Братче на Габрина

  • 3 655
  • 54
  •   1
Отговори
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Хайде и аз тук.  Blush Все си мислех, че ще го сънувам това име, но нещо не се появява.
С дъщеря ми по това време вече бях наясно и го сънувах и т.н.
Та по същество. Ще се роди в края на февруари или в началото на март. Искам да има буква Р в името,че ми се връзва звучно с другите 2 имена. Нямам против да е Мартин, но го връзвам с много хора и не ми се иска и синът ми да се казва така. Ако си дойде с името февруари месец пак ще е добре, но това е, че не знам какви именни дни ще има тогава.
Та моля за помощ и идеи, та току виж съм го сънувала.  Peace

# 1
  • Мнения: 198
Името на първото ми дете избрахме точно след един такъв пророчески сън-кристихме го Велизар.Сега се моля отново за сън,но не идва и не идва,което ни поставя пред чуденка-още повече ,че ще е момиче.Предлагам ти Кристиян,Радослав,Станимир,Владимир,Димитър и много и много други.Сигурна съм,че ще полу4иш много предложения и ще избереш наи-хубавото име за своето детенце.  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 2 817
На 6 февруари - е Св. Фотий - всичко, свързано със светлина.
С "р" в името се сещам в момента само за Свет(л)озар по този повод.

# 3
  • Мнения: 4 569
Радослав,Борис/лав/,Румен,Теодор,Петър,Адриян,Владимир,Георги
или
имена завършващи на -зар:Светлозар,Велизар

До февруари/март има много време.Дотогава ще усетиш правилното име. Peace

# 4
  • Мнения: 881
Александър,Радостин,Красимир,Тихомир,Драгомир,Дарин,Християн,но има доста време до тогава,все ще измислиш нещо PeaceУспех и леко раждане Hug

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 372
Радослав,Радостин,Александър,Християн  Heart Eyes , Виктор,Кристиян,Борис,Светозар...
На мен лично много добре ми звучи Виктор и Габрина...  Peace

# 6
  • Мнения: 399
Габрина признавам си ме изненада...едно от най-странните,които съм срещала!  Peace Звучи ми като смесица между две популярни Габриела и Карина...в този ред на мисли за момченцето бих търсила аналог!  Peace И сега почва великото комбиниране:
Виксандър,Викрин,Викрис,Виктиян (опс,няма "р")
Кристимир,Христимир
Адимир,Андомир,Адомир
Алрино
Радиян
Велимир
От тези измишльотини аз си харесах Адомир! Wink
Просто Габрина не ми звучи с нито едно традиционно като Виктор,Мартин... Rolling Eyes
Габрина и Анри  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 432
Теодор, Светлозар (тук съм пристрастна), Андрей

# 8
  • Мнения: 322
Честно казано и мен ме изненада с името на момиченцето,ззначи харесваш нестандартни имена и да ти кажа,че тези които е предложила Мимина са доста сполучливи Peace
Аз бих предлоцила и Адриан/Андриан

# 9
  • Мнения: 322
И се сетих и за Марсел

# 10
  • Мнения: 432
Златомир, Бранко, Бранислав, Бранимир,  Юри, Божидар, Цветомир, Борил,  Данимир, Дарин, Десимир,  Добромир, Драгомир, Пресиан, Мариан, Марчело,  Ивомир, Искрен, Звездомир, Златозар, Зоран, Живомир, Кристиян, Кристо, Христо, Леонардо, Лъчезар, Орлин, Христомир, Християн
Може и тя като Мимина да прави комбинация от чуждо и нашенско.Знае ли човек какво ще си хареса. Аз написах с всички букви имената, които ми харесват и имат р както бъдещата мама иска.
,

# 11
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
Явор

# 12
  • София
  • Мнения: 10 825
Тервел  Heart Eyes Много ми харесва това име. Исках така да кръстим сина ни, но мъжът ми реши, че е прекалено странно и детето нямало да се чувства комфортно с него. Глупости, разбира се! Името е разкошно!

# 13
  • Мнения: 399
Кардам  Heart Eyes
Енрико

# 14
  • Мнения: 1 795
Дариан
Горан
Бриан
Борис

Общи условия

Активация на акаунт