куклен театър за рожден ден, но вкъщи?

  • 3 473
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 764
Здравейте, момичета,
иска ми се да организирам рождения ден на сина ми, но тази година да е вкъщи, а не в детски клуб. Върти ми се из главата да организирам куклен театър, за да е по-забавно за малчуганите. Бихте ли ми препоръчали фирма или аниматор, които сте използвали и от които се останали доволни. Иска ми се да е спектакъл за деца на 4-5 г.
Ще съм благодарна на всякакви предложения. Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 395
Знам, че театър Възраждане организират РД, но в самият театър, но пък може да ходят и по домовете не знам, ако ви интересува ще ви дам тел на организаторката на лични.

# 2
  • Мнения: 3 423
Привет аз съм ангажирала артисти за куклен театър.
Детенцето ми бе щастливо  Simple Smile
Играха по така софт интерпретация на червената шапчица, без там убиването на вълка...
Удоволствието ми струваше 120 лв.
Мъж и жена са артистите.
Ако те устройва цената, ако искаш ми пиши на лични да ти пратя снимки от купона и координати на хората.

# 3
  • Мнения: 7 947
Просто напиши в Гуглето - парти агенция - излизат сума ти такива, почти всяка предлага клоун, забавление, тематично парти или театър и доста от тях правят посещения там, където ти избереш - вкъщи, в детската, в ресторант и т.н. Но цената не е ниска и ако са малко децата - аз лично не бих се наела.

# 4
  • Мнения: 1 615
http://www.theatreabsurd.dir.bg/_wm/library/?df=481286

Това ми е кварталният театър Simple Smile Детето ми ги обожава, познавам ги вече отблизо, така да се каже. Не сме ги наемали, но съм виждала достатъчно, за да мисля, че едва ли ще съжалявате.
Бате Влади беше аниматор и на Коледното тържество на Бг-мамма по-миналата година, а самото събитие се състоя в "техния" салон. Виждала съм го в ролята и на аниматор, и на конферансие, освен като актьор. Много го бива в това, което прави.
Ако имате време до събитието, посете някое от техните предстваления. Виждам, че до края на месеца имат пердимно гостуващи, а за ноември няма програма, но пък те самите гостуват в др.театри. Ако ви интересува, лесно се намират в сайтовете с културните афиши Simple Smile

# 5
# 6
  • Мнения: 764
Благодаря за съветите, момичета. Ще споделя после опита си.  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 569
Аз лично съм играла в куклен т-р "Зорница" към Двореца на децата. Навремето не сме ходили по домовете, но нещата може да са се променили и нищо не ти пречи да минеш от там и да попиташ. Търси директно преподавателката, която мисля все още е НЕЛИ.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт