Обличате ли момиченцата си в розово?

  • 2 648
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Обличам розово много рядко, особено като беше бебе нямаше нито една розова дреха.Тя е със сини очи и пожечето и дрехи бяха сини.Сега като порасна има вече и малко розови дрехи но повечето са и подарени. Grinning

# 61
  • Мнения: 2 655
НЕ, необичам този цвят.  NaughtyКупувам всичко в червено, ако и където намеря. Thinking
Имаме няколко розови комплекта, подарък разбира се. С тях играе.

# 62
  • Мнения: 1 190
Обличам Вили в розово, дори доста често, понеже много и отива, но съм я обличали и в синьо и зелено и  в жълто и в други цветове. Особенно жълтото ми е любим цвят от дете. Wink

Поздрави Hug

# 63
       Обличай я както ти прицениш,каквото и отива,да са съчетани по цветове,защото като започне да разбира и да говори,сама ще ти казва какво иска да облече.Ние сме така от както е станала на 2 г.Ако една дреха не й хареса   казва,че не я иска и отива да си пърси друга.Самата тя харесва най-много розовото и лилавото.Аз не съм им голяма фенка на тези цветове,но като я облеча и видя,че много й отива се примирявам. 

           

# 64
  • Мнения: 781
Да, макар повечето й дрехи да са жълти, зелени и сини.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 164
Да, обличам я в розово, защото е много сладка с него. Но има доста дрешки и в други цветове.

# 66
  • Мнения: 212
То и от розово до розово има разлика. По принцип не харесвам и не купувам розови дрешки, но най-мразя "барби" стила.
Това е и моето мнение. Още като бременна като казаха със сигурност, че ще е момиче разтръбих на целия свят "Никакви розови подаръци!". Та сега имаме само едно розово гащеризонче, което ни е подарък от човек, незапознат с моите цветови вкусове  Wink и едно мнооооого бледо розово костюмче, което ще й става след няколко месеца (пак подарък, естествено). Моят любим цвят е синият (нали съм синеочка...), пък и малката е една беличка, пък се очератава май и тя със сини очички... В гардероба ни преобладава беличко с разни апликации, имаме сини, зелени и жълти дрешки. Смятам, че едно бебче е хубаво във всички цветове, само да са светлички - по-приветливо е. Затова й се кефя като е облечена в бяло - някак си чистичко и невинно - точно като бебешката усмивка  Blush.

# 67
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На мен ми харесва розовото, но е досадно и отегчително да гледам почти всяко момиченце в този цвят. За това го избягвам.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Обличам я в розово, харесвам много този цвят, но имаме тоалети в най-различни цветове, така че не сме само в розово. Пък от друга страна нали имам двама сина преди това и почти никога не съм ги обличала в розово, сега наваксвам Grinning

# 69
  • Мнения: 8 769
Обличам я във всякакви цветове. Розово,зелено,червено,жълто,оранжево,кафяво, синьо...всичко й отива, защото е много хубава Flutter Sunglasses(а пък майка й е много скромна Crazy) Нямам нищо против някой цвят. Всеки си има своето очарование и нюанс, който ми допада. Надявам се да възпитам подобна толерантност и вкус и у принцесата.

# 70
  • Мнения: 1 410
По-голяма част от гардероба й е в розово, но много малко от тях съм й ги купувала аз. Повечето са й подаръци. Не съм обръщала внимание какви цветове най-много й обличам, но общо взето - всички.
Аз лично не й купувам розови дрехи за да има разнообразие, май предпочитам зеленото.

# 71
  • Мнения: 1 214
Миналата година бяхме в червено-тази в розово.Ами,като купя розови обувки  и после всичко трябва да съобразявам.Най-мразя комбинацията -червено -розво.А хубави,качествени обувки не се намират лесно,че и цената да те устрои,че и номер да има,че на всичко от горе и цвета  и так-стечение на обстоятелствата.После страхотно зимно яке-розово  и хайде пак-и зимните дрехи така.Ще видим до година кой цвят ще е на мода у нас  Mr. Green Но определено не ме дразни кой как си облича детето и ако ще абсолютно всички момиченца да се облечени в розово пак ще ми харесва- нали все пак са различни  Wink за всяка мама нейното е най-хубаво  Laughing 

# 72
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Когато беше малка, дъщеря ми имаше всичко на всичко едно костюмче в розов цвят. Не че не харесвам розовото, но нея тогава не й отиваше този цвят. Тя е синеока и от малка дрехите й са основно сини.
Сега вече като по- голяма й ходят всички цветове и често се облича в розово.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Ми имаме 2-3 розови костюмчета подарък и й ги слагам,но не съм пристрастена към цвета.

# 74
  • Мнения: 2 556
На мен пък страшно ми харесва да си я обличам в розово. Накупих й сума ти дрешки точно розовки и много готино й стоят. Първото ми дете е момченце и сега направо се разтапям от розовото. Но аз и по принцип си го обичам този цвят. Имам си розово яке, чанта, сако, пуловери, даже ботушите са ми тъмнорозови. Виж, червено не обичам и съответно не купувам. Каквото червено имат децата, всичко е подарено. А аз имам една страхотна червена жилетка, която съм обличала веднъж за 2 години...

Общи условия

Активация на акаунт