Джъмбо във Варна и Бургас

  • 79 961
  • 273
  •   1
Отговори
# 150
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Намаления, промоций и подобни на какъв период от време се смянат?


Няма фиксиран срок.

# 151
  • Мнения: 11 320
Намаления, промоций и подобни на какъв период от време се смянат?
Няма фиксиран срок.
А какво има?  newsm78
Може би е сезонно?

# 152
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Намаления, промоций и подобни на какъв период от време се смянат?
Няма фиксиран срок.
А какво има?  newsm78
Може би е сезонно?

Има сезонни стоки, които се зареждат в определен период. Стоки с намалени цени има при останали няколко бройки.

# 153
  • Бургас
  • Мнения: 341
А знаете ли какъв е срока за замяна на стока?
Купих на малката сандалки, които са и малки и мисля да ги заменя за по-големи или друг модел ако може.

# 154
  • Мнения: 0
 Здравейте, мами,
   Искам да ви попитам мога ли да отида в Джъмбо Бургас , ако тръгна от Китен в посока за Банско? И ако може да ми дадете точен адрес.   Благодаря Ви предварително! txtloves

# 155
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
По пътя Бургас-София,преди квартал Ветрен.

# 156
  • Мнения: 0
Здравейте мили мами!Бих искала да ви попитам как се стига от комплекс Лазур до JUMBO (става въпрос за Бургас),какъв автобус да използвам,къде да сляза и колко време горе-долу ще пътувам.Благодаря предварително newsm51 !

# 157
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Хм.Че има ли автобус до там?Интересно ми е и на мен.

# 158
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231

Дами само номер 32 ли като автобус минава от там?
Че е по нередовен и от 17.

Номер 30 и Бургас-Айтос

# 159
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Само дето като слезете на спирката-няма как да пресечете(безопасно).

# 160
  • Мнения: 0
и мен много ме е страх по въпроса с пресичането и си мислех дали може да отида до Айтос –примирерно и после да се върна и да сляза точно пред JUMBO.Обаче не знам къде да сляза в Айтос-ако отида въбще.Ох и аз тука ви занимавам с моите "проблеми"  Grinning

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 765
и мен много ме е страх по въпроса с пресичането и си мислех дали може да отида до Айтос –примирерно и после да се върна и да сляза точно пред JUMBO.Обаче не знам къде да сляза в Айтос-ако отида въбще.Ох и аз тука ви занимавам с моите "проблеми"  Grinning


Качваш се на номер 30, той идва до Банево и се връща обратно, без да сменяш автобус или да чакаш. / не повече от 5 мин. в Банево /. Така можеш да слезеш на Джъмбо без да се налага да пресичаш. Би трябвало да пътуваш с едно билетче...

# 162
  • Мнения: 0
Много благодаря за отговорите!  newsm51

# 163
  • Мнения: 133
Някой да знае работното време на Джъмбо Бургас? Hug

# 164
  • Мнения: 11 320
Някой да е купувал от ученическите пособия, чанти и т.н.? Интересува ме дали са качествени.

Общи условия

Активация на акаунт