Съпруги,чиито мъже пътуват 20

  • 40 520
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 202
Лято Hug, тя меланхолията май идва при повечето от нас, за което благоприятства и мрачното и дъждовно време Peace Честита ти свободаааа  bouquet
vagabond Hug, много е гот с такива кратки рейсове Peace
Danu-Ani Hug, puphi  Hug, как се казва цветето на снимката? Thinking

# 16
  • Мнения: 1 507
Оф, изгладих, прострях, пуша сега... Mr. Green
На всичкото отгоре се опитвам и да не пуша #Crazy

Делта
, спокойно, има време за всичко. Аз и без това не съм особено социална напоследък.
_KIARA_ , благодаря за поздравите. Сега вече ще имам толкова много време, че мак не знам какво ще го правя всичкото.

# 17
  • Мнения: 13
МИМЕ  Hug благодаря мила. ВАГАБОНД  welcome добре си ни дошла на миндерчето ,чуствай се уютно сигура съм ,че при нас ще ти хареса !ЛЯТО  Hug нема да се даваш на меланхолията гадното време си има и предимства  smile3521 МАМЕ  Hug я виж как се живна и колко сме на линия  PeaceПУХИ  Hug бързо да се съвземаш и дано не те тръшне грипчето дето върлува ,оздравявай бързо   bouquetНа всички останали  Hug ,а за малката рибка на ДАНУ АНИ   love001

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 22:13 от helinci

# 18
  • Мнения: 122
Марийче, благодаря за новата темичка!
Би ли ме добавила в "нашата дружинка", ако може  Blush

# 19
  • Мнения: 2

Добро утро!
Заповядайте на кафе и закусчица.
Много се радвам на оживлението в новата ни темичка.Нямам време да изреждам,че имам доста работа,затова пожелавам на всички момичета хубав ден! Hug newsm44

# 20
  • Мнения: 1 507
Добро утро!
Днес не вали и предполагам, че след мъглата ще ни се усмихне слънцето!
Аз благодаря за кафето на mamaR и отивам да си направя един чай Mr. Green

# 21
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Киарче  Hug цветето се казва Буганвилеа

# 22
  • Мнения: 202
Добро утро или вече добър ден Blush
mamaR  Hug, много вкусна закуска Peace
puphi  Hug, Благодаря  bouquet
Лято Hug, направи едно чайче и за мен Wink

# 23
  • Мнения: 702
Добро утро и от мен  Rolling Eyes Hug
Събудих се тази сутрин и...не бях сама  Crazy Имах си другарче - вирус!Болна съм и имам Т  Tired Баси...



Ето и от мен една хубава закуска  Hug

Тука вали от вчера. Не  е спирало. Духа гаден вятър. Есен е.

# 24
  • Мнения: 1 507
_KIARA_, готова си Peace
vagabond, май е уместно и на теб да ти предложа чай, м?

Аз снощи си получих заслуженото обаждане. И днес ми е усмихнато, да видим до кога ще ме държи Blush

# 25
  • Мнения: 702
М, мерси  Hug Пия Терафлу в момента  Sick Хич не ги обичам тия, ама ми помагат, пък и по-доре от АБ.

Чудесно е това, че сте се чули  Hug
Ние още не сме, откакто е в тая пуста Сърбия. Само смс цъкаме  Crazy

# 26
  • Мнения: 202
Лято Hug, и аз снощи си получих полагаемото обаждане, но да си призная вече ми е недостатъчно искам да си говорим поне час, ама не стааа Blush

# 27
  • Мнения: 1 507
Лято Hug, и аз снощи си получих полагаемото обаждане, но да си призная вече ми е недостатъчно искам да си говорим поне час, ама не стааа Blush

И аз искам, обаче понеже на няколко пъти ни се случи да си говорим по 30 - 40 минути, сега в потрес очаквам телефонните сметки Crossing Arms
Няма пълно щастие, ей!

# 28
  • Мнения: 202
Лято Hug, и аз снощи си получих полагаемото обаждане, но да си призная вече ми е недостатъчно искам да си говорим поне час, ама не стааа Blush

И аз искам, обаче понеже на няколко пъти ни се случи да си говорим по 30 - 40 минути, сега в потрес очаквам телефонните сметки Crossing Arms
Няма пълно щастие, ей!
няма,няма... Sad

# 29
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
И аз май съм в клуба с чайовете, сега се стягам да ходя по лекари.  Напоследък мойто мило звъни почти всеки ден, явно и аз много му липсвам...  Rolling Eyes Трябва да се връща на 16 ноември, ама тоя месец не минава, бе!

Общи условия

Активация на акаунт