Лунна диета

  • 1 638
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 781
Хайде има ли желаещи тази седмица?

# 1
# 2
  • Мнения: 130
И аз, ама ми е за пръв път и малко ме съмнява да издържа цял ден само на гола вода... newsm78

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Е, аз в понеделник вече изкарах очистителен ден, но пък утре ще ям само супичка - за идеята.

# 4
 smile3521 Аззз! Вече съм на диета от една седмца (днес "малко" я поразвалих признавам си Rolling Eyes) и сега лунната диета добре ще ми се отрази.Плус това утре цял ден съм на лекции,от 9 сутринта до 8 вечерта,тъй че няма да мога да мисля за ядене през цялото време  Mr. Green.Успех на всички утре  Flutter

# 5
  • Мнения: 1 381
и аз и аз!!!

# 6
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
И аз се включвам дано издража! Сега си хапвам за последно и лягам да спя и чаааааааак вдругиден сутринта. Ама е доста време! Wink

# 7
  • Мнения: 8 459
Кога започва?

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Хайде и аз, дано този път не предам фронта.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 271
Започва днес от 3:57 ч
Пишете ме и мен за днешното гладуване  Embarassed
Успех на всички Peace #Crazy

# 10
  • Мнения: 130
Хубаво ли е днес да има по-голямо физическо натоварване или това само допълнително омаломощява? Да кажат 'лунатичките'.  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 3 271
Абе то е хубаво да се поспортува, ама гледай да не ти стане лошо - все пак си на вода и сок и т.н. Изтощително си е.
Нооо ти желая успех ако решиш да се захванеш и със спорт. Hug

# 12
  • Мнения: 8 459
И аз се включих.

# 13
  • Мнения: 3 153
Започва днес от 3:57 ч
Пишете ме и мен за днешното гладуване  Embarassed
Успех на всички Peace #Crazy
Реално е цял ден утре, така ли?

# 14
  • Мнения: 8 459
Цял ден е.Тежичко.

# 15
  • София
  • Мнения: 3 271
Не е толкова страшно - само един ден - помислете колко часа от денонощито сте будни и колко спите? Лесно е. Кураж

# 16
  • Мнения: 3 153
Оффф, за днес:( Жалко, че не видях темата вчера, защото преди малко с бебето закусихме и двамата и отпадам с гладуването!

# 17
  • Мнения: 1 381
И аз се включвам дано издража! Сега си хапвам за последно и лягам да спя и чаааааааак вдругиден сутринта. Ама е доста време! Wink

ами зависи колко си свикнала с физическо натоварване. Аз като правих много стриктно лунните дни зимата ходех и интензивно на фитнес. И дори ми се е случвало като мине денят да продължа още полвин ден, защото преди тренировка не ям, че има киселини и ми става гадно,а пък след тренировка също не ядях до 2 час.

# 18
  • Мнения: 1 113
И аз се включвам. Само че вече пих едно кафе със сметана (без захар), фатално ли е?

# 19
  • Мнения: 8 459
И аз се включвам. Само че вече пих едно кафе със сметана (без захар), фатално ли е?
Тц,не е фатално.Действай по въпроса и успех!

# 20
  • Мнения: 671
Ех тъкмо и аз си викам айде ще се справя този път и сега разбрах че гости ще ни идват довечера та пак отлагам за другия път
На всички вас УСПЕХ

# 21
  • Мнения: 1 113
Имам предложение - всички, които днес гладуваме, утре - на отчет.

# 22
  • Мнения: 130
Имам предложение - всички, които днес гладуваме, утре - на отчет.
Дано да има нещо за отчитане... Praynig

# 23
  • Мнения: 2 032
Няма да се записвам, да не се наложи после да се "отписвам" (ще имам гости), ама ще се запася с морални сили за пълнолунието другата седмица, "закле'ам са".

# 24
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Имам предложение - всички, които днес гладуваме, утре - на отчет.

Отчета е направо задължителен! Аз днес се претеглих и видях, че килцето което го изгубих миналата лунна диета не съм си го върнала  Party така че това ми дава сили да издържа и днес пък утре ще се покаже има ли резултат!

# 25
  • Мнения: 781
За сега стискам. Аз от 2 кг миналата седмица съм върнала единия. Дано днес устискам до края и да започвам някаква диета от утре. Сега ще си избера някоя.

# 26
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Хайде на резултатите!
Аз този път не съм много доволна. Смъкнала съм някъде към 700-800гр. Но ми беше значително по-лесно да издържа през цялото време. Бях само на вода и една чаша фреш от портокал. Но това не ме е обезкуражило и другата седмица пак. Само някой да пусне по-рано темичката да се подсетя!

Хайде вие сте наред! Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 3 271
Отчет - само 400-500г., незнам дали има смисъл?
 Аз друг път без да е дата за лунна диета и свалям по-повечко. newsm78

# 28
  • Мнения: 781
Между 1 и 2 кг. не ми електронен кантара. Доволна съм. Следващата седмица пак Simple Smile

# 29
  • Мнения: 130
Отчет - само 400-500г., незнам дали има смисъл?
 Аз друг път без да е дата за лунна диета и свалям по-повечко. newsm78
И аз съм същата, 500 гр. горе долу. Ако не ги върна и на тях бих била доволна, но ме съмнява!

# 30
  • Мнения: 1 113
Само 800 гр. Weary Но няма да се отказваме и това си е нещо!

# 31
мерих се два пъти и двата пъти кантара показваше 52! а бях 55 вчера ! много ми е странно не се чувствам отслабнала с 3 килограма Rolling Eyes и съм сигурна,че утре шак щя видя 55 ако ям нещо днеска,струва ми се че резултата ще е само временен Cry

# 32
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Много съм навита да се пробвам. Но разбирам, че е настъпил денят, в който трябва да не се яде, чак след като вече съм яла. ooooh!
Дали няма да можете да биете камбаната кога ще е следващият ден по-рано?!? Praynig  bouquet

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Хайде на резултатите!
Аз този път не съм много доволна. Смъкнала съм някъде към 700-800гр. Но ми беше значително по-лесно да издържа през цялото време. Бях само на вода и една чаша фреш от портокал. Но това не ме е обезкуражило и другата седмица пак. Само някой да пусне по-рано темичката да се подсетя!

Хайде вие сте наред! Simple Smile

Аз пък съм доволна - същото количество като теб свалих  Grinning През деня пих 1 фреш от мандарина и лимон и 1 ябълка, но вечерта хапнах една пилешка кълка и малко шоколад  Blush Но предишните пъти нищо не свалях, така че това е супер постижение за мен  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт