Стриктни ли сте в подаването на молба-декларация за детски?

  • 3 231
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 255
Та това ми е въпросът  Thinking
Днес за втори път закъснях, съответно съм загубила правото да ги получа  Rolling Eyes.
Служителките в социалното почнаха да обвиняват работодателя ми за закъснението, но в случая аз съм виновната  Embarassed
Аз се обаждам и казвам да ми се направи справката  ooooh!
 doh редовно се отплесвам.
При вас как е  Thinking  Arrow

# 1
  • Мнения: 4 187
До сега съм подавала 2 пъти. Първият път закъснях с 6 месеца  Mr. Green( не по моя вина), вторият път беше на време.

# 2
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Аз досега не съм забравяла да подам.

# 3
  • Мнения: 1 464
Сещам се /майка ме подсеща,докога ли Rolling Eyes/в предпоследния ден и в последния подавам.А онзи ден се сетих че не съм ги теглила още Embarassed

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 839
Ами старая се да съм стриктна/ понякога и в последния момент/, че и без това преди да се роди малката не вземах никакави детски и сега защо да ги оставям.
А за тегленето и аз не ги тегля, отвреме на време само проверявам наличността им  Simple Smile.

# 5
  • Мнения: 5 299
Аз ще подавам тези дни за 2 път. Нямах представа, че се подават на всеки 6 месеца и случайно разбрах. Бяха ми казали, че ако закъснея - няма да взимам детски следващите 6 месеца. Но комшийката ми работи в НОИ и каза, че няма такова нещо, а пропускаш само 1 месец Tired Дано да има кой да ми напомня за следващите, защото определено ще забравям ooooh!

# 6
  • Мнения: 421
Първа опция. Всеки ден минавам покрай социалното на път за кухнята, сигурно за това.....не забравям.....и съм стриктна Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 407
Първа опция.Спазвам си всичко.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 969
винаги изтървам едни 6 месеца Confused

# 9
  • Мнения: 2 609
Първа опция. Всеки ден минавам покрай социалното на път за кухнята, сигурно за това.....не забравям.....и съм стриктна Mr. Green

И аз,и аз Laughing

# 10
  • Мнения: 3 360
Да,навреме си подавам декларацията,защото не ми се изпускат тези парички Laughing

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Когато искам от държавата нещо съм много стриктна и го гоня до дупка,че те и без друго се чудят как да те отрежат и за какво да се захванат

# 12
  • Мнения: 2 255
Първия път закъснях с няколко месеца щото си мислех че ще ги взема със задна дата, ама ниц  Sad Затова сега вече съм точна, не ча са много парите, ама пък няма да ги подарявам на държавата я  Wink

# 13
  • Мнения: 8 505
Не.Трябва да я подавам не в София,а е тругно мъжа ми да организира отпуската си точно когато трябва да се подава молба.Общо-взето сме прежалили тази "безбожно голяма" сума.

# 14
  • Мнения: 5 713
Първият път я подадох със 3-месе4но закъснение. Сега гледам да съм то4на.

Общи условия

Активация на акаунт