Гордата Аси - Магията, която нас завладя, а актьорите изстреля на върха-Тема 69

  • 26 426
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 240
Бяхме започнали да пишем за другите актьори във филма,дайте днес да пишем инфо за малката Асия,която за мен е слънцето на филма и най-големия бонбон

Петя, днес беше ден за Тюлай Гюнал / Сухейля /, но Мишенцето явно не е на линия!

Затова да си направим деня слънчев със "слънчицето" Асия!

# 46
  • Мнения: 10 240


Малката Асия / Чаала покори всички с очарование и талант!
Прекрасна малка актриса!

# 47
# 48
  • Мнения: 0
А някой знае ли нещо за нея,бях чела някъде едно интервю,където ставаше въпрос ,че детето е много уморено от снимки и че няма никакво детство,нещо от тоя род.Досега го търсих ,за да го копна тук,но нещо не можах да го намеря

# 49
  • Мнения: 10 240
След Аси Чаала играе във филма "Касаба" / Градът-Градчето/ .
Във филма участва и Нур Сьорер/ Нериман/. Режисьор отново е Мерджан.


# 50
  • Мнения: 10 240
А някой знае ли нещо за нея,бях чела някъде едно интервю,където ставаше въпрос ,че детето е много уморено от снимки и че няма никакво детство,нещо от тоя род.Досега го търсих ,за да го копна тук,но нещо не можах да го намеря

Петя, нормално е да е уморена!
Филмът Аси се снима две години, а Асия участва в целия втори сезон - 1 година!
След това е участвала и в друг сериал.
За 5-7 гoдишно дете това си е  изпитание и носи твърде голямо напрежение и умора!

Последна редакция: сб, 16 окт 2010, 12:52 от rina-rina

# 51
  • Мнения: 10 240
с Туба

   с братовчедката

# 52
  • Мнения: 0
а на общата снимка с нейните родители ли е или е от някой филм

# 53
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Лично за мен двойката Муратуба е минало, без шансове за развитие в бъдеще, но обичам двойката Аси-Демир!
 

По този въпрос сме на едно мнение, както и за останалото! Peace
Наистина и според мен Мурат има нужда от корекция в поведението, ама обичайно звездите се "усещат" чак когато миговете на слава отминат и спрат да ги забелязват....Аси и Демир ще си останат Вечни, просто защото са се случили във филмовото пространство и защото са спечелили сърцата на много фенове. Това, че нито Мурат, нито Туба говорят за този сериал не може да промени факта на популярността на "Аси" и факта, че точно това филмче ги изтреля на върха и насочи погледите на зрителите към техните изяви като актьори! Бях го писала преди време - Аси и Демир ще останат като героите от "Отнесени от вихъра", от "Птиците умират сами".....

# 54
  • Мнения: 0


Родена е на 25.06.2003 год. в Истанбул

# 55
  • Мнения: 10 240
а на общата снимка с нейните родители ли е или е от някой филм

Снимката е от филма Касаба.

Имаме снимки на детето с майка и, която е успяла да си направи обща снимка с Туба и Мурат!


Последна редакция: сб, 16 окт 2010, 13:39 от rina-rina

# 56
  • Мнения: 0
Аз искам да има специална награда в Дубай на журито или пък на публиката,която да я връчат на Чаала,това дете разплака всички майки

# 57
  • Мнения: 0
http://www.vbox7.com/play:3c47d77d

Това е клип с инфо за актьорите от Аси

# 58
  • Мнения: 10 240
  
Снимки зад кадър. Макар че са снимани отделно всъщност Туба и Мурат са на една и съща маса.
 Дамата с раираната блуза и дънките е между тях.
На двете снимки се виждат и чашата с портокловия сок и чашата със захарчета.

# 59
  • Мнения: 273


Иска къщичка на дървото като всяко дете Hug

Общи условия

Активация на акаунт