Писмо до Дядо Коледа!

  • 146 728
  • 932
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31 109
Ще пишем и ние скоро и то няколко.

# 46
  • Мнения: 2 487
Ами аз мисля, да изпратим и на двата адреса.. Много беше ентусиазирана сестра ми, като разбра че ще пишем писмо и ще го пращаме по пощата..  Crazy

# 47
  • Мнения: 99
Ние миналата година писахме писмо, адресирано "До Дядо Коледа, Лапландия" и пуснахме в пощата / в Пловдив/, към 20.12. получихме отговор от Дядо Коледа, в което имаше чудесни пожелания към дечицата за здраве, щастливо детство, успехи и т.н. Аз понеже бях нетърпелива бях пуснала вече и отговор от името на Д К с дребни подаръчета - мека близалка снежен човек и фигурка за оцветяване за елхата, та се наложи и да обяснявам защо два пъти й отговаря.    Grinning Ама нищо!
п.п. то на Коледа трябваше да й обяснявам и защо Дядо Коледа прилича на татко й, ама с брада,  Joy, така че с писмата ми беше малкия проблем.

# 48
  • Мнения: 4 302
С нетърпение очакваме Дядо Коледа. И все им казвам, че един ден ще му напишем писмо и ето, че попадам на тази тема.

Имам въпрос към майките с повече от едно дете, отделни писма ли пращате за всяко дете?
Питам защото ми се иска да е по-лично, моите и без това вечно водят война за територия.
Но пък ако единият получи отговор, а другият не Thinking.
Освен отговорите аз да ги организирам.

# 49
  • Мнения: 3 993
С нетърпение очакваме Дядо Коледа. И все им казвам, че един ден ще му напишем писмо и ето, че попадам на тази тема.

Имам въпрос към майките с повече от едно дете, отделни писма ли пращате за всяко дете?
Питам защото ми се иска да е по-лично, моите и без това вечно водят война за територия.
Но пък ако единият получи отговор, а другият не Thinking.
Освен отговорите аз да ги организирам.

Разбира се, това е единствения сигурен начин да получат отговори. Ако случайно отговорят и от Български пощи, после ще обясняваш като ioaniki. Аз смятам сама да организирам отговора и да не разчитам на случайности.  Peace

# 50
  • Мнения: 1 473
Тази година ще пишем писмо до Дядо Коледа на адреса във Финландия. Смятам да е написано на немски език и само с някаква „рисунка“, дело на сина ми.
Синът ми е малък и едва ли ще чака друг отговор освен да получи подаръците, които си е пожелал - това е пределно ясен отговор, че писмото му е стигнало и Дядо Коледа му е изпратил желаните неща.
Ако обаче наистина пристигне отговор всички ще сме много щастливи  Grinning

# 51
  • Мнения: 3 405
Пътят до Северният полюс е дълъг, а дядо Коледа е зает човек.  Wink Така че най-добре го напишете в началото на ноември.

И на какъв адрес да го пратим?

# 52
  • Мнения: 2 784
Ами ние миналата година си измислихме адреса- Северният полюс, за дядо Коледа или нещо такова. Получихме отговор от Български пощи. После разбрах, че в някои градове пощите са отговаряли, в други- не. Надявам се да има отговор и тази година. Миналата година пуснахме писмото в началото на ноември, а отговорът дойде някъде към 20 декември.  Peace

# 53
  • Мнения: 1 473
Пътят до Северният полюс е дълъг, а дядо Коледа е зает човек.  Wink Така че най-добре го напишете в началото на ноември.

И на какъв адрес да го пратим?

Блонди е посочила адрес на първа страница, аз на него смятам да пратя писмото.

# 54
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 746
Тази година за 1-ви път ще пишем и дъщеря ми много се вълнува.

# 55
  • България
  • Мнения: 490
Миналата година писахме писмо и отговара доиде от мен,като на стоянова доста подобрен с лични неща.след седмица ще пратим писмо до дядо коледа от 1ср.надявам се на отговор.

# 56
  • Мнения: 4 302
Марка слагате ли? Каква? Wink

# 57
  • Мнения: 720
И аз се интересувам от марката.  baby_neutral
Но все пак ще се погрижа Дядо Коледа да отговори и мисля да прати на детенце и коледен календар. Така, че писмото го чакаме към 30ти ноември.  Laughing

# 58
  • Мнения: 2 960
Ние също ще "запретваме"ръкави и тази година ще пишем писмо до Дяко Коледа.

# 59
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Всяка година пишем писмо до Дядо Коледа и аз го "пускам" в пощенската кутия, но тази година за първи път писахме на този адрес
http://www.dechica.com/xmasmail/mailf.htm

Тя сама написа писмото- в първи клас е, аз само поправих 1-2 правописни грешки.Не знам дали ще получим отговор на E-mail. За всеки случай ще се подготвя  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт