Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 930
А за тромбофилия само колко струва Изследването?

# 931
А за тромбофилия само колко струва Изследването?
Около 200лв.

# 932
Здравейте на всички. Изчетох почти всичко по темата търсейки надежда, но болката само  се засилва. На 31.12.2017 аз за губих второ дете. Родих на 30.12. секцио по спешност в 31г.с. Ораганите на малкото ми момченце така и не заработиха. Вероятната причина е антитела. Още чакам аутопсията. Предната ми бременност също завърши фатално - родих мъртъв плод в 35г.с. Моля ако сред вас има майки с отрицателна RH да споделят има ли шанс. Мъката е неуписуема...

# 933
Бях чела за инжектиране на антитела,това не би ли предотвъртило следващ проблем,имаше и нещо за пълна смяна на кръвта на бебето,но не знам точно как помагат тези процедури,лекаря ви не ви ли е казал как може да се избегне този край,трябва да има някакво решение.

# 934
Съжалявам много мила, Силвия. И аз като Борислава мисля, че се правят инжекции през цялата бременност. Не е нещо, което не може да се контролира. Поне такъв спомен имам. Може да се разровиш в интернет и да получиш отговори, но и консултация с доктор, който следи проблемна бременност също ще ти помогне. Ако намеря нещо с което да съм ти полезна, веднага ще пиша.

# 935
Поставяха ми такива инжекции и ме следяха през цялата бременност, но... А кръвта на бебето я смениха 2пъти изцяло, а през останалото време му кръвопреливаха

# 936
Тъп късмет,направила си всичко необходимо,но...дано да има и някакъв друг вариант и някой минал през това да сподели.Няма ли как да се направи преди самото зачеване да се направи така,че да сте една кръвна група поне.Може и да е тъп въпроса,но човек в безизходицбезизходица и на чудо се надява,попитай някой професор или генетик.Дано да има някакъв вариант и следващата бременност да завърши с живо и здраво бебенце.

# 937
Здравейте на всички. Изчетох почти всичко по темата търсейки надежда, но болката само  се засилва. На 31.12.2017 аз за губих второ дете. Родих на 30.12. секцио по спешност в 31г.с. Ораганите на малкото ми момченце така и не заработиха. Вероятната причина е антитела. Още чакам аутопсията. Предната ми бременност също завърши фатално - родих мъртъв плод в 35г.с. Моля ако сред вас има майки с отрицателна RH да споделят има ли шанс. Мъката е неуписуема...

Здравей, откъде си? Къде се следи? Къде ражда? Снаха ми е с резус - има 2 деца без проблем, второто се роди преди няколко месеца, живеят в София, ако искаш да я питам за лекар и болница ... една от най-добрите ми приятелки също е резус - и си има младеж на 18 години вече ...

# 938
Следиха ме в Плевен в частна клиника и паралелно във Велико Търново. При мен проблема е че имам едно живо и здраво детенце, слава богу и заради него сега успявам някак си да живея, но при неговото раждане не са ми поставили АнтиД гама глоболин, а е трябвало. Затова пиша тук ако има някой като мен нека сподели, моля! Разкъсвам се от мъка и болка по двете загуби, но надеждата ми за още едно детенце все още е жива.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт