Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 18

  • 65 652
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
координати на детски нефролози и уролози
продължаваме със старата необновена информация

Поликлиниката към Педиатрията - ул. "Найден Геров" №2, тел. 952 38 40, записване: всеки работен ден от 08:00 (отидете там към 7:30, за да не останете без номерче)

Доц. Анадолийска – детски нефролог – 0888941012, МЦ Борола ул.''Цар Симеон'' № 52
Тел. номер регистратура 02-9836203

Д-р Буева – детски нефролог - 0887992911 - приема и във 2-ра градска болница, 60-70 лв – консултация и ехограф. Преглед: вторник и четвъртък от 14.30 до 17.00 ч. В поликлиниката преглежда само от 9 до 10 във вторник - не съм сигурна, че е вярно. Ако някоя мама е водила детенце там - нека да потвърди информацията.

д-р Лилова - детски нефролог, завеждащ отделение "Педиатрия",  Болница ТОКУДА - тел. на регистратурата за записване на час: 02-403 4948, мобилен 0884 933 074

Др. Русинов – детски нефролог - работи в нефрологията на Педиатрията, но не дава консултации в поликлиниката към болницата, а в МЦ "Детско здраве", във вторник след 14 ч. телефони на центъра - 952 42 97, 952 57 37, 0888 22 30 62, адресът на МЦ "Детско здраве" е - ул. "Ами Буе" Nо 27-29

Детска урoлогия, Пирогов – 9154371 /детски урологичен кабинет/

Доц. Кюркчиева – детски уролог /завежда детската урология в Пирогов/ - 0888655504, частен кабинет – 9520324, ул. ”Балша” 5, Поликлиника ”Краси”, прегледи - четвъртък от 14 до 16 ч. /след предварително записване/, 30 лв. преглед, евентуално при преглед с ехограф още 30 лв.

д-р Момчилов /уролог в Пирогов/ - 0888 770 310 и 048 848 122

д-р Чаначев -  0887 36 91 50


д-р Панчев - 0898491633, служебен - 915 4371, 9154372

д-р Пандаров  0889625990

д-р Гайдаров /детски уролог/, /Правителствена болница/ - 0885597550

доц. Близнакова - 0887 366 652 /Варна, детски нефролог/

Публикуваме координатите на проф. Марбергер, завеждащ отделение "Урология" в Медицинския университет във Виена, Австрия:


Professor Dr. Dr. h.c.Michael Marberger
Vorstand der Universitatsklinik fur Urologie
der Mediziniscen Universitat
Wien, Austria
michael.marberger@meduniwien.ac.at,
Department of Urology University of Vienna <uroldep@meduniwien.ac.at>
tel. (+43 1) 402 79 22



линкове към старите теми:
тема 1
тема 2
тема 3
тема 4
тема 5
тема 6
тема 7
тема 8
тема 9
тема 10
тема 11
тема 12
тема 13
тема 14
тема 15
тема 16
тема 17
тема 18 -  текущата тема
тема 19 - Следваща тема

Последна редакция: сб, 12 мар 2011, 21:45 от Аз и ти

# 1
  • Мнения: 308
Благодаря и аз за темата!
При нас нищо ново, освен че също като Марийчето и Поли тръгна на уроци по плуване.Мисля, че това е спорт, който е полезен за децата.
Късмет и по-малко проблеми в темата!

# 2
  • Мнения: 2 891
Само да кажа, че д-р Кюркчиева се пенсионира вече и не работи в Пирогов.

# 3
  • shumen
  • Мнения: 17 984
Ина и на мен днеска не ми е ден.Цял ден ме боли и откачам вече.Натъпках се с Нош-па и болкоуспокояващи и малко поспах.Ама сега пак боли ли,боли.Тази седмица ще видим кога ще отида да си направя изследвания.

P.S.На всичкото отгоре ще трябва да ходя и в банката,че рекох да тегля пари и познайте-банкомата задържа картата и се обадих да е блокират.Днес нямали дежурни и сега до края на седмицата дано е изкарат.Само това ми трябваше на всичката друга.

# 4
  • Мнения: 4 344
danaeka,съжалявам за приключението с картата. Hugаз преди изпит си забравих пин кода,та стана същото чудо.. ooooh!
и при мен днес е болезнен ден #Cussing out..от времето ли?не стига аб-то,та нимезили,уролесани,грейки..
дано утре е по-хубав и прекрасен ден за всички! Praynig Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 724
аз и ти, , благодаря за труда  Hug
Доц Кюркчиева оперира в Токуда, стана ясно от предната тема.
Данаека, грижи се за себе си повече, не се изоставяй...
Момичета, взех да се колебая за дефлукса - дали да го правим, дали да чакаме още. Някои знае ли професора от Унивеситетската  Клиника във Виена дали дава консултации по интернет- ако изпратим електронни цветни снимки и превод на епикризите и платим прегледа по банка? Кой досега се е консултирал с него?

# 6
  • Мнения: 4 344
Енита,от това,което четох тук,мисля ,че дава..дано ани се включи или се разрови в постингите й. Hug

# 7
  • Мнения: 90
Записвам се да следя темата.... ние продължаваме с коли-те 10*5... а  нито един д-р не намира основателна причина за тях.И аз се интересувам за такъв тип консултация по интернет,ще съм благодарна за  каквато и да е информация   bouquet

# 8
  • shumen
  • Мнения: 17 984
Момичета,благодаря за милите думи.Ина незнам,но сега хич не ми е до картата,а трябва да ходя до банката тия дни да видим какво ще стане.Че накрая на месеца като преведат заплата да не съм без пари.
Днес ме боли по малко за сега,ама трябва да изляза до магазина, а на вънка е страшна мъгла и май е студеничко и пак ако не ме заболи добре.

# 9
  • Мнения: 5 531
А, вече и с нова тема ... ето ни и нас. Записах си час за Мария за другата седмица при доктора, че тоя път мого го отложихме ходенето, да видиме дали всичко ще е наред. Аз бях забравила, че тя беше в края на май с белтък в урината, след това пак имаше някакъв проблем, но аз точно тогава родих и доки само каза че от урината се вижда че има възпалителен процес, и покрай раждането на бебо, малко каката я забравихме. Поздрави от нас.

Последна редакция: пн, 25 окт 2010, 14:55 от marychery

# 10
  • Мнения: 4 344
marychery,стискам палци и чакам само хубави новини от вас! Hug Praynig Peace
 danaeka,бързо разрешане на проблемите-и уро,и с картата. Peace Hugи на мен днес ми е супер,чак не смея да се хваля..

# 11
  • shumen
  • Мнения: 17 984
Ина благодаря за милите думи.Сега пак малко ме наболява,ама пиййнах малко вино и незнам дали може да е от него.Утре ще званя в банката да видим какво ще стане с картата.

# 12
  • Мнения: 121
Здравейте и от мен в новата тема !   bouquet

Ние имаме час за 4-ти ноември за частен преглед при един английски лекар, доколкото проучих, май е доста известен - председател е на Европейската асоциация на детските уролози. Ще видим той какво ще ни посъветва за тази ендоскопска операция с въпросния гел - дали ще ни помогне или ще трябва отворена. И после вече ще мислим дали да чакаме "безкрайно" тук, или да видим какво можем да направим в България.

Енита, благодаря за инфото за дефлукс-а, аз се радвам, че има и такъв вариант - Токуда. Мисля, че момичетата ходили при доктора във Виена, бяха изпращали първо материали и снимки по е-майл и чак след това са пътували за преглед. Защо не пишеш да попиташ, тези големите доктори имат секретарки, които винаги отговарят и са доста обяснителни. Поне така аз мисля. И ние мислихме да ходим до Виена, но после решихме да видим какво ще стане в Лондон.  

Поздрави на всички, и по малко болести, че то сега започват студените дни и настинките ...
 

# 13
  • Благоевград
  • Мнения: 333
Здравейте момичета, включвам се да дам сведение за проведено лечение в чужбина на дете на моя съседка. Случая е следния: били с хидронефроза и д-р Буева й препоръчала ако имат финансови възможности да направят операцията /мегауретер/ във Франция при доктор, който по думите на съседката ми бил "за момента най-добрият детски улорог в света". Доста гръмко казано наистина и дано е вярно. По думите на Буева те били вече шестите български пациенти изпратени от нея за операция при този доктор и с добри резултати. Преди операцията единият бъбрек работел добре, а другият на 30% /знаете нормата е 50%/50%/. Сега, няколко месеца след операцията на последния преглед Буева е казала, че вече всичко е наред и бъбреците си работят като здрави и двата, т.е. няма разлика.
Дано съм ви била полезна с инфото.

# 14
  • Мнения: 4 344
danaeka,как е днес? Hug
Флай,успех на 4.11 и само хубави новини! Hug Peace
Bory_V,имаш ли някакви координати?на мен преди години ми дадоха някакъв адрес във франция,където българче е с успешно разрешение на уролог.проблем..ще се поразровя..

Общи условия

Активация на акаунт