Джъмбо във Варна и Бургас

  • 79 945
  • 273
  •   1
Отговори
# 165
  • Бургас
  • Мнения: 372
Да,днес взех един несесер и една тетрадка-страхотни са. Peace Има прекрасни неща за учениците.

# 166
  • Мнения: 126
Някой да знае,дали в Джъмбо Варна има хубави детски колелета (от 14" нагоре) и на каква цена?

# 167
  • Мнения: 561
Разаочарована съм от джъмбо много.Попаднах на темата и викам що да не споделя Simple Smile
Вчера ходихме с малкия,исках да му купя мотор с двигател.Видях наредени такива колички и моторчета на един стилаж срещу касите в магазина.Първо за да се консултирам с някой от персонала за избраната от мен стока ми се наложи да обиколя магазина.Както и да е намерих.Поисках да сложа детето си да седне,да видя дали ще му е удобно,дали няма- да,ноооо неможело те  да свалят моторите или колите.Значи аз като харесам мотора взимам си го,отивам на касата и си плащам,такава била политиката в магазина ?! Ужас,все едно съм купила един хляб.Не ми харесва джъмбо.

# 168
  • Мнения: 101
Разаочарована съм от джъмбо много.Попаднах на темата и викам що да не споделя Simple Smile
Вчера ходихме с малкия,исках да му купя мотор с двигател.Видях наредени такива колички и моторчета на един стилаж срещу касите в магазина.Първо за да се консултирам с някой от персонала за избраната от мен стока ми се наложи да обиколя магазина.Както и да е намерих.Поисках да сложа детето си да седне,да видя дали ще му е удобно,дали няма- да,ноооо неможело те  да свалят моторите или колите.Значи аз като харесам мотора взимам си го,отивам на касата и си плащам,такава била политиката в магазина ?! Ужас,все едно съм купила един хляб.Не ми харесва джъмбо.

И аз имах такова преживяване с едни сандалки за дъщеря ми.... споделих го по-напред в темата. От тогава съм обявила бойкот на магазина и не ходя там /не, че им пука, то клиенти колкото щеш Simple Smile /, но за собствено удовлетворение го правя. Има достатъчно магазини във Врана, за да мога да го заобикалям. За съжаление ние, като клиенти сме свикнали да нямаме право и си губим времето и парите в купуване на стоки, които евентуално ще се наложи да върнем защото са неудобни.... Разбира се ако все пак ни остане време и желание да се върнем заради сандалки от 5 лв. например. Може би точно на това разчитат!

# 169
  • Мнения: 561
Те така ще изгубят първо 2-ма разочаровани клиенти,после 20 и то не защото аз и вие сме обявили бойкот,а защото те са нелюбезни нее само с нас.Според персонала в магазина такава била тяхната политика.На мен не ми харесва,права сте че и без Джъмбо можем,магазини с пазарски стоки колкото искаш.На мен друго не ми харесва най общо казано,което в България е масово и навсякъде.Все някой ни контролира,в случея този грък,който си налага политиката в нашата държава.Вместо той да се съобразява с нас,ние се съобразяваме с него .Който плаща той поръчва музиката.Послушен е бил българина и винаги ще бъде за съжеление.

# 170
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1
Много съм разочарована от отношението на персонала в Джъмбо- Бургас. Пазарувахме разни неща и след като излязохме от магазина погледнах касовата бележка. видях, че два пъти ми е маркирана една детска четка за коса с огледало. Естествено се върнах обратно в магазина. Отидох до Информация и след като обясних какъв е проблема, момичето ми каза, че това може да се реши само от управителя. Естествено се наложи да го чакам доста. Детето започна да нервничи и да ме дърпа. Най-накрая дойде едно момче, на което пак се наложи да обяснявам всичко отначало. Седеше и ме гледаше умно и накрая каза, че нищо не можел да направи. Откъде да бъде сигурен, че не съм взела две четки. Не знам каква политика има магазина, но това не е нормално отношение към клиент според мен. При желание от негова страна можеше да си направят проверка и да установят,че имат една в повече. Не съм за двата лева,но ми стана обидно за отношението. А уж навсякъде клиента има право, ама явно не и в този магазин.

# 171
  • Мнения: 65
И аз да споделя малко впечатления от Джъмбо.
Обиколихме го с малкия, като цяло ми допадна, но малко ми е .... как да кажа - от всичко по малко и нямаше това, което търсех. Иначе имаше куп други странни неща.
Като много добро попадение - купих дървени пъзели и детето се занимава с тях - няма друга такава играчка, която да го впечатлява.

# 172
  • Варна
  • Мнения: 355
Да сте виждали из Джъмбо читави ватирани анцузи? Ако кажете и ориентировъчна цена, златни сте Hug

# 173
  • Мнения: 11 317
Да сте виждали из Джъмбо читави ватирани анцузи? Ако кажете и ориентировъчна цена, златни сте Hug
За деца или големи?
За големи няма нищо  Peace За деца има, но много малки - от 0 до 1г, например  Peace / за Варна/

# 174
  • Мнения: 4
Да сте виждали из Джъмбо читави ватирани анцузи? Ако кажете и ориентировъчна цена, златни сте Hug
Анцузите се продават отделно в смисъл долничката е 10 лв и горничка към нея още толкова  Peace Или поне по толкова бяха преди и наистина повечето са до максимум 23 месеца  Peace

# 175
  • Варна
  • Мнения: 355
Момичета, благодаря за отговорите, за деца търся, за двегодишно момченце, размер 98. В това време не ми се ходеше само да разглеждам, затова попитах.   bouquet

# 176
  • Варна
  • Мнения: 31
Да сте виждали в Джъмбо Варна кукли Дора Изследователката или играчки с нея и маймунката? Много ще се радвам, ако някой е обърнал внимание случайно Simple Smile

# 177
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Да сте виждали в Джъмбо Варна кукли Дора Изследователката или играчки с нея и маймунката? Много ще се радвам, ако някой е обърнал внимание случайно Simple Smile

Има малки играчки от серията Дора, възглавници, дрешки

# 178
  • Мнения: 1 705
Да сте виждали в Джъмбо Варна кукли Дора Изследователката или играчки с нея и маймунката? Много ще се радвам, ако някой е обърнал внимание случайно Simple Smile

Има малки играчки от серията Дора, възглавници, дрешки

Какви по-точно са тези малки играчки, че и аз се интересувам?

# 179
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Да сте виждали в Джъмбо Варна кукли Дора Изследователката или играчки с нея и маймунката? Много ще се радвам, ако някой е обърнал внимание случайно Simple Smile

Има малки играчки от серията Дора, възглавници, дрешки

Какви по-точно са тези малки играчки, че и аз се интересувам?

Фигурки - Дора, маймуна и др.

Общи условия

Активация на акаунт