Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 - Тема 54

  • 23 126
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
И от мен отлична оценка за оформлението и представянето на новата тема за Ринка! [ newsm51
Снощи нямах нет,а исках да си продължа мисълта от следобед...Сега ще се изразя.Много ми стана мъчно за Мурат-сам,на пейката,затваряйки телефона си след разговора с Хасрет... newsm45Остава му само надеждата,че след като стане много,много известна тя може някой ден да спре пред него... newsm12Далеч съм от мисълта,че тя е неблагодарна ,за това, което той направи с нея.По-скоро е много наранена. Weary

# 16
  • Мнения: 0
Приятен ден на всички! Изразът "Ще докосна само с очи красотата ти" беше мото на сериала през първия сезон. Тогава Мурат и Хасрет бяха учител и ученичка и беше разбираем. Но сега вече те престават да бъдат учител и ученичка и не ми се иска да продължат да се докосват само с погледи. Това би означавало любовта им да си остане невъзможна. Иска ми се да вярвам, че няма да продължат да докосват само с очи красотата си до края.

Вали , то , това с погледа е само за красотата й ,  към любовта й ще бъде по-деен , сигурна съм в това и още в следващите епизоди ще станем свидетели на това!
Видяхме , как учителят  Мурат,  умело преподава и какви резултати постигна , сега е ред да го видим , като любящ мъж  ...........и тук резултатите ще са повече от отлични , все пак става дума за Мурат, а Хасрет е мого-добра в "усвояването "на нови знания! Нали? Затова......!
Както се казва .......очаквайте , скоро.......!

Последна редакция: пн, 11 окт 2010, 11:09 от shtereva6

# 17
  • Мнения: 579
Добър ден и от мен.
Отивам да изгледам серията.
Благодаря за новата тема, закуска и клип.

# 18
  • Мнения: 2 195
Добър ден и от мене  и успешна седмица. След толкова красиви букети и фотоси на нашите запленяващи мзлко по-еретични мисли ме спохождат:

1. Великият Оджа (без никаква ирония) се оказва май най-слабият ученик в училището на живота, лошото, че започна да разбира толкова късно, когато и той и хората около него са изградили един малко или много илюзорен свят.

2. За Несрин - не мислите ли, че не само тя не разбира сина си (за действията въобще не ми се коментира)  - той също остава далече от проблемите й - много уважителен, много учтив и внимателен, но нито веднъж не я подкрепи, избягваше всички конфузни за семейството ситуации, като страничен наблюдател...

Ох, пак стана дълго 

# 19
  • Мнения: 1 056
Аз си мисля, че Несрин разбира Мурат, но се опитва да му наложи собствените си виждания за живота, включително до избора на спътница в живота. Опитва се да го  предпази. Мурат също разбира родителите си и им е дал свобода на действие - да се оправят сами. Мурат не подкрепя майка си само когато това е в противоречие със собствените му възгледи и принципи.

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен и хубава седмица.

На Ирра,Моргана , Алекси
 и Краси хиляди благодарности за експресния превод, но трябва да си призная ,че все още не съм гледала епизода преведен ,защото първо ще ви напиша моето мнение за развитието на сериала .
Специално бих искала да се обърна към Ети.Благодаря ти за хубавия клип ,кадрите са подбрани много удачно в съзвучие с текста на една от любимите ми песни "Остани с мен"

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте  Hug

за всички, който се грижат да се чувстваме прекрасно във всяка тема

# 22
  • Мнения: 0
Това е  моето  мнение за развитието на сериала.
Очаквам образът на Сайме  да получи необходимото развитие.Посоката според мен ще бъде на приятелка и съветник на дъщеря си.Сайме ще направи всичко възможно любовта между Хасрет и Мурат да се съхрани.Ще се постарае Хасрет да получи добро образование а за развитието на музикалната и кариера ще съдейства новите композиции на Мурат да достигнат до Хасрет.Именно те ще я направят обичана и ценена изпълнителка
Хасрет ще допусне Сайме близко  до себе си, ще чуе историята и  и ще и повярва.
Несрин и Бахар ще продължават да плетат паяжината си около Мурат,който ще преживее житейски сътресения, но любовта му към Хасрет няма да угасне.Ще има необходимост да излее чувствата си и мислите си  и затова отново ще започне да композира.Ще следи кариерата на Хасрет и ще търси начини да се среща с нея.
Образът на Левент би могъл да се развие в две посоки.
Първата:Левент е наясно с чувствата на Хасрет към Мурат и остава неин приятел и мениджър.
Втората:Чувствата на Левент се засилват и той се опитва да изтрие Мурат от съзнанието на Хасрет.
Кадир ще продължи образованието си.
Кобра и Гюлназ ще създадат семейство.
Етем най-после ще влезе в ролята си на съпруг и ще охлади  енергията на Несрин за вмешателство в живота на Мурат.
Колкото до Бахар предполагам,че тя ще се влюби в Мурат,но се страхувам да не завърши като сестра си.
И накрая бих искала да завърша с няколко думи.На мен също ще ми бъде интересно доколко съм навлязла в образите  и в мислите на сценаристите.

# 23
# 24
  • Мнения: 10 240
Фенка е подарила на Джансел вратовръзка.
Марката е тази, която представят в рекламния блок в края на епизода като марка, грижеща се за гардероба на Джансел.

# 25
  • Мнения: 1 875
Към всичко ново през седмицата добавяме и новото клипче на ЕТИ.Мило момиче,винаги сътворяваш прекрасни неща и радваш сърцата ни.Нека вдъхновението не те напуска никога!Специално за теб,СКЪПА ЕТИ!!!!!
                                                                                    http://vbox7.com/play:cbfa4b97


                                                                      

# 26
  • Мнения: 0
На всички приятен ден
А Ети поздравявам сhttp://vbox7.com/play:561497f5

# 27
  • Мнения: 0
Цитат
1. Великият Оджа (без никаква ирония) се оказва май най-слабият ученик в училището на живота, лошото, че започна да разбира толкова късно, когато и той и хората около него са изградили един малко или много илюзорен свят

Баги, много си права, за мен противопоставянето на двата свята във филма / този в махалата, и тоза на семейство Туралъ / не се изразява само в материалният статус, образованието и възпитанието, а също и във взаимоотношенията с хората, имам предвид следното: Мурат за много хора е роден със сребърна лъжичка в уста както се казва, получил е всичко, което е могло да се купи, но той не знае нищо за отношенията между хората, няма никакъв опит в любовта / защото да имаш дългогодишна връзка, не означава опит, още повече връзка, без никакви сътресения, Селин го е боготворяла и е била съгласна със всичко/ , опит се трупа чрез болка и страдание, само когато ги преживееш тези неща, можеш да оцениш реалния живот......същото важи и за отношенията в семейството му, там заради възпитанието , чувствата и емоциите се прикриват, те затова са си като непознати, защото никой не изразява истинските си желания и съответно не може да разбере другия

# 28
  • Мнения: 579
Изгледах серията. Много силна. Имаше разтърстващи моменти. След като я изгледах в петък казах,че това е най-слабата серия, но се оказа, че много съм сбъркала,
Мурат оджа се осъзна ,че с идеали не се живее. Левент му го каза много добре, но когато и Кадир го сподели с по-прости думи, по детски, наивно и искрено, Мурат се замисли и взе наистина трудно решение. Даде криле на Хасрет да полети. А знаем, че това може да го направи само човек, който много обича. Очаквам да видя Мурат как ще реагира на лъжата на Бахар, дали ще я подмине защото в следствие на нея се получи това, да даде на Хасрет свободата да избира какво да прави с живота си, но ще има винаги едно на ум,че тя е лъжкиня и манипулаторка. А може би ще я пита директно какво цели с тези лъжи.
Хасрет милата, очакваше всичко друго, но не и това от Мурат. Беше готова да изтърпи караница, обида, но не и това-да реши сама. Обади се дори втори път. Връщане назад няма. И двамата взеха според мен правилните решения.
Левент бей беше великолепен. Въобше не изглежда като злодей. Мисли за Хасрет по скоро от към житейски аспект. Не, че това намалява чувствата му към нея. Обича я, но знае, че винаги ще бъде втори. Затова ще направи каквото може-ще и даде  шанс за един по-добър и по-лек живот. Съжалявам го, защото тази жена -Хасрет е пленила и неговото сърце, но той се радва и на тези инцидентни и изпросени прегръдки и докосвания. Това също е любов, достойна за възхищение ( моля ви не ме убивайте). Цял живот да бленуваш за нещо толкова близо до теб и в същото време недостижимо. Да се радваш на трохите от чуждата маса.
За сега толкова. отивам да поработя малко.

# 29
  • Мнения: 0
Към всичко ново през седмицата добавяме и новото клипче на ЕТИ.Мило момиче,винаги сътворяваш прекрасни неща и радваш сърцата ни.Нека вдъхновението не те напуска никога!Специално за теб,СКЪПА ЕТИ!!!!!
                                                                                    http://vbox7.com/play:cbfa4b97


                                                                      
На всички приятен ден
А Ети поздравявам сhttp://vbox7.com/play:561497f5
Благодаря ви за хубавите поздрави newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт