Анкета - витамини и кърмене

  • 1 764
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 176
През цялата бременност до днешен ден пия МУЛТИТАБС. По препоръка на гинеколога ми.

# 16
  • Мнения: 8 459
Хм, и аз пия същите, но никъде на опаковката не пише, че не са синтетични или 4е са на растителна основа newsm78 Това сигурно ли е?
Абсолютно е сигурно,Кейси.Освен ако не става дума за други витамини под същото име.Пише -природен продукт,изготвен на база на натурални растителни източници като Рутен,Хесперидин,Ацерола,шипка,мента и бля-бля...

Последна редакция: вт, 08 ное 2005, 17:53 от Е-Миа

# 17
  • Мнения: 1 107
За всички, които се чувстват изтощени и имат проблеми с косата - бирена мая обогатена с вит. А и С PeaceВлияе благотворно и на кърмата, и на кърмачката Wink

 newsm10 Пия я редовно!

# 18
  • Мнения: 35 949
и аз пих една опаковка мая, но не смея повече, защото и без нея съм си дебела, а с нея ще стана съвсем  Animal Pig

# 19
  • Мнения: 1 999
В момента не пия никакви витамини. Затова пък ям много лимони, особено като усетя, че тръгвам да се разболявам.

# 20
  • Мнения: 4 629
Да -  пия мулти витамини с допълнение калции

# 21
  • Мнения: 3 550
Не, не съм пила и през бременността. Чат-пат бирена мая, ама се препълвам. Напоследък взех да наблягам на чая от шипки заради вит.С.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 918
Не пия витамини, наблягам на яденето Embarassed

# 23
  • Мнения: 4 242
Като почувствам нужда пия бирена мая с добавени витамини. Но рядко се случва.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 381
Пия Витамин С, само ако не се чувствам добре. И веднъж Невробекс, че трябваше да и пия антибиотик.

# 25
  • Мнения: 4 358
Не пия.
Мразя да пия витамини  Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 2 249
Хм, и аз пия същите, но никъде на опаковката не пише, че не са синтетични или 4е са на растителна основа newsm78 Това сигурно ли е?
Абсолютно е сигурно,Кейси.Освен ако не става дума за други витамини под същото име.Пише -природен продукт,изготвен на база на натурални растителни източници като Рутен,Хесперидин,Ацерола,шипка,мента и бля-бля...

Ето така изглеждат тези, за които говори Е-миа:

# 27
  • Мнения: 310
Нищо не пия

# 28
  • Мнения: 8 459
Да,точно така изглежда Пре-наталът.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 246
Имам Матерна, но я пия рядко. Нещо косата ми почна да пада, със съдействието на бебешката напаст, та днес си взех Мерц драже. Сега се сещам тук да попитам дали мога да го пия  Embarassed, че на упътването не пише нищо за кърмене?
Наскоро свърших опаковката Мерц. Мисля, че няма проблем да се  пие от кърмачки. Не ми спря съвсем косопада, но значително намаля.

А конкретно на анкетата - по време на бременността съм изпила 1 опаковка Матерна и 1 оп. едни др. витамини от Англия. Като родих 2-3 месеца пиех бирена мая. Накоро Мерц заради косопада. Гласувах с последната опция.

Общи условия

Активация на акаунт