Обличате ли момиченцата си в розово?

  • 2 646
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 390
И аз обличам Луиза в светло синьо. Тя е синеока и тзи цвят страшно много й отива! Laughing
и ние сме така  hahaha Joy
да не говориме, че дори и като сме в розово, ни викат МОМЧЕНЦЕТО еди си какво  Mr. Green / щото нямало обички  ooooh! Whistling Crazy Mr. Green/

# 46
  • Мнения: 5 228
Основно в розово я обличам, защото много й отива. Голяма част от дрехите й са в бяло или розово и когато купувам нови дрешки, гледам да могат да се съчетават. Обличам я обаче и във всякакви други цветове - червено, бяло, жълто, синьо...

# 47
  • Мнения: 903
Ами на нас почти всичко ни е в розово, но не по мое желание. Аз бях на легло преди да родя и бабите купуваха всичко, а и всички ни подаряват в розово. Не, че не го харесвам, но от тук на сетне ще прибягвам по рядко до него. Аз убожавам синьо и все си представях близнаците в синьо(имах предчуствие, че ще са момчета). Много ми харесват вишнаво и оранжево. Абе каквото ти харесва. Да не ти пука.

# 48
  • Мнения: 5 299
Нямам нищо против розовото. Кефи ме и преобладава в гардероба на дъщеря ми, което не означава не няма и сини дрешки. Мен по същият начин ме питаха, като е била облечена в синьо - защо така?

# 49
  • Мнения: 410
Аз имам момченце, ама аман от тази Цветова Дискриминация. Защо в магазините все питат за момче или за момиче?
Аз искам да му купя, напр. червено яке, св. сини блузки, виолетови и т.н. За момче - т. синьо, за момиче - шекерено розово.

като бях бременна и питах за оранжева рокля за бременни ми отговориха " те бременните не се харесват в светли цветове и не правим" Кои са те та да ми определят гардероба, или този на сина ми.
Обличала съм го и в розови тениски, и в жълти гащеризони. Децата трябва да носят всякакви цветове.

# 50
  • Мнения: 8 505
...Защо в магазините все питат за момче или за момиче?

Дааа,аз отговарям "за момче",защото е много трудно да убедя мацките в магазина,че момичетата носят и синьо hahaha

# 51
  • Мнения: 9 990
Децата трябва да носят всякакви цветове.

И не само децата.Аз затова ви се чудя,ама явно попадате на такива продавачки.Пък мен никога не са ми набутвали насила розово,даже напротив.Та затова аз се радвам на розовото,щото то при мен идва като разнообразие на синьото. Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, обличам я в розово. Страшно и отива. 4470 Всъщност повечето и дрешки са в този цвят.

# 53
  • Мнения: 3 926
Още като разбрах, че ще е момиченце предупредих бабите - розово до откат Grinning И сега 90% от гардеробът й е розов - за радост на мама. Но тя пък взе да се оформя с доста светли очи, така че и синьо й ходи много, а аз обожавам жълтото... Единствено някои нюанси на зеленото не понасям... май като цяло резеда и зелено не са сред фаворитите ми за цвят... обаче й подарих страхотна ябълковозелена рокля, която с огромно удоволствие ще й слагам другото лято Grinning
Ако зависи от мен ще ходи в розово и рокли - като Барби Wink (неизживяно детство Laughing ) и стаята ще й направя лилаво-бяла... , но като се разприказва обещавам, че ще се съобразявам и с нейния вкус Grinning

# 54
  • Мнения: 2 467
Да, основно. Ми много ми сладка бузаната с розово  Hug 

# 55
  • София
  • Мнения: 2 298
Обличам и в бяло, и в розово, и в светло синьо, бледо-жълто, оранжево... въобще каквото ми хареса като модел и съчетание на цветове. Никой не ми е казвал как да я обличам, ама и да ми каже няма да го послушам...

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Обличам я в каквото има. Доста дрешки са подарени, розови основно. АЗ купувам другоцветни, но нямам претенция, че е обечена изцяло в розовко, щом й ходи. На хората не обръщай внимание. Наскоро пак ме питаха, на свръх розовото детенце, дали е момиченце... Гледай си кефа, както ти харесва, така обличай.
Важното е да облечено, че у съседната махла гледам ги, голи ходят!!

# 57
  • Мнения: 3 334
Аз пък обожавам розовия цвят,половината ми дрехи са розови-включвам чорапи,бельо,панталони,дори имам розови обувки. Grinning
А Алекс я обличам в каквото ми харесва-в смисъл никога не съм подбирала дрехите й според цвета.Но определено и в нейния гардероб преобладава розово,но в интерес на истината повечето й розови дрехи са й подарени.Само в черно никога не съм я обличала.

и при нас е така!

# 58
  • Мнения: 528
Аз я обличам почти в червено защото повече й отива но чат-пат слагам розово

# 59
  • Мнения: 429
От време на време и слагам  и розови дрехи, но предпочитам да я облека в други цветове-син, зелен, жълт, оранжев, червен.

Общи условия

Активация на акаунт