Редовно пропуска едно от храненията?

  • 387
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 006
Иска ми се да разбера дали и вие сте имали подобен проблем, всъщност не знам дали е проблем newsm78
Накратко: след храненето в 6.30 яде чак в 12.30! По принцип доскоро ядеше и в 9.30 и към 11.00 сок или плод пасиран, а сега от 10-тина дена не приема кърма в 9.30, а плодовото нещо с голям зор или въобще не го яде!
Дали не е време вече да променим режима на хранене?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 121
Да, и при нас е така. Променят си режима малчовците вече.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами аз никога не съм хранила под режим и час, но със сигурност си спомням, че имаше период, в който синът ми не хапваше нищичко сутрин - нито кърма, нито нищо Rolling EyesПродължи около два месеца.После започна да хапва плод сутрин.Накрая към 10-11 месеца започна да закусва нормално - каши, попари, макарони и тям подобни.
Но - сега се сещам.Точно в периода, когато сутрин не ядеше, сучеше по цяла нощ - ама по цяяяяяла ти казвам TiredСигурно затова не е бил гладен.

# 3
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Вики все още суче доста нощем и съответно сутрин не е гладна. Ако закусва, то това става около час и половина, два след като е станала. Много пъти просто отказва да закусва...

# 4
  • София
  • Мнения: 1 121
Сега се сещам да попитам - дали да не въведа малко плодово пюренце и аз към 10 часа? Сутрин закусваме в 7-8, после обядваме към 12, без да й правя режим. Маргаритка сама си ги направи тези часове - затова й цедя и добавям мляко във всичко, че иначе цицита не е много на почит - има къде-къде по-интересни неща. Та в 12 - зеленчуково (а отскоро и местно от време на време), в 16 часа - каша с плод (или кисел с плод).
Пак се наместих удобно в чужда тема, извинявай, galg!

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Сега се сещам да попитам - дали да не въведа малко плодово пюренце и аз към 10 часа?

Ами да, тъкмо по това време можеш да вкараш една настъргана ябълка/круша/банан с авокадо...такива работи.

Общи условия

Активация на акаунт