Коледно настроение!

  • 173 053
  • 792
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 916
Записвам се и аз при вас.
Тепърва ще вадя рецептите за коледа, засега е сигрно само, че ще правя Коледен кекс, от онзи, който се полива два месеца с ром. Така че ще ви чета за предложения.

# 46
  • Мнения: 1 092
Ау , като видях темата помислих, че е грешка.. обаче като се зачетох... Ма вие сте върхът  Hug Много хубави идеи и настроение. Радвам се, че имам възможност да общувам тук с вас

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 824
 smile3525 smile3525 smile3525Здравейте,нова съм тук.Много ми харесва темичката.В къщи Коледа е най -големия празник.Не само е Коледа,тогава е родена и дъщеря ми Христина.Ще се възползвам от доста неща тук.

# 48
  • Мнения: 1 328
Поздравления за темата!!!
Започвам да ровя в ибей за формички.. къде съм бляла досега се чудя..

# 49
# 50
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Здравейте ! Коледа е най-истинският празник за нас. Миналата година нещата бяха пообъркани, но тази година ще почерпя идейки от вас и се надявам всичко да е страхотно... Hug

# 51
# 52
  • Мнения: 850
   Хоп , хоп без колебание се записвам ... просто като се сетя как миришеше в къщи докато пекох коледния кейк  Crazy ... и как го крех 1 месец на тавана  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 616
Чедесна темичка .Ще се запиша за да следая за идеи .А за  хартиените формичките направо завидях Peace

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 19:58 от h.kirova

# 54
  • Мнения: 22
И аз да се включа. Заради студеното време ли не знам, но и мен ме е обзело коледно настроение и в къщи вече почнах да правя всяка седмица някакви дребни сладки - ванилените кравайчета, едни със локум и орехи, тази събота детето иска меденки

# 55
  • Мнения: 660
Записвам се да следя темата... пък и белким закача някоя хубава рецепта и аз. Embarassed

# 56
  • Мнения: 1 328
Записвам се да следя темата... пък и белким закача някоя хубава рецепта и аз. Embarassed

То хубава рецепта лесно ще закачиш, аз като гледам лоша няма.. Въпроса е дали ще ни се получат нещата Simple Smile

# 57
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 448
в първия момент подминах темата но веднага върнах погледа си -и си викам това ще да е коледната тема -много се радвам че сте я пуснали-миналата година правих доста неща и раздавах на близки и познати- и някои от тях от сега ме питат какво ще правя-така че записвам се и ще ви следя-
Джема -страхотни неща си си взела-със здраве да ги ползваш-ако знаех как става чужбинското пазаруване сигурно и аз щях яко да се зарибя-но съм далеч от това

# 58
# 59
  • Мнения: 411
И аз тук. Благодаря за хубавата тема. Дете съвсем навреме е почнала да ме разпитва кога ще дойде Коледа. /е да де тя се сети за Коледа още през юли, веднага след рождения си ден/  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт