Изпробвано и препоръчано от магазини ДМ

  • 101 190
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Няколко пъти съм влизала инцидентно  и набързо , но там има толкова много продукти, че не мога да се ориентирам и все го пропускам. А чувам,че има много доволни от разни продукти там- препарати, памперси, детски храни и т.н.
Бих искала в тази  тема да  се споделят успешните покупки от тези магазини и  да ни е от полза.

# 1
  • Мнения: 1 745
Аз се включвам с положителен глас за памперсите,пюретата,кашите и сапуна за петна!  Peace
Ще следя с интерес!

# 2
  • Мнения: 13 512
Аз се включвам с положителен глас за памперсите,пюретата,кашите и сапуна за петна!  Peace
Ще следя с интерес!
кой сапун за петна, моля?
Марка?
Интересува ме от кои таблетки 9 или друга форма препарат) за миялна машина сте доволни?

# 3
  • Мнения: 1 745

Ето от тази серия е,мисля.
Ето още един полезен линк http://www.dm-drogeriemarkt.bg/home/sortiment/auflistung-quamas.html -това са нещата на ДМ.
Бебешките са Baby Love. Peace

# 4
  • Мнения: 3 993
Интересува ме от кои таблетки 9 или друга форма препарат) за миялна машина сте доволни?


Аз взимам таблетките за миялна, марката на магазина. Доволна съм. Последният път взех и блясък за съдове, за миялната, пак на dm. Продуктите от собствената марка на магазина са най-евтини.
От dm купувах и продължавам да купувам много неща, битова химия, козметика, на детето памперси, АМ, кремчета, шампоани, мокри кърпи и т.н. Детето пие Аптамил 3, най-ниската му цена е в този магазин, никъде другаде не го продават на такава цена.
Какво конкретно те интересува?

# 5
  • Мнения: 13 512
Мен лично ме интересуват препаратите и консумативите. Може и някакви храни- видях,че пишеше био на някои от рафтовете.

# 6
  • Мнения: 2 216
Аз съм много доволна от избелващата им паста за зъби, верото за чинии, телчетата за загорели съдове /всичко това на тяхната марка ДМ/, ролка за мишници, сапун за чувствителна кожа, омекотител за пране, кухненските ролки са най-хубавите, които съм намирала и тоал. хартия е мн хубава, но май вече не е изгодна като цена.
Не съм доволна от шампоани и балсами на Балеа.
Сега се сещам, че ленено семе от там съм купувала на най-изгодна цена.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
толкова много неща хвалите...
Ще взема да ида накрая... Инак за какво отовори врати един дм, баш до нас.

# 8
  • Мнения: 283
Аз съм доволна от течния им сапун със манго. Детето си хапва оризовата каша без да се мръщи  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 16 005
Доволна съм от шампоан и спрей за обем на косата - марка Балеа.

# 10
  • Мнения: 371
Първият път като влязох си тръгнах с пълна торба,но си спомням само за ароматизатора за миялна.
Доволна съм,защото е 2лв,а мирише като за 7лв Simple Smile


# 11
  • Мнения: 15 379
Памперс-гащите им са хубави и евтини.
Имат чудесни биобульони, биопаста, котешките им паучове и пастети са на почит от нашия иначе страшно капризен котарак.
Плодовите каши в бурканче, дуетите с йогурт и извара са любими на детето ми.
Мократа тоалетна хартия е добра.

Таблетите за съдомиялна машина са кофти. Опитах и един път омекотител с аромат на праскова май беше - изхвърлих го, не миришеше прането ми на нищо.


# 12
  • Мнения: 6
Купувала съм от всички измиващи гелове , 3 в 1, 2 в 1 и други подобни за лице.Доволна съм от всички и то доста. Оранжевият препарат, който мисля е универсален ми изчиства банята перфектно, а струва само 3 лв и стотинки. Гъбите за чини са добри, натурален шоколад БИО е супер, ежедневните превръзки в кутиите са на страхотна цена и качество. Изброените продукти са на марката ДМ.Като се сетя нещо друго ще пиша Peace

# 13
  • Мнения: 13 512
Сега се сещам, че и аз съм много доволна от ароматизатора за миялната. Преди това бях взела от Пикадили един, който изобщо не миришеше.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 360
купувам мокри кърпи за детето от там - марката е Babylove, на DM. и памперс-гащите биваха.
също така, течен сапун за ръце и тоалетни сапуни Balea, пак тяхна марка.

Общи условия

Активация на акаунт