FINLUX, що за уреди са това?

  • 187 330
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Да, абе те много екстри имат, че чак съмнително  Mr. Green След зимата ще имам отзиви.

# 46
  • Мнения: 50
Здравейте, аз пък имам питане за ВЕКО , някой ползвал ли е уреди с тази марка (например хладилник) нищо не намирам като информация в нета
Благодаря

# 47
  • Мнения: 5 979
Здравейте, аз пък имам питане за ВЕКО , някой ползвал ли е уреди с тази марка (например хладилник) нищо не намирам като информация в нета
Благодаря
Имам хладилник и вградена фурна, нямам забележки, работят добре, хладилника вече 5-та година.

# 48
  • Мнения: 957
Да, абе те много екстри имат, че чак съмнително  Mr. Green След зимата ще имам отзиви.

Точно заради техните климатици съм тук и търся инфо за Финлукс.
Моля те, кажи какви са вашите отзиви. Какви са ви впечатленията? Препоръчвате ли? Ние сме много зиморничави вкъщи, как се справи климатика в полуарктическия студ тази зима?

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Да, абе те много екстри имат, че чак съмнително  Mr. Green След зимата ще имам отзиви.

Точно заради техните климатици съм тук и търся инфо за Финлукс.
Моля те, кажи какви са вашите отзиви. Какви са ви впечатленията? Препоръчвате ли? Ние сме много зиморничави вкъщи, как се справи климатика в полуарктическия студ тази зима?

Доволни сме, в тази студена зима климатика работи без да замръзне - забелязах, че в мъгливо време образува скреж на външното тяло, незнам дали другите климатици са така, просто този ми е на очите и го наблюдавах. Саморазмразява се после. Беше достатъчън за отопление на 30кв.м. В големите студове работеше на 24 градуса, и темп. в къщи беше 22. На 1-я етаж сме, юг.
Е,има къде къде по-висок клас климатици в никакъв случай не го сравнявам с тях, но като съотношение цена:качество мисля че е добре  Laughing

# 50
  • Мнения: 15 379
Здравейте, аз пък имам питане за ВЕКО , някой ползвал ли е уреди с тази марка (например хладилник) нищо не намирам като информация в нета
Благодаря

Беко се произвеждат в държавен турски завод. Имам приятели с пералня от години - много са доволни. В темите за съдомиялните пишат много момичета с миялни Беко - и те са доволни.
Нашият климатик е Беко - чудесен е.
Добра е техниката, цените им са ниски.

# 51
  • Мнения: 8
Да споделя впечатления от работата на климатик FINLUX. Купихме този модел

http://www.zora.bg/?go=product&itemId=18982

Отоплявахме две стаи (малка спалня и голяма дневна) в непрекъснат режим на работа. Поддържана е температура в малкото помещение 24оС, а в по -голямото 22оС. Тъй като усещането за топлина е субективно, само да кажа, че в къщи сме ходили с тънко долнище на анцуг, тениска и без пантофи, иначе в спалнята е 12-14оС, ако не се отоплява. Сметката за ток е с около 35-40лв. по-висока от месеците, в които не се ползва климатик. Външното тяло не е замръзвало в екстрените условия през зимните месеци. Нивото на шума позволява да се спи в стаята и ако в преходния период се ползва климатика, стаите се затоплят много бързо.
Когато монтираха климатика беше още топло и е пускан няколко пъти - охлажда до степен да си облечеш пуловер, но все пак цял летен сезон не сме изкарали още.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 390
Това е чудесно, но на мен пък ми е странно - за тези 1000 лв. може да се купи Фуджицу, Осака, Митцубиши и т.н. многократно по-добри и доказани марки. Нещо по-особено ли има във Финлукса, или ви беше препоръчан?

# 53
  • Мнения: 1 493
Точно пък Осаката #Crazy Нашият е Осака,така се напатихме и настудувахме че нямам думи направо. Още не сме се решили на ремонт,направо ще го махаме мисля.

# 54
  • Мнения: 8
Всъщност няма много голям избор за тези параметри и тази цена и най-вече опцията за подгряващ агрегат за външното тяло. Първоначално бяхме се спрели на LG
http://www.technomarket.bg/products/09081439/lg-art-cool-cc09awr-cc09awu-ne3

но FINLUX беше в месечната оферта на Зора и включваше и монтаж.
А, цветята по фронталния панел съвсем ме спечелиха...  Grinning

LG може и да е бил по-сполучливия избор, но ще го отложим във времето.

# 55
  • Мнения: X
А аз за пералня Финлукс се чудя, видях на изгодна цена в Зора, пък и сме потпритиснати финансово...

# 56
  • Мнения: 2
Здравейте, някой може ли да ми каже как да си монтирам дръжките на Финлукс хладилник, който купих днес? Това, кото имам като опътване е някакво безумие...
Благодаря

# 57
  • София
  • Мнения: 708
Здравейте! Малко искам да побутна темата. Имам 2 уреда, които искам да взема- готварса печка и хлебопекарна. Някакви отзиви за такива уреди с марка Финлукс, Беко, Нео, Краун, Елит....?

# 58
  • Мнения: 15 379
За Беко имам добро мнение, във форума чета много хубави неща също. Правят се в държавен турски завод и са добри.
Нео, Мидеа, Елит и пр. са гадни китайски еднодневки.
В този смисъл бих заложила на Беко.

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз имам много неща на Finlux - два телевизора LCD и LED, микровълнова за вграждане. Също така и ВЕКО - хладилник с фризер, фурна, плот. Всъщност само абсорбатора, климатика и пералнята със сушилнята са ми скъпи марки.
Тъй като във времето съм се напатила от скъпи марки за по някалко хиляди, които се чупят на втората, третата година, като се преместих в ново жилище реших да се обзаведа с оптималното, което ми трябва, но от възможно по-евтини марки и най-вече държах да са турски. Между другото в много европейски държави турските производители са предпочитани, точно заради доброто качество.
Марките, които коментирате не са точно скапани евтини марки както ние си мислим. Просто в България внасят по-евтиния клас. Има хладилници ВЕКО и за по 2000 евро.
За сега съм доволна от това, което съм купила, дано и за напред да е така. Работи като всяка друга техника, разлика не виждам. Но и без това предпочитам по-евтин телевизор и микровълнова например, които да сменя след няколко години, тъй като техниката бързо остарява, постоянно излизат нови технологии. Отколкото да хвърлям хиляди за уред, които ще ми писне след време или по-лошо, ако се счупи бързо ще ме яд.

Общи условия

Активация на акаунт