Да ви подсетя

  • 27 180
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 155
...че е време за сеир Mr. Green, т.е. за годишните номинации.
Ще ги бъде ли тази година или не? Последните години бяха доскучали доста.
Време е за свежо включване, нови идеи, недоволство и коментари.  Wink

# 1
  • Мнения: 25 600
Не трябваше ли поне форумската среща да мине първо?
От година на година все по-рано се присещате, то бива, бива жажда за кръв и пот, ама...  Laughing
Предлагам за догодина да се заковат номинациите през януари - хем да обхващат цялата изминала година, хем и кой ще ти чака чак до август-септември...  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 6 155
Не е рано. Хората са нетърпеливи да се изявят - справка дис. Whistling

# 3
  • Мнения: 25 600
Те винаги са били нетърпеливи. Цяла година пръхтят на старта...  Laughing
Затова пак ще предложа - номинациите през януари.  Peace

# 4
  • Мнения: 280
Още съм "зелена" ама този път и аз ще следя с интерес!

# 5
  • Мнения: 420
Значи аз съм си направо зародиш. Що е то номинации, за какво? Ако на някой му се обяснява, моля нека опише в кратце! Или поне дайте линк към нещо да се образовам.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 176
Извинявам се, обърках темите.
Но и аз чакам с трепет номинациите.

# 7
  • Мнения: 2 196
Що е то номинации, за какво? 
Разделяме се по категории и започваме женски бой в кал. Позволени са всякакви средства - цвъркане на кърма в очите, скубане на кичури, настъпване с маркови обуща и т.н. Laughing

Подозирам обаче, че и тази година номинациите ще са като миналата. Постничко беше откъм драми и битки.

# 8
  • Мнения: 25 600
Ако някой се изхитри да заключи модове и админи в килера, или поне метлите им, може би ще стане по-интересно?  Flutter

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Мене ако ме питаш, тъпи4ки са и без тях минавам преспокойно Laughing Но пък ако другите имат желание, защо не? Пускай там, каквото пускаш всяка година, ако се ока4ат хората, зна4и ще ги бъде Grinning Такива като мене, дето интригите нито ги 4уват, нито ги виждат, май не са много. Аз все не съм разбрала hahaha

# 10
  • Мнения: 420
Как, че то женския бой е невероятно атрактивно и държащо връхна точка на забавата нещо. Може само да се надзърта нали /за мързеливите като мен/?

# 11
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Женски бой? Звучи интересно... newsm78 Млада съм , така де от тия по-новите съм, ама това хич не ми пречи да надничам. Любопитството е страшна работа ей... Joy

# 12
  • Мнения: X
Те винаги са били нетърпеливи. Цяла година пръхтят на старта...  Laughing
Затова пак ще предложа - номинациите през януари.  Peace

Joy
Явно тези настроения вървят ръка за ръка със застудяването.
Как Сийке, през януари вече ще са им омекнали башовете, освен това как се пръхти, като си се назобил до козирката? Трудна работа. Докато спре кънтежа на Коледни звънчета в махмурялсалите глави и свърши бахура, току виж сме го докарали до 02.02.или свъсем го зарежем. Ама нема лошо. Laughing

# 13
  • Мнения: 431
Аз предлагам да има само малинки. Аман от лигня, взаимни четки и политическа коректност.

Мисля, че поне веднъж годишно трябва да бъде дадена възможност за сериозно скубане на удължени коси и дране с изкуствени нокти. Нещо като изпускане на парата... Знам, че админите едва ли ще го допуснат, но все пак да си кажа.

Как няма да писнат номинациите - едни и същи хора се въртят в розовия памук на ласкателствата вече към 5 години. Да позная ли кой ще е Мис Пикасо ли беше...

Предлагам да има една тема, без анкети и гласуване, и номинациите да са в свободен стил - положителни и отрицателни. Всеки сам да формулира своите номинации и да пише никовете. За хората, които се затрудняват - началният пост да съдържа примерни номинации от миналите години. Всеки да си реши кого за какво да номинира и ако иска да си измисли категория Мис Клингонско-Вогонска поезия - да си я измисли (имам претендент от турскосериалните теми - "Еда, Еда, очите на Халил крада... "). Grinning

В самата тема да са забранени други коментари освен номинации, а във втора тема да са всички обсъждания и схватки. Без анкети, без нищо.

Толкоз от мен.

Последна редакция: сб, 09 окт 2010, 13:21 от Лизбет

# 14
  • Мнения: 6 155


Съгласна с Лизбет. Даже имам идея за категория "Минутката на мармота"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт