Гордата Аси - Магията, която нас завладя, а актьорите изстреля на върха-Тема 71

  • 27 434
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 273


Много добре играеше тъжните сцени!

# 31
  • Мнения: 273


Оставям Мурат да го върти живота, а аз също се оттеглям след толкова красота и като си сменя монитора, отново ще ме виждате на линия!
Всичко хубаво Hug

# 32
# 33
  • Мнения: 0
Рина, за новата тема, за стиховете, за снимките,колажите и инфото newsm51
Катерина, усети се твоето присъствие newsm10

Да си припомним началото на  любовта м/у Аси и Демир /възможно най-трудната/, изпълнена с  много огън /искри хвърчат навсякъде около тях/,страст и магия от която нямаме отърване

http://www.youtube.com/watch?v=mZe22c_LxJY&NR=1&feature=fvwp txtloves

   ПРИЯТЕН И СПОРЕН ДЕН! smile3525 smile3525 smile3525

# 34
  • Мнения: 273
Рина, за новата тема, за стиховете, за снимките,колажите и инфото newsm51
Катерина, усети се твоето присъствие newsm10

Да си припомним началото на  любовта м/у Аси и Демир /възможно най-трудната/, изпълнена с  много огън /искри хвърчат навсякъде около тях/,страст и магия от която нямаме отърване

http://www.youtube.com/watch?v=mZe22c_LxJY&NR=1&feature=fvwp txtloves

   ПРИЯТЕН И СПОРЕН ДЕН! smile3525 smile3525 smile3525

Лили, благодаря за милите думи! Hug

# 35
  • Мнения: 10 240
Лили, началото на любовта на Аси и Демир бе много трудно, но затова пък беше и много красива тяхната любов!
Преодоляваха препятствията едно по едно, разделяха се, но дори и тогава мислеха  един за друг!
Туба и Мурат ни накараха да повярваме, че любовта от екрана са я пренесли и в живота!
Затова и досега / а и мълчанието, което си наложиха/ ни карат да говорим за тях!

Благодаря за клипчето! smile3525 smile3525 smile3525

# 36
# 37
# 38
# 39
# 40
  • Мнения: 0
От превода на  google   излиза , че се говори как семейството решава проблема с любовните сцени във филмите, в които участват!   Често се повтарят думите "джентълменско споразумение",  каквото и да означава това...                                                                  Сцени от целувки и зоологическа помежду си в съответствие с професионализъм ....        Не съм гледала епизода, но наистина ли имат такъв вид целувките....ЗООЛОГИЧЕСКИ....

# 41
  • Мнения: 0
Привет,

Какво е това споразумение? Нищо не се разбира от превода с гугъл........май са подписали споразумение да я известява при заснемани на любовни сцени #Crazy #Crazy #Crazy..........тая жена е болен мозък ooooh! ooooh! ooooh!
това е превода  Hug

Светкавици и СПОРАЗУМЕНИЕ Терзиоглу интересно!
Играчът прави доброволно споразумение за двойката като любовни сцени
25-ти Октомври 2010 година 09:44
"Любов и наказание" Войната на Мурат Йълдъръм Yasemin Нургюл Йезилджай, публикуван миналата седмица, влязъл в раздел в леглото за по-голяма роля. Burcin Йълдъръм, като себе си, жена си, актрисата Терзи, да преследва тези сцени. Терзиоглу, жена му огнена сцени от "джентълменско споразумение" се появява след дължими.

С участието на Кенан İmirzalıoğlu и споделяне на Cansu дере "Ezell" Азад също описва характера Терзиоглу Burcin, с играчи като него и Нургюл Йезилджай с "Любов и наказание" играе водеща роля в леглото и целува съпругата му, Мурат Йълдъръм, следвана от сцени появиха . Сцени от целувки и зоологическа помежду си в съответствие с професионализъм Не поставяйте забрана за всеки бинарен "джентълменско споразумение" а те взеха решение дали да следват един след друг в този жанр сцени. Светкавица oyuncuMurat известна фигура в младите телефони поколение, "Любов и наказание" серия дава живот на характера на ориенталски Baldar племе на войната обучени военачалник. Играна характера според обичая на починалия брат си жена е принуден да се ожени. Но войната Baldar, Нургюл Yeşilçay'ın публицист, която се играе от красивата Ясмин е в любовта. Война и Сали, след разгорещен дебат в последната глава от насилствена целувка легна да спи. Йълдъръм, Burçin Терзиоглу жена си, съгласно споразумението, са предизвестие тези сцени. Спазването на споразумението си с жена си, гледани в последната част на Терзиоглу

# 42
  • Мнения: 0
По повод горното "СПОРАЗУМЕНИЕ" мисля, че Бурчинката си е опекла  работата... В "Буря" видяхме целувките между двамата и мисля, че тя не си е представяла Мурат с КАКВА ЖАР И СТРАСТ ЩЕ ЦЕЛУВА ТУБА... в "Аси"... След този феноменален филм тя вече иска да си осигури сигурност и сключват това споразумение... А, МУРАТ НАРУШИ ТОВА СПОРАЗУМЕНИЕ, А, Е ХВАНАЛ ПЪТЯ ЗА КОНЯ.... И понеже явно този живот му допада, ще целува по ЗООЛОГИЧЕСКИ НАЧИН... само дето не мога да разбера какво означава... животните как се целуват... или няма целувки, ами направо......и то отгоре-отгоре....

# 43
  • Мнения: 0
Пепи, и аз не разбрах какво означава : зоологически , но с гугъл винаги е неточно  Hug, дано някой го преведе Praynig Praynig Praynig

А относно Бурча, така съм и набрала в последно време - тя за каква се мисли #Cussing out #Cussing out #Cussing out, в кой век живее, след като се е омъжила за актьор и тя самата се прави на такава, ще е публична личност, ще се пише за нея и добро и лошо, в зависимост от нейните постъпки, ще се снима мъжа и с други жени, ще ги целува и прегръща след като се налага, това му е работата, тя -споразумение ooooh! ooooh! ooooh!, не съм чула други артисти да имат такова newsm78 newsm78..........

# 44
  • Мнения: 0
По повод горното "СПОРАЗУМЕНИЕ" мисля, че Бурчинката си е опекла  работата... В "Буря" видяхме целувките между двамата и мисля, че тя не си е представяла Мурат с КАКВА ЖАР И СТРАСТ ЩЕ ЦЕЛУВА ТУБА... в "Аси"... След този феноменален филм тя вече иска да си осигури сигурност и сключват това споразумение... [b]А, МУРАТ НАРУШИ ТОВА СПОРАЗУМЕНИЕ, А, Е ХВАНАЛ ПЪТЯ ЗА КОНЯ.... И понеже явно този живот му допада, ще целува по ЗООЛОГИЧЕСКИ НАЧИН... само дето не мога да разбера какво означава... животните как се целуват... или няма целувки, ами направо......и то отгоре-отгоре....[/i][/b]

А дано  Praynig Praynig Praynig, но тя е тъпа за мен, защото колкото повече ограничаваш един мъж и го връзваш, толкова повече той ще ти бяга и ще се опитва да скъса въжето.........ама тя май е патологично ревнива, или има поводи за ревност newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт