Тръгна вече на детска градина ЮЛСКАТА дружина!

  • 19 673
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 414
Дани вдигна Т 38,8 без нищо,сега няма.Май преживява ДГ
Вико за какво се карате пък събота сутрин,махни с ръка.
Моя мъж отиде да ми купи телефонче,много си ми е симпатично беличко мъничко и най важното с много издръжлива батерия.
Да знаете скоро може би от другия месец ще съм с един сменен номера този 0878 няма да е актуален а този с 0888 ще остане ако някой има интерес да пише на лични ще го дам.
Яна ти към виваком на каква тарифа си,въобще споделете за тарифите си че сега обсъждаме кое най ефтино?

# 46
  • Мнения: 1 098
Много мразя като се скарам с мъжа ми началото на почивните дни, щото после само си съскаме и е едно напрегнато.
Днес поканих едно приятелче на Дели на 7 годинки и от 11 часа още играят. Дели много го обича и е толкова щастлив.
Довечера сме на рожден ден.

# 47
  • Мнения: 384
Ето снимките
http://juli2007.snimka.bg/friends/sreshta-s-vilma.541828.21056484
Ще пиша по-късно,че излязоха проблеми.

# 48
  • Canada
  • Мнения: 231
Много сте хубави всички! Hug
Аз с Вилма ще се срещам следващото лято. Grinning

Много благодаря за отговорите на моето питане по братско-сестринския въпрос. Питах конкретно за по-големи братчета, защото ми се струва, че на момиченцата много повече им идва отвътре да обгрижват по-малки, тук и играта на кукли помага.
Да ви кажа, аз нямам ни братя, ни сестри и винаги съм си представяла отношенията помежду им малко идеализирано - любов, хармония и разбирателство, взаимопомощ, привързаност и т.н. Та сега затова ми е стрес, като разбирам, че има и друга страна.

Елче, чудесна е идеята за книжките за сестричките на Франклин и Рошко (за втория сега научавам, че има сестра Wink). Ще възложа на майка ми задача да ги намери.
Бебето е момиче, да. Grinning

Приятен уикенд на всички!

# 49
  • София
  • Мнения: 17 591
КАти, ти си знаеш как си взела този избор, но погледнато философски можеше пък да имаш 2-3 Давидчета, няма как да се знае  Mr. Green

Може би - но никога нямаше да е това...

# 50
  • София,
  • Мнения: 4 267
Иве честита ти придобивка! Със здраве да си я ползваш! Радвам се че Ради е добре, наистина може да преживява от градината.
Аз преди време обяснявах на Яна за тарифите на вивател, незнам дали се е вързала към някоя конкретно.
Аз от половин година съм на Уникол - S, тази най малката май беше - но за 10 лв такса на месец имам 30 безплатни минути към всички оператори, 120 минути към вивател и 150 минути кам БТК, а също и 10 МБ интернет, който обаче не ползвам щото незнам как  newsm78. Това май беше най малкото, но сега има сигурно и други подобни - разгледай ги. Мен определно това ме устройва, много рядко да се случи да изговоря от минутите, обикновено от тези към другите опиратори и си плащам. Но не съм плащала повече от 25 лв. - на мен ми стигат - ац неговоря много по телефона.
Снимките са много хубави Hug
Ние днес не сме излизали пък, цял ден сме си вкъщи, сега като се наспи дребната може и да излезем, аз от снощи така се бях заледила, че днес се хванах да мия банята  Joy, надишах се на препарати и сега ми е супер гадно, затова се хванах да готвя.  chef

# 51
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Щях да питам кое е това русото между бременните  Mr. Green , добре , че написа , Дани.Много добре изглеждаш.
Всички сте много хубави  Heart Eyes.

# 52
  • Мнения: 384
Мда,Дани такава й беше съдбата на реда между бременните!  hahahaА те наште бременни толкова сладки,толкова красиви всички и финни!  Heart Eyes
Толкова се радвам,че се запознахме с Вилма.Същата е като по снимките,висока и красива.Същата е като в темата,няма разминаване между личностите тук и в живота.
Срещата беше забавна и зареждаща за мен.Имаше едни тъпи фитнес маниачета на съседната маса щото там до бара има и фитнес,през цялото време ни оглеждаха.После единия държеше палтата на момичетата и накрая разбрахме ,че го правил с надеждата да му даде телефонния номер но неразбрах точно коя но мисля че на Борянчето,явно не е видял в какво положение е.  Joy Така мойта приятелка в 7 месец я кани на блус един в заведение и тя му отказала той пита защо и тя само се изправила в пълния си блясък и състояние.  Laughing
Но всичко хубаво и като се прибирам 11 без 5 мъжът ми ме чака.И ме прати да спа на дивана и каза,че мислил че няма да продължим дълго заедно и неиска да има нищо общо с мен не иска да ме вижда и да гледам да не му се мяркам пред очите.Толкова лошо се държи,все едно ме мрази.Искам да говорим и го питам какво и защо.Той само ми отговаря,че не изпълнявам моята част от задълженията,че нищо не правя както трябва и му се е събрало и решил,че нямало да се получи.Че само си намирам приятели в нета и къде ли не и вече неможе да им хване края и явно съм имала нужда само с тях да съм.И какво ли не.Аз незнам какда реагирам,незнам за какво съм виновна освен,че съм такава каквато съм.Много ми е притеснено,незнам защо така изведнъж,всичко ми минава през главата като варианти и възможности.Страх ме е е най-точно,дано му премине но незнам.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 414
Яна ще му мине,вие с Вики след срещата пък намерихте да се скрате с мъжете,то не че вие сте виновни,винаги мъжете са виновни в моите очи.
Дани мерси да ти се връща,аз му се радвам че е малко и бяло иначе е ефтино,но си имам "транзистор" Joy
Тези фитнес маниаци бяха толкова пияни че и с колички да бяхме пак щяха да обсъждат ooooh!

# 54
  • Мнения: 910
Много сте хубави всички Heart Eyes
Иве,честита придобивка да си я ползваш със здраве!Радвам се , че Ради е добре!
Яна,Вики,дано се оправят нещата Hug

# 55
  • Мнения: 384
Иве,какъв е телефона?И аз много харесвам бели апарати.
Аз те послушах Дани и още същият ден минах на тази тарифа от 10кинта.  Simple Smile
Засега при Никола няма реакция от хомеопатичното,но той вчера и само една две лъжички от водата успях да му пробутам.Инъче има апетит и си хапна добре днес,но неговите си неща все едни и същи-спагети,мляко,филе.
Хомеопатката каза,че ако човек не ходи поне два пъти на ден до тоалетната значи има затлачване.

# 56
  • София,
  • Мнения: 4 267
Яна, Вики силно ви съчувстав, ако мога да помогна с нещо, знам ли.
Яна пък твоя мъж какво иска незнам- разбирам да му изневеряваш, да се срещаш с мъже да се сърди, ми то. Embarassed
Аз се похвалих на моя мъж за съня на ВИки и той се скъса от смях, да ама днес разглеждаше коли и то като автобуси Mr. Green. А Аз като се гледам на снимките хич не се отличавам от бременните Mr. Green, въпреки че не съм, по добре да бях Crossing Arms. Уф пак ще се почва някаквма диета, ама нещо нямам нерви. Tired
ВИки, Иве включвайте ме при вас та да ме напътствате! Peace

# 57
  • Мнения: 616
Момичета страхотни сте на снимките .Радвам се че сте си изкарали добре.
Яна,Вики дано им дойде акъла на вашите. Hug
Не че и ни снощи не спахме скарани и то за глупост.Варих спагети и като ги прецеждам ги исипах в мивката ,и  не стига  че мен ме беше яд ами той ми налива масло в оганя ,че така станало щото не съм искала да готвя това. Twisted Evil

# 58
  • Мнения: 384
Ками няма те на скайп,я кажи може ли да реагира като обрив на лекарството?Ей сега му дадох за втори път и няма 10 мин му излязоха пъпки.Дали д ай звъня?

# 59
  • Мнения: 329
Иве току що Ева , докато ми сервира храна уж ме накара да си сложа ръцете отзад  LaughingЗначи си е практика  Hug
Ние излизахме сутринта два часа, но сега ме домързя нещо .Легнахме наобяд и аз дори заспах ,а Ева си зяпаше детско филмче  Embarassed
Аз снощи така и не разбрах че този иска да ми помогне да си облека якето   Joy После ме пита какво ще е бебето , мани смешко.
Прекарах чудесно вчера, много се радвам че ви видях   Hug Но трябва да измислим друго място другият път( който за мен сигурно ще е след 6 месеца най- рано  Laughing ) ,защото почти не се чуваме всички, трябва да е някое място със сепарета, по тихи.Почти не се видях с Галена, Веси , Ива и Яна  Hug

Янче на линия съм мила.Не сме имали досега обрив по добре й се обади   Hug

Общи условия

Активация на акаунт