ЗАДАВЯНЕ

  • 1 965
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Леле , ако знаете какво преживях!!!
Вчера към 5 часа дадох на Иво сироп за кашлица, а той преди това яде царевичкни пръчици.Задави се много жестоко почервеня целия, не можеше да диша, издаваше едни много странни звуци.Баща му го обърна с главата надолу и взехме да го тупаме по гърба.Слава Богу, оправи се.
Започнах да разсъждавам, че сигурно е имал някой остатък от царевичка и се е задавил с него.Отидохме на джипито и тя го преслуша, съответно каза, че всичко е наред.
След 4-5 часа се качихме в колата да се прибираме вкъщи и се повтори почти същата случка, но беше за по-кратко време, без да е ял или пил нещо.Ей така стоеше си в столчето и изведнъж започна да се дави и да издава странните звуци и да не може да си поеме дъх.
Отидохме в Бърза помощ, там дойде педиатър, преслуша го и  каза, че му няма нищо, но за по-сигурно каза да направим снимка на бял дроб, да не е отишло там.Направиха, съответно нищо нямаше и добре че е така.
Но сега започвам да се чудя защо тогава това задавяне се повтори.
Някой има ли идея какво е станало.
Започнах да се чудя да не би сиропа за кашлицата да е попаднал в  белите дробове, струва ми се налудничаво, но не знам .
 Shocked Вие какво мислите.
Преди време четох в една тема за детските градини , в която една майка обясняваше как детето и се било задавило така и костица заседнала в белия дроб и започнала да загнива , а детето постоянно имало Т. и никой не знаел от какво.
Ако тази майка прочете темата , моля да ми пише.
Благодаря за търпението .

# 1
  • Мнения: 3 042
Съжалявам за това, което сте преживяли, наистина е кошмарно! Дано повече да не се случва!
Майката с костичката е rally, ако не се лъжа, може да и пишеш на лични.

# 2
  • Мнения: 654
Много неприятна история!
Знам какъв страх си изпитала!
Надявам се да не се повтори повече,но ти го наблюдавай тези дни повече.Все пак сте предприели всичко възможно,снимка и т.н. така че не се притеснявай Grinning

# 3
  • Мнения: 466
Писах на Рали, дано да е тя.

# 4
Здравей Стелла, надявам се че с Иво е всичко наред , исках само да споделя че съм присъствала на подобен случай и се оказа че беше някаква алергия, а по някога може това да е и признак на астма. Тук това е много обикновенно, както при деца така и при големи  action032

с поздрав:

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И аз се сетих евентуално за астма ( или алергия). дано не е това! Наблюдавай детето. Ако не дай си боже се повтори ситуацията, търси добър алерголог!
Стискам палци всичко да е наред!

Общи условия

Активация на акаунт