Шевове след раждане

  • 77 744
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 107
Мъжа ми нищо не е казал , дори ме успокоява че всичко ще мине и замине, ама все пак аз се притеснявам.  Cry
А за смрадликата , чиста билка сварена във вода само ли или има и нещо друго ????

# 46
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Penmar, първо честита рожба!!! Нека много да те радва и да расте здраво и палаво дете!
Сега по темата...ако ще те успокоя и аз не смеех да се погледна...Е, права си-гледката не е особено приятна ...., но все пак ти си родила съвсем скоро.В болницата дори не ми казаха колко шева имам и какви,за да не ме стресират... Едва когато отидох на профилактичен преглед се осмелих да попитам за ситуацията.. Crazy  Гледай да се възстановяваш спокойно, пък другото не го мисли, то се случва.... Hug   bouquet
За смрадликата- вари се-да, на опаковката има указание.

# 47
  • София
  • Мнения: 357
Както ти е казала MISHANA13 на опаковката има указания как се вари и колко време да престои. След това се прецежда и аз си го наливах в едно шише и го оставях в банята. Лекарите ми бяха казали да си правя промивки по няколко пъти на ден, наистина има ефект, но не очаквай чудеса веднага  Hug

# 48
  • Мнения: 623
имах 4 външни шева.10 дена ми опъваше и ми беше неприятно.След това всичко отмина.Конците бяха от тези,които падат сами.всеки ден си варях тетра (смрадлика) и на всяко ходене до тоалетната се миех с по 1 канче. знам,че има едно лекарство за пръскане Оксикорт,която също било ефикасно,но аз нямах нужда от него и не съм го пробвала лично.

# 49
  • Ямбол
  • Мнения: 38
Има едни прахчета тантум роза, мноооого помагат за бързо зарастване

# 50
  • Мнения: 2 926
Положението ще се пооправи, успокой се.
Аз имах синини 1 месец след раждането - тогава се погледнах за първи път.
Имах и много отоци и повече не посмях да погледна.
Направих го преди два месец и нещата си изглеждат съвсем нормални, както преди.
Така че остави времето да си свърши работата, а после ако са зле нещата можеш да си направиш пластика.

# 51
  • Мнения: 107
На мен не ми е толкова за шевовете , а за това как ще погледне мъжът ми над това ...
НО вчера се "престраших" да му покажа и реакцията му доста ме успокой  и вече изобщо не ми пука. Аз бях му казала , че е много гадно  ooooh! , а той ми каза "Това ли е гадно? Виждал съм наистина гадни неща , ти си си все същата" и аз  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 52
  • Мнения: 623
еее много ясно,че като минат 3-4 месеца,шевовете зарастват и всичко си изглежда по старо му  Peace поне при мен изобщо неможеш да разбереш,че съм  раждала  Grinning явно моята АГ е много добра шивачка  Mr. Green

# 53
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Направо ви се чудя на любопитството  newsm78

На мен, в началото въобще не ми е минавало през ума да си гледам пораженията Whistling

# 54
  • Мнения: 3 241
Направо ви се чудя на любопитството  newsm78

На мен, в началото въобще не ми е минавало през ума да си гледам пораженията Whistling

Мен така ме посъветва акушерката. И наистина като погледнах (още бях в болницата), видях, че няма нищо драматично.

# 55
  • Мнения: 623
аз не съм ги гледала,защото много  ме беше страх от това,което евентуално щях да видя  Embarassedважното е,че 2-3 месеца след раждането си изглеждаше както преди  Peace

# 56
  • Мнения: 123
Да попитам и аз за шевовете, аз имам малко, външните ги махна АГ-то на 7-я ден, а вътрешните каза, че сами ще паднат, мина се месец и от вътре ми се подаде конец  newsm78, това нормално ли е ?

# 57
  • Мнения: 3 241
Да, саморазграждащите се конци падат доста бавно Simple Smile

# 58
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 766
maria_2103 нормално си е,аз имах 7 външни и на знам точно колко вътрешни-саморазграждащи,близо 2 месеца след раждането си падаха разни кончета,аз също бях ужасена в началото,но както и другите са казали минава-вече всичко е както преди  Peace

# 59
  • Мнения: 123
Благодаря ви за отговорите, аз мислех, че като вътрешните конци ги водят резорбиращи ще се разградят, не очаквах, че отвътре ще започнат да се подават конци !

Общи условия

Активация на акаунт