Джъмбо във Варна и Бургас

  • 79 971
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 415
А някой знае ли в Бургас кога ще го отварят??

# 17
  • Мнения: 98
АМи хайде и аз тук, за да следя кога ще отвори магазина във Варна... А къде във Владиславово ще е магазина? На едно място разбрах, че строят нов Кауфланд - да не би и Джъмбото да е там?

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте! И аз бях вчера на интервю за работа в джамбо Варна. Това ми е първо интервю незнам дали ще има друго,но виждам че има други които са вече за втори и трети път на интервю.
След безброй въпроси не ми дадоха възможност да попитам даже за каква длъжност ме избират.
Мисля чеме харесаха , не казаха нищо друго освен че ще ме уведомят. Има ли някой който е бил на това интервю и са му дали по подробна информация? Има ли одобрени вече или юе има и следващо интервю? Хайде майчета дайте по подробна информация Wink

# 19
  • Мнения: 0
Добър ден! Аз чак сега разбирам че ще има и тук във Варна, а много исках да работя в Джъмбо, защото знам гръцки, понеже съм живяла в Гърция 10 години и постоянно на Джъмбото в Атина. Вече наели ли са персонал? Макар че, въпросът ми е тъп, щом я няма обявата вече, явно са наели персонал, но въпреки това ако някога имат нужда ще кандидатствам със сигурност!  Simple Smile Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 4
а от кога е обявата им и къде,а  аз уж следя обявите за работа в джобса ..ееее исках да кандидатствам за работа там,  преди месец имаше обява само за склададжия с гръцки.
 Siren39, къде се проведе интервюто ти?

# 21
  • Мнения: 0
Беше в сряда в хотел Модус. Не казаха обаче за каква позиция е интервюто. Имаше много хора, но никой не сподели дали са го одобрили или не. А магзина е още в строеж. Аз също говоря много добре гръцки ,но немисля че е само този критерия по който избират кандидатите. Задаваха ми много въпроси някои от които са лични без връзка с работата, други бяха объркващи. Честно казано неразбрах за коя от позициите ме избират. Накрая казаха само че ще ме уведомят,и толкова. Затова питам дали са одобрили някой,защото незнам за кое ще ме уведомят и след колко време

# 22
  • Мнения: 4
Мерси Siren39. И дано си от избраните  newsm10      .Те Гърците са си   .......мамата, не се работи лесно с тях съм чувала. Във един форум четох за Бургаския м-н става дума, кандидатства  жената за управител и след интервюто и казали, че я одобряват за мърчандайзер, а след време можело да я повишат в аранжор.  Не и е харесала идеята им и им казала, че не желае другите длъжности и гърка като се ядосал , станал , заръкомахал...а и управителите ще имат 1м. обучение в пловдив или софия, май ще им се плаща за това време, но престоят им там ще е на техни разноски, спомена и заплати.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 261
И в Бургас и във Варна, Джъмбо ще отвори края на май. Искат за 1.06. да е открито, тъй като все пак основното което продават е детски стоки. Във Варна, Джъмбото е под Кауфланд във Владиславово.

# 24
  • Мнения: 0
биб ти да не би да си от избраните? От каде имаш информация?  newsm53

# 25
  • Мнения: 0
Те май не знаят какво търсят ми се струва. Аз им казах че мога да работя която и да е длъжност, и като че ли не им хареса отговора. Кандидатствах на всичките им обяви, понеже на първата не се обадиха след това се появи 2-ра 3-та и т.н. и аз реших че все за някоя позиция ще се класирам newsm53 Благодаря ти за пожеланието Аурелия. Успех и на теб newsm10

# 26
  • Варна
  • Мнения: 261
биб ти да не би да си от избраните? От каде имаш информация?  newsm53

Не, нямам нищо общо с Джъмбо. А информацията ми е от сроковете за строителство, които са поставили.

# 27
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
биб ти да не би да си от избраните? От каде имаш информация?  newsm53

Не, нямам нищо общо с Джъмбо. А информацията ми е от сроковете за строителство, които са поставили.

От готова предадена сграда от строител до отваряне на магазин има много голяма разлика

# 28
  • Варна
  • Мнения: 261
От готова предадена сграда от строител до отваряне на магазин има много голяма разлика
[/quote]

Мдаа, само че гърците са го поставили този срок за отваряне на магазина.

# 29
  • Мнения: 0
Днес го видях магазина. Преди 10-ина дена все още копаеха а сега вече са я вдигнали сградата, тоест конструкцията. Има обаче мнооого работа докато я завършат. Като гледам с какво темпо се работи може и да успеят до юни.

Общи условия

Активация на акаунт