Премахване на нежелано окосмяване

  • 6 521
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте момичета. За мен премахването на окосмяването е първата, най-необходима стъпка към красотата. Защото, какъвто и грим или дрехи да си купя, окосмяването си е грозно. При мен ситуацията е доста неприятна - с тъмна коса съм и имам повече окосмяване. Пробвах с епилатор - космите се обръщат...., пробвах с коламаска - болката е жестока и на всичкото отгоре трябва да чакам космите да пораснат, за да ги нахма, със самобръсначка - направо не искам да коментирам. Вие как се спреавяте?

# 1
  • Мнения: 23
здравей Маги, аз самата бях в същото положение...опитах всичко, но се върнах към коламаската. Просто трябва да си намериш твоя козметик, коламаската винаги има болка, но моята козметичка се справя чудесно, незнам каква кола използва, но ме боли много малко(като имаш предвид, че престраших да си правя триъгълник там). А що се касае до бързия разтеж на косъмчетата, ами след няколко процедури ще забележиш как окосмяването е много по-рядко а и по бавно расте. Апропо, момичета тази същата моя козметичка ми оформя веждите с конец-просто перфектно. Ако има къде да опитате с конец пробвайте

# 2
  • Мнения: 6 164
Тя не говори за бърз растеж, а че трябва да чакаш да порастнат, за да идеш пак. Аз по тази причина си оставам с епилатора... Обръщат се на триъгълника само и то рядко, гадно е, но се преживява... Не мога да търпя да растат, че и да ги чакам.  Confused Лазерна е вариант, аз почвам да си мисля за това...

# 3
  • Мнения: 23
то и аз се каня за лазер, ама още не искам....искам още малко попрочета за лазера, да чуя мнения и тогава....сега на коламаска.

# 4
  • Мнения: 66
то и аз се каня за лазер, ама още не искам....искам още малко попрочета за лазера, да чуя мнения и тогава....сега на коламаска.

Пробвай лазернето няма да съжаляваш.

# 5
  • Мнения: 0
Здравей Маги, аз минах през какви ли не варианти по отношение на премахването на космите и искам да ти кажа, че лазерната епилация е може би един от най-ефективните методи, на които съм попадала. Но има и уловка. Не навсякъде я правят качествено. Понякога се прави от некадърни козметички и боли ужасно много. Според мен, потърси си лазерна епилация, но на всяка цена манипулацията да се прави от лекар.

# 6
  • Мнения: 55
И аз мисля да заложа на лазер, но след като родя и спра с кърменето. До тогава ще проуча тук във Варна къде са най-ефективни? Ако имате предложения, ще се радвам да споделите. Иначе и аз сега залагам на епилатора.

# 7
  • Мнения: 50
tanqq.miteva, ще споделиш ли от кой град си и ако е възможно да дадеш координати на твоята козметичка за кола маска, защото аз си търся.  Flutter Мерси!

# 8
  • Мнения: 23
И аз мисля да заложа на лазер, но след като родя и спра с кърменето. До тогава ще проуча тук във Варна къде са най-ефективни? Ако имате предложения, ще се радвам да споделите. Иначе и аз сега залагам на епилатора.

И аз съм от Варна, близо до зимно тракия е моята козметичка, ако не греша Неофит Бозвели е улицата, там са две козметички, аз съм ходила само при Сержи, дори още докато работеше на друго място.....където е тя, там съм и аз

# 9
  • Мнения: 50
Много жалко от София съм, но мерси все пак  Hug

# 10
  • Мнения: 0
И аз мисля да заложа на лазер, но след като родя и спра с кърменето. До тогава ще проуча тук във Варна къде са най-ефективни? Ако имате предложения, ще се радвам да споделите. Иначе и аз сега залагам на епилатора.

И аз съм от Варна, близо до зимно тракия е моята козметичка, ако не греша Неофит Бозвели е улицата, там са две козметички, аз съм ходила само при Сержи, дори още докато работеше на друго място.....където е тя, там съм и аз
[/


Здравей Таня, това Сержан която беше до подлеза на хали Шипка ли е?   търся я къде е от два-три месеца. Кажи ми дали е тя за да й се обадя

# 11
  • Мнения: 0
Аз съм от София и за съжаление мога да коментирам единствено ситуацията тук. В интерес на истината обиколих няколко места, където правят лазерна епилация. Категорично ви съветвам да не се намятате на най-ефтиното, търсете място, което е специализирано и има лекари, които правят процедурата. Все пак става думя за телата ни.

Леля ми е дерматолог и ми обясни при лошо изпълнение на процедурата, какви последствия може да има. За жалост мога само да се консултирам с нея, защото тя не се занимава с такива процедури. Sad

# 12
  • Мнения: 6 164
Абе като цени как е - аз гледам тук сега, защото признавам хал хабер си нямам колко точно е, ама ми се вижда малко, или си е толкова? Как мислите?

В смисъл, че за 100лв се "оправям отдолу", което е нищо... или то пък ще трябват няколко процедури? Колко? 2-3? newsm78

# 13
  • Мнения: 23
Да Станислава тя е, малко понагоре й бях записала телефона, ако го нямаш вземи го от там

# 14
  • Мнения: 0
Благодаря Таня, ти си чудо!!!

Общи условия

Активация на акаунт