90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №114

  • 27 115
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 283
предчувствам, че ще пиша дълго, затова се извинявам предварително...   bouquet за вчерашния въглехидратен всичко беше чудно до към 21ч, когато милото се появи с любимия ми щоколад с кафе..  Crazy Heart Eyes  и за да не го обидя (да бе да... кого се опивам да излъжа  Mr. Green  Mr. Green ) изядох половин шоколад, ама пък после съм изгорила калориите (не че това ме онивинява де Sad )  днес плодовете бива, само дето закусих в 11.30 малка ябълка ама си изчаках 2 часа до следващата порция плодове - грейпфрут и малко сушени сливи и ще ям още веднъж за днес - сигурно ябълка! утре и вторник ще съм в софия на концерта на Scoripons   superuu  newsm44, но ще дам всичко от себе си да съм режимна. След въглехидратния пак задържах (поне не напълнях) а сега и няколко дни ще съм без кантар, но се надявам всичко да е ок!  Praynig Желая ви и на вас режимни дни, минуси и много усмивки  thumbsup Хари, Веси, Нана, Боряна и другите skype-мацки с които си пишем - ще милипсвате момичета... вече наистина сте част от ежедневието ми! Прегръщам ви много и до скоро!  Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 58
Здравейте1  bouquet

Днес  бобов ден:

 з: банан с кафе
 о: боб и трушия ...( плюс две вилички ориз от чинията на другарчето)  Joy
 в: боб или постни зелеви сърмички с краставица


Лелеееей точно си написах менюто за днес и се сетих, че съм объркала дните!!!
Днес трябваше да ми е белтъчен! От няколко дни съм болна във вкъщи и вече обърках дните Sad

Помагайте момичета! Какво ще стане ако днес доизкарам бобовия а утре направя белтъчния?

Последна редакция: нд, 24 окт 2010, 15:43 от BabyPhat

# 722
  • Мнения: 1 696
Радост, приятно прекарване! Hug

BabyPhat, този ден го пиши дъждовен.Утре си карай по график, т.е бобов.И другото-туршията е само за въглехидратен, защото предполагам е със захар. Simple Smile

# 723
  • Мнения: 58
BabyPhat, този ден го пиши дъждовен.Утре си карай по график, т.е бобов.И другото-туршията е само за въглехидратен, защото предполагам е със захар. Simple Smile

Благодаря Хари!  Hug
Ще продължа деня по- скромно и без трушия, то е ясно!  Crazy

# 724
  • Мнения: 14
Отмет за деня з -  ябълка и кафе о- 1 пилешко бутче на микровълнова 2 л до тук вода . Много ми е странно как още не съм гладна  Grinning Grinning + един час и поповина каране на колело и 100 коремни преси .  Laughing Laughing вечерята ще е чушки със сирене и яйца ! Успешен ден   bouquet  bouquet  bouquet

# 725
  • София
  • Мнения: 215
Добър вечер на всички фиданки.

Аз днес съм на варива

з - кафе и ябълка
о - боб на тафче и салатка от домати и краставици
в - същото

Лека неделна вечер, момичета.

# 726
  • Мнения: 1 777
Отчет и за вчерашния белтъчен ден.
Закуска -кафе и малини.Обяд- парче пица с кашкавал и салата,вечеря -пилешко бутче със снежанка.

# 727
  • Мнения: 1 545
Отчет и за вчерашния белтъчен ден.
Закуска -кафе и малини.Обяд- парче пица с кашкавал и салата,вечеря -пилешко бутче със снежанка.

Защо пица в белтъчен ден? Някаква специална или ?

# 728
  • Мнения: 1 777
А защо не? Wink
В белтъчен ден може да се хапва за обяд филийка хляб.Пицата беше само с кашкавал и сос за пици, но мисля ако имаше и зеленчуци(лук,маслинки,чушка и..) също е ок.

# 729
  • Мнения: 1 545
отчитам си белтъчния ден...
З - ябълка
О - печени чушки със сирене
В - месо със зелева салата
Вода и чай над 2 литра.
И сега най-интересното - след осмия ден от началото на диетата съм минус 1 килограм. Бавно, но славно. newsm44

# 730
  • Мнения: 0
Здравейте,
вече съм си вкъщи след едноседмицчен престой в болницата и почти мога да ходя... Имам едно килце и 300 дето както е дошло, мисля, и така и трябва да си отиде. Утре обаче са ми запланували една мусака вкъщи, по случай прибирането ми и не ми  даде сърце да им откажа (все пак ще готвят без мен), мисля да я опитам и от вдруги ден съм на 100% с вас  Hug
Мисля, като за начало да направя един плодов и ако всичко мине без озверяване, след това и воден и да мина в трети месец!! И тогава се пазете, че мисля да ви смаям... Stop Shocked
Успех ми е нужен...!

# 731
  • Мнения: 1 545
Успех на квадрат и бързо възстановяване!

# 732
  • Мнения: 99
Фиданки-сладуранки остават 2-3 поста вероятно до края на темата.
За това ви пускам новата тема с пожелания за успешна нова седмица пълна с много приятни емоции, усмивки и минуси на кантарите. Да напълните новата тема с много свалени килца.
Успешна нова седмица и успешна нова тема
Hug Hug Hug

НОВА ТЕМА

# 733
  • Мнения: 9
Момичета, имам въпрос - вече съм втори месец и нещо на този режим, спазвам си го стриктно, и забелязах,че всъщност отслабването става само в плодовият и водният ден....и ми се върти една такава мисъл-какъв е смисълът,то по тази логика, си ядеш каквото и когато искаш, правиш си по един плодов всяка седмица и пак ще сваля същото...Де да знам, нещо съм "дъждовно " настроена май Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт