Стая на 10-12 годишен ученик

  • 601
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 381
пуска я и тук, че нещо в Клюкарника нама интерес, ама наистина ми трябва бързо да намеря.....
 
Търси се такава, да е по-просторна. Иде реч да се снима в нея рекламен клип. Ще ви отнеме малко време, идват снимат с фотоапарат и камера и после ще има да гледате по тИлИвизора.
Обаче трябва спешно се изнамери.

И най-важното плащат- незнам к'ви пари, но все ще ги наместите, та ако ще да са джоп-пара за ученика, предоставил стаята си.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
жълта стая на ученичка имаме. тясна и дълга - тя си я избра да е такава. има и шведска стена вътре - ако върши работа за рекламата... Wink

# 2
  • Мнения: 1 381
що така няма интерес, само две мами ми отговориха.

# 3
  • София
  • Мнения: 383
Може би няма просторни стаи. Повечето живеем в стандартни апартаменти. Нашата детска стая например е към 20 квадрата. С ново обзавеждане в свежи цветове - синьо, жълто и дърво. Но ми се вижда малка.
Може би трябва да уточниш какво разбираш под-просторна!!!

# 4
  • Мнения: 1 381
ами не са ми дали точни параметри за просторно. Аз като ми кажат просторна стая си представям стая в, която има място - например в средта където няма мебели и свободно можеш да се движиш /играеш. Нямам предвид разбира се да караш колело.
Моята спалня е около 20 кв.м и я считам за просторна ( хем сега има и бебешко легло и ракла и играчки и тн)

# 5
  • Мнения: 2 255
що така няма интерес, само две мами ми отговориха.

Ми щото детската ни стая на баткото е 2 на 3 м и е пълна с кво ли не  Cry - какъв ти простор  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 381
още търисм стая...

# 7
  • София
  • Мнения: 4 865
дамата трябваше да ми се обади и да дойде да снима тази вечер, но... реших, че вече е намерила...

Общи условия

Активация на акаунт