Джъмбо във Варна и Бургас

  • 80 019
  • 273
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 372
Джъмбо във Варна ще отваря на 1 юни,а в Бургас ще е по-късно,но не се знае кога,поне не се споменава в рекламите.Там казват "скоро и в Бургас" Confused.

# 46
  • Мнения: 13 512
Във Варна вече бил отворил

# 47
  • Мнения: 22
Какво е работното време newsm78  bouquet

# 48
  • Мнения: 1
днеска ходих там. Не си заслужава.
Спестете си ядосването, не ходете там.
това е един гооооолям трафопост. "детски" магазин в който почти нищо не може да се пробва. без нито един прозьорец и с мизерно осветление. в най-многолюдния квартал, но обиколен с 2метрова ограда отвсякъде. напълно недостъпен. нито една пътечка, нито един тротоар.
тесногръдо и евтинджийско - като стоката де.
а колко тонове вода изляха да мият улицата от калта вместо да си направят 50м подстъп за камионите...
не съм почитател на кауфланд, но тъй-като са един до друг, сравнението се набива на очи. тези са просто мизерници.

# 49
  • Мнения: 162
Отворен е. Днес мн хора се бяха запътили натам.Аз лично не съм ходила даже не знам какво се предлага но ще отидем...

# 50
  • Варна
  • Мнения: 11 340
..................................
тези са просто мизерници.

Чак пък. Stop
Нито стоката е евтинджийска, нито пък магазина бих го нарекла "тесногръд". Rolling Eyes
Има доста евтини стоки, наистина, но и цените на известните марки са най-добрите, които съм виждала досега във Варна. Само за сравнение - има едни колички от филма Cars, малкият им е голям фен и има няколко - местят си очичките и са много здрави, в "Кауфланд" струват 12 лв., в "Джъмбо" - 10 лв. За сравнение с цените в "Хиполенд" и дума не може да става, доста по-ниски са в "Джъмбо".  Хубав е магазинът, аз с удоволствие ще го посещавам. За децата - да не говорим. Mr. Green

И да ти кажа, хич не бих повярвала на мнението на човек, който се е регистрирал специално, за да се изкаже негативно по отношение на магазин (конкурент Twisted Evil)! Rolling Eyes

# 51
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Какво е работното време newsm78  bouquet

От понеделник до събота включително от 10,00 до 21,00 часа
недела от 10,00 до 20,00 часа

# 52
  • Мнения: 22
Какво е работното време newsm78  bouquet

От понеделник до събота включително от 10,00 до 21,00 часа
недела от 10,00 до 20,00 часа

Благодарско  bouquet

# 53
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
А в Бургас кога ще отвори,дали на 1 юни,че се чудя да чакам ли или да купувам вече подаръците за децата?

# 54
  • Мнения: 2 216
Джъмбо във Варна ще отваря на 1 юни,а в Бургас ще е по-късно,но не се знае кога,поне не се споменава в рекламите.Там казват "скоро и в Бургас" Confused.
Скоро....каквото и да значи това Thinking

# 55
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
А в Бургас кога ще отвори,дали на 1 юни,че се чудя да чакам ли или да купувам вече подаръците за децата?

Няма да е на 1-ви, вероятно след 10-ти юни

# 56
  • Варна
  • Мнения: 692
Тези дни ще го посетя, че искам да купя разни подаръчета Peace

# 57
  • Мнения: 187
утре смятам да го посетя
миналата зима мъжа ми накупи доста дрехи на сина ни от магазина им в София,еми да ви кажа доволна бях,бодита и пижами по 3 лв,джинси+джинсово яке(дебело) за 17лв,джинси за 7-8лв и куп други неща но само на това помня цените,стоката им е качествена,наистина доволна бях,далече съм от мнението им че е ефтинджийска,конкуренцията им определено има за каво да се притеснява

# 58
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Искам да попитам, голяма ли е лудницата във варненския магазин? Не ми се ще да се подлагам на ужасите, които видях при отварянето на други хипермаркети. Без детето ще отидем засега, но все пак не искам да губя ценно време в търсене на парко-място и буткане в тълпата. Паркингът голям ли е? Повечето хора знаят от рекламите, че отварянето е на 01.06, но може би все повече ще научат за откриването и ще се запътят на там.

# 59
  • Мнения: 250
Вчера го посетих - нямаше много хора, празен паркинг.Мисля, че все още не се знае,че е отворен и е спокойно,но да ви кажа аз не останах очарована и едва ли ще е един от много посещаваните магазини.

Общи условия

Активация на акаунт