Произвежда ли се още Гранофорин?

  • 31 433
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Въх и аз имам залежала реколта '96г. и май вече е на капки по дъното. Страшно много го уважавам, и не мога да разбера, защо не го правят вече  newsm78

Мажех масово гърлото на щерката. http://www.bgphoto.net/photos/1033/o632672122418906250.JPG

Сипвах си на моя пръст и мажех с него сливиците й, дето вечно бяха болни. Сега, слава Богу тях ги няма, но понякога пак мажа...
Заместител, макар и не с такова бързо и ефикасно действие е ДАКТАРИН-а за мен.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 958
И аз ползах Гранофорин за големия ми син.Наистина имаше страхотен ефект.Много се изненадах ,когато изчезна от пазара. Ама те доста лекарства изчезнаха и ги заместиха с по-скъпи .
аз си го купих началото на октомври LaughingОт аптеката в безистена на пл"Славейков"/трайност 1 година/.

Това ме обнадежди.Ще взема да потърся. Много пъти с Гранофорин-а съм спасявала Жоро от антибиотик.

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 352
Ама Гранофорин ли има в тази аптека на Славейков или заместителя му. Още днес ще проверя, че последно свекърва ми беше изнамерила от някъде да ми пресипе, ама е малко.

Всичко хубаво и евтино спряха от производство гадовете.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
GRANORURIN H е правописа на лекарствения препарат Wink

Ако вярно го има в Аптеката на Славейков, моля потвърдете. И аз бих си го купила на мига.

# 19
Да,Гранофорин има LaughingНашето педи ни изпрати там.опаковката е шише с ръчно написан етикет,може би към 300мл.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да,Гранофорин има LaughingНашето педи ни изпрати там.опаковката е шише с ръчно написан етикет,може би към 300мл.
Сигурно ли е, че е баш това?
Моя е на TroyaPharm производство и е от 100мл.

# 21
 Simple SmileПоправката е вярна Simple Smile
Не допускам,че има разлика.Зелено,като мастило наситен цвят и определено неприятно на вкус...

# 22
  • Мнения: 1 399
може би, наистина, го правят в аптеки, където приготвят лекарства.
Аз пък, за гърло, купувам /пак правен на място/ луголов разтвор. То е едно кафяво, има йод вътре. Много е ефикасен. Пак е неприятен Mr. Green, но поне не горчи като гранофорина Sick

# 23
  • Мнения: 331
на славейков го произвеждат. братовчетка ми си е купила лятото.
а е спрян от производство, защото бил много евтин.  #Cussing out идиоти.

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 352
на славейков го произвеждат. братовчетка ми си е купила лятото.
а е спрян от производство, защото бил много евтин.  #Cussing out идиоти.


Абеее, един приятел-лекар ми каза, че са го спряли, защото били открили нещо канцерогенно в него, но аз не вярвам. По-скоро съм съгласна с горното мнение.

# 25
  • Мнения: 266
Аз съм страшно доволна-помага и на детенце,и на мен Laughing

# 26
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Преди една седмица един познат ветеринарен лекар ми даде цяло шише.Така че сигурно го произвеждат,но по-лесно се снабдяват зъболекари и лекари.

  Дъщеря ми имаше ужасни афти и джипито ни го препоръча, а като й казах, че никъде не мога да го намеря, тя се засмя и ми каза да го купя от ветеринарна аптека  Shocked Аз тогава се шашнах много и не посмях да вляза във ветеринарна аптека, но очевидно е била права.

# 27
Ураааа

Много ви благодаря майчета!
Сега ще стане една опашка там....
Ма ще се редя
 Peace

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Преди една седмица един познат ветеринарен лекар ми даде цяло шише.Така че сигурно го произвеждат,но по-лесно се снабдяват зъболекари и лекари.

  Дъщеря ми имаше ужасни афти и джипито ни го препоръча, а като й казах, че никъде не мога да го намеря, тя се засмя и ми каза да го купя от ветеринарна аптека  Shocked Аз тогава се шашнах много и не посмях да вляза във ветеринарна аптека, но очевидно е била права.

МаУееееее, да не взема да купя някое конско мазило  Crossing Arms

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
МаУееееее, да не взема да купя някое конско мазило  Crossing Arms

  Аз не посмях да купя от там, така си ни минаха афтите... Ма знам ли  newsm78 доФторката ми го каза, без майтап!

Общи условия

Активация на акаунт