От кой вид вътрешни щори сте доволни? Мнения за т.нар. щори плисе.

  • 52 499
  • 80
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 383
Здравейте, от кой вид вътрешни щори сте доволни - хоризонтални, вертикални, от плат и т.н.
Колебая се между вертикални и т.нар. щори плисе. Плисето ми се виждат много удобни. Препоръчаха ми фирма ИЛИМАР. Чували ли сте я, доволни ли сте от работата им?
Благодаря ви предварително!

 Hug

# 1
  • Мнения: 0
Плисето са супер красиви стига да уцелиш цвета

# 2
  • София
  • Мнения: 2 383
Да, плисето много ми харесаха.  Grinning Но ми се иска да видя мнения за качество и т.н.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 810
Плисето са за предпочитане, но се информирай как се почистват.

# 4
  • София
  • Мнения: 38 115
Плисето са хубави, но аз се отказах, защото водачите отнемат много от прозореца.
Ние сме с вертикални, обикновени.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 383
В какъв смисъл водачите отнемат много от прозореца?
Тук има нещо написано за почистването - не е ли вярно?
http://www.ilimat.com/plise_shtori.html

# 6
  • София
  • Мнения: 3 810
За почистването на плисе-то, по спомен от тук коментирана тема, мисля, че самата фирма ги почиства. Ако не се лъжа, ставаше дума за Гершман.

# 7
  • Мнения: 672
Ще ти кажа от кой вид НЕ съм доволна. Никога повече няма да си сложа вертикални щори.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 383
Ще ти кажа от кой вид НЕ съм доволна. Никога повече няма да си сложа вертикални щори.
Мерси. Май, доста бързо се скапват.

# 9
  • Мнения: 1 310
Кое точно им се чупи?
Скоро си сложихме вертикални пластмасови и за сега нямам проблеми.  Peace

# 10
  • Мнения: 672
Ще ти кажа от кой вид НЕ съм доволна. Никога повече няма да си сложа вертикални щори.
Мерси. Май, доста бързо се скапват.

Именно. Чупят се едни малки ушички на пластмасовата част, която е в долния край и за която се закрепва шнурчето. Веднъж се счупи и кукичката на горната пластмасова част, която се закача за самата релса. Освен това, изобщо не предпазват от слънцето. Това ми е най-несполучливата покупка за новия дом. Скоро ще ги разкарам.

# 11
  • София
  • Мнения: 30 079
Ще ти кажа от кой вид НЕ съм доволна. Никога повече няма да си сложа вертикални щори.
Мерси. Май, доста бързо се скапват.

Именно. Чупят се едни малки ушички на пластмасовата част, която е в долния край и за която се закрепва шнурчето. Веднъж се счупи и кукичката на горната пластмасова част, която се закача за самата релса. Освен това, изобщо не предпазват от слънцето. Това ми е най-несполучливата покупка за новия дом. Скоро ще ги разкарам.


тези пластмасови джиджавки се сменят и струват стотинки  Peace Аз лично съм супер доволна от вертикалните ни щори  Thinking

# 12
  • Мнения: X
Дълги години вкъщи имахме вертикални щори. Ако трябва да съм точна, изкараха 7 години и още са в жилището, нищо не им се е чупило въпреки че дъщеря ми висеше по тях когато беше бебе. Така че здравината може би е въпрос на изработка. Също и колко предпазват от слънцето - зависи какъв е материала и цвета. Но са доста неуютни според мен, не бих сложила такива повече.

Сега сме с римски щори от Гершман, според мен ще издържат далеч по-малко от 7 години, но да видим.

Тези щори плисе според мен са хубави, но трябва да има и завеса - сами по себе си не стоят добре.

# 13
  • София
  • Мнения: 30 079
Цитат
Също и колко предпазват от слънцето - зависи какъв е материала и цвета.

абсолютно вярно  Peace нашият апартамент е много слънчев и лятото нямаме проблем  Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 773
Във всекидневната сме с вертикални щори вече пета година. Нищо не им е счупено, пазят си от слънцето, доволна съм. Другото лято ще си поръчам само ленти в други цветове.

Общи условия

Активация на акаунт