FarmVille - 35 тема

  • 33 405
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 113
прочетох във форума на бота,че има бъг когато се приемат покани за помощ за материали,като заредите поканата колкото пъти рефрешнете странцата толкова бройки изпращате на съседа  Peace

# 751
  • Мнения: 138
Не си спомням да е обсъждано, та да питам Simple Smile Забелязали ли сте да изчезва дърво от градинките като даде семенце?

# 752
  • Мнения: 820
Не си спомням да е обсъждано, та да питам Simple Smile Забелязали ли сте да изчезва дърво от градинките като даде семенце?

Не.

# 753
  • София
  • Мнения: 1 508
Не ми е изчезвало, обаче днес съвсем не ми дава семенца, ще изчакам с обирането докато не си оправят проблемите с Out of Sinc.
Табела за дърветата кога се взима - при първата звезда, като във фабриката, или когато вземеш и трите звезди, като посевите?

# 754
  • Мнения: 0
Когато вземеш и трите звезди...а да попитам....някой няма ли unlimited link за мистериозните подараци...тея дето дават части  Grinning

# 755
  • Мнения: 138
Явно грешката е в мен. Почти 100 % съм сигурна, че във всички градинки имах по 20 дървета, а сега забелязах, че в 1 има 18, а в други 3 по 19  Rolling Eyes

# 756
  • Мнения: 10 758
Не си спомням да е обсъждано, та да питам Simple Smile Забелязали ли сте да изчезва дърво от градинките като даде семенце?

Не.
На Овчарчето калитко Tired
Аз няма как да разбера дали ми е изчезнало дърво, защото така съм ги нагъчкала ooooh!

# 757
  • Мнения: 0
не трябваше ли да почнем нова тема? newsm78 newsm78

# 758
  • Мнения: 820
Не си спомням да е обсъждано, та да питам Simple Smile Забелязали ли сте да изчезва дърво от градинките като даде семенце?

Не.
На Овчарчето калитко Tired
Аз няма как да разбера дали ми е изчезнало дърво, защото така съм ги нагъчкала ooooh!

Нямам изчезнало дръвче. Като отидеш се вижда дали са 20 вътре, без значение колко са нагъчкани...

# 759
  • Мнения: 1 403
моля ви кажете ми има ли някви настройки на поканите да се приемат навенъж.

# 760

Общи условия

Активация на акаунт