АВГУСТинче елхата украсява, готви се подаръци да получава...тема № 24

  • 26 542
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЗЛАТИ. ДА СИ ЖИВА, ЗДРАВА И МНОГО ОБИ4АНА, ДА ОТГЛЕЖДАШ С РАДОСТ ПРЕКРАСНОТО СИ ДЕТЕНЦЕ  Hug

Трейси - тикви4ко е прекрасен, а ти какви анаболи и би на тая тиква, 4е такава огромна е станала Simple Smile
Ганушка - добре ли сте? Как са резултатите?
Ние нещо сме яли с мъжо, ама какво ли и днес сме с разтройство и повдиганки. А Макс от в4ера неиска да яде и сигурно някой гаден зъбак се е запътил пак... А тази сутрин докато му направя закуска си откраднал от масата незнам 1 или 2 бисквитки такива маслени какаови слепени с бял крем и цяла сутрин само за тях реве ...

# 31
  • София
  • Мнения: 791
Привет и от нас!
Но мога да намеря темата,сменено и е мястото!
Честит празник на Фликс! Жива и здрава и много обичана бъди!
Яна, Анди много е пораснала,а вършите ли си работата на голямото гърне?
Трейси както винаги творчество и красоти!
Бързо оздравяване на болните! Аз съм с мания вече от болестите,само като чуя,че някой имал малко хрема или разтройство,но те били от зъби и грабвам Силви и изчезваме от парка!
На нас ни изби 3ия кътник,дано скоро се покаже и 4 ия,че ще откача. То е, рев ,нервност,мрънкане... Имам чувството,че гледам новородено с колили и пробваме всичко що е на пазара ,против колики. Последните хомеопатични лекарства май дават резултат при нас,дано скоро и другият кътник избие, че пак е станала злоядка.
Сега спи,дано да е по- за дълго!
поздрави от нас,че работа домакинска колкото си щеш у нас!

# 32
  • София
  • Мнения: 85
Привет,
Злати, да си жива и здрава и много щастлива! ЧРД!   bouquet

Момичета до края на деня слагайте снимки за колажа и довечера закривам събирането им официално!

щях вчера да пиша за забавленията и забравих. Днес да наваксам.
* Вкъщи е пълно с играчки и той все носи насам-натам
* има пиано детско на Симба дето много се котира понеже блеят разни агнета и цвили кон, и пате има, абе кеф за него и ужас за моите уши.
* Като му писне има една бутилка от Спрайт, на която се опитва да завива и отвива капачката,
* 2-3 кутии от крем Нивеа, които вече успешно отваря и затваря (различни размери са и като матрьошки съм ги натикала една в друга).
* Днес взех едни като купички на Фишър Прайс, стават на топки 2 по 2, а иначе и като купол могат да се подредят - голям кеф.
* За рисуването много се чудих и накрая някакво блокче Акуа Дудъл взехме, че се рисува по него с едно флумастерче дето с вода от чешмата се пълни (само в синьо е рисунката, но мебелите и тапетите, че и дрехите са си в чудесно състояние) - горещо препоръчвам!
* Има и едно кубче на Плейскул с различни формички - голямо вадене и слагане пада - повечето пъти хич не ги уцелва де, но опитва.
* Също така всички празни картонени кутии преди да отидат в кофата минават през него
* Друго любимо занимание са книжките - все ги мъкне и ми хваща пръста, за да му кажа кое как се казва
* Няколко играчки на връв за дърпане също ходят из целия апартамент

Джули дано скоро мине този период и ти да си най-спокойната мама!

Трейси, доста си я гледала тая тиква - поздравления!

Янче, добре ме подсети - ние имаме такава седалка, ама аз още го държа над тоалетната на ръце (то нали от скоро сме 9 кила с мокри гащи, та съвсем бях изключила). Ще взема да се пробвам Rolling Eyes

Лиде, дано бързо да се оправите, че е много неприятно така.

Жижин, аз като писах нещо за някакво упътване беше и сигурно съм се объркала. Спокойно си качи каквато искаш снимка до довечера - тогава ще захващам.

Отивам да прихапна. До скоро!

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 341
Фликс, честит рожден ден , бъди все така весела и позитивна, много здраве и късмет и само нагоре  напред  bowuu

Джули, тя тая домашна работа край няма беееее  Hug не и обръщай много внимание Wink

ВОдих ги аз моите на лекар да ги прегледа  двамката. За баткото каза, че само секрети има и да му пръскам в носа Муконазал.
Деси не успя да я прегледа  Shocked още що влязохме, лекарката си сложи маската отпред и като писна Деси, не иска да се успокои, камоли да седне или легне или пък да и види гърло или да я прослуша. Направо  У-ЖАС !!! Вашите деца как се справят с ходенето на лекар? Приемам и съвети за успокоение на детето в лекарския кабинет Simple Smile
Казах и аз на педито, че и слагам клеева тинктура и сребърна вода в носа и тя ми каза - "ми продължавай така" и това е .....за зачервените интимни части каза категорично, че е спарване от памперсите и в комбинация с нещо друго е някакъв алергичен дерматит . Ама какво е, що е един Господ знае. Изписа ми пеоктонин /онова лилавото/ и кремче на Мустела за подсичане. Мацнах пеоктонина като се прибрахме пък ще видим.....ако няма подобрение и от него, ще я заведа на частен кожен лекар. Голямо безхаберие!

Да ви попитам - някой ползва ли памперси Либеро. Уж ми ги похвалиха, че били най-добрите в момента на пазара .....ами те сутрин миришат на застояла урина. На Памперс нямаше такава миризма  Crossing Arms

Сега ще я чакам да се събуди принцесата и пак ще излезем на вън още малко да се възползваме от хубавото есенно време.

Времето е страхотно тук, чак не ми се прибираше , ама трябва да спи Десинка и се прибрахме. Тя и на вън ще заспи , ама като си я знам колко леко спи на двайстата минута се буди от всеки лек шум - не благодаря !

# 34
  • София
  • Мнения: 791
магаре и аз съм чувала за либеро много добри отзиви! Но ние сме си с премиум на памперс,само като изключим,че последният път купих някакви нови и хич не ми допадат,изглеждат ми съмнителни,направо фалшиви. Иначе и ние като се подсечем,като ни гледа свеки обикновено,ни минава само от мустела за подсечено! Дано  бързо се оправите!
Силви,къде да кача снимки? Аз нали съм все недочула и надоразбрала. Embarassed Дано и аз да подремна,благодаря! Че трябва да се пренасяме ,а като отида да чистя и нямам сили изобщо,направо съм пред припадък!

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 1 711
Здравейте и от нас в този хубав слънчев ден!  Grinning Направо е прекрасно временце ... Мммм...., дано по-дълго се задържи така.  Grinning

Аси, поздравления за оформлението на темата!   bouquet Тези подскачащи жабки и цифрички много добре изглеждат!  Grinning Софи е добре, малко подкашля, чак е прегракнала милата, много е смешна, ама все се надявам да минава вече. Иначе е весела и жизнена, не се спира. Ами кога да се видим ...  Thinking, кажи ти.  Grinning

Скайпетя, при Софи нямаше никакви реакции от ваксината. А за това дали е болезнена не знам, моята маймунка дори гък не каза при поставянето й. Късмет!

Бърборанке, много добре си се сетила за новото ви приспособление. Анди изглежда като току-що станала от сън и сигурно е така, много е сладка.  Hug  Grinning И как го прие? Интересно ли й беше, седи ли на него продължително време?
И аз забелязвам, че не пишеш много и се чудя защо ли?  newsm78 Да не си обидена или просто си била по-ангаже? И помежду другото знаеш че липсваш!  Hug
Честит рожден ден на майчето ти! Още дъъълги години да празнувате заедно!   bouquet   bouquet   bouquet

Лиде, ще гласувам за Макс.  Peace

Ивушка, браво на Филенцето, как добре се е държал на тетралното представление, като голямо момче.  smile3501

Веси, Деско е мноооого сладък!  Hug

Трейси, как ги измъдри и сътвори тези снимки бе жена!!! Ти си направо върха! Дани е страхотен!!!  Hug А кой изряза тиквата?  Grinning
Днес направих твоите спагети болонезе.  Laughing

Фликс, честит рожден ден!   bouquet   bouquet   bouquet Желая ти да бъдеш преди всичко здрава, а щастието, любовта и успехите няма начин да ти избягат! Пожелавам ти ги от все сърце! Весел празник!

Жули, ами права си си, аз също понякога се чувствам като маниачка относно болестите. Как чуя, че някой малко е болен или хремав и настръхвам. И като се разбираме с някои приятели да ни идват на гости или ние да ходим, първо питам "Здрави ли сте?", ами може да ми се разсърдят, ама после аз си гледам болното дете, нали.... Wink

Силви д, интересно ми стана за това блокче за рисуване с водното флумастерче. Дай повече инфо, откъде го купи, как изглежда?

Магаренце, дъщерята на една приятелка миналата година имаше същия проблем, кати при вас и на нея й бяха казали, че е спарване от памперсите. Тя милата какво ли не пробва, какво ли не измаза, е не и не, доста дълго време си ги носеше обривите детенцето, че и я сърбяха. Накрая продължи лечениет само със судокрем, но преди намазване я миеше с памучен тампон напоен с отвара от смрадлика, нали тя е противовъзпалителна. И така успя да я излекува. Иначе всички други мехлеми, които й бяха изписвали, нищо не й помогнаха. Но процедурата по оздравяване беше дълга, трябва да си по-настоятелна и търпелива. И ако можеш оставяй Деската по-дълго без памперс, примерно на гърнето, за да се проветрява.
За Либеро - аз съм взимала само веднъж, тогава Софи беше много малка, но като че ли да имам някакъв спомен, че миришеше на застояла урина, но аз тогава не бях много в час и си мислех, че така си мирише по принцип сутрин, защото по-дълго време е било детето с този памперс. Сега като се замисля, май от Либерото е било. Повече не съм взимала, защото са ми скъпи, иначе са удобни, защото обхващат много добре, като гащички са един вид.

А някоя от вас купи ли вече Пуфис с диска на Бон-Бон? Хубави ли са песничките?

Този пост го пиша от 16ч. и чак сега успях да го пусна. Все нещо правя ...

Последна редакция: пн, 01 ное 2010, 19:19 от Hariela

# 36
  • София
  • Мнения: 85
Джули в снимка.бг са снимките. Хайде давай, че ще свалям.

Хариела, ето това е блокчето http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.5669
Ние от Хиполенд го взехме някъде около тази сума ми се върти. Имаше няколко варианта, но този най ми допадна.

Ние си влачим на крачето едно нещо дето уж е атопичен дерматит. Днес взех едно спрейче Бионект с колоидно сребро, та стискайте палци да мине, че ми омръзна и на мен вече.

Ох пищим на тати - отивам да помагам.

# 37
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Ехаааа Фликс имала рожден ден.
Честит празник мила,пожелавам ти сбъднати мечти,мигове на щастие и само хубави емоции!!!!!


Янче наистина си доста лаконична напоследък,то и аз май натам вървя,хич не ми се пише...ама то и какво да напишеш,като по-цял ден едно и също ooooh!
Как мина консултацията днес  Hug
Днес беше страхотно време,топличко,направихме си с децата една разходка,нащракахме се със смотания фотоапарат...ама толкова за сега Mr. Green
А пък сега се мъча с един пататник,много го хвалиха в една тема...обаче или аз нещо не съм го направила както трябва или просто не ми харесва.За сметка на това пък снощното сладкишче ми стана страхотно,даже вече свърши Mr. Green
Магаренце лятото на Вики му се получиха едни големи пъпки на крачетата и ни изписаха пиоктанин-а,еми въобще не помогна,само дето се цапотехме здраво.Тогава свекърва ми ми донесе едно пръскало,което е с антибьотик,но пък се оправихме за два дни.Казвам сами да следиш и ако не видиш в скоро време подобрение отивай на кожен  Peace

Относно пищенето при лекаря-Вики беше страшно истерична,само докато влезнеше в кабинета и се скъсваше да реве.Докторката обаче най-невъзмотимо си я слуша, а ние с татко и я стискаме да не мърда много,много ooooh!Какво чуваше тази жена не знам newsm78
Решение не намерихме,просто го израстна този страх  Peace

# 38
  • Мнения: 1 054
Запис  Rolling Eyes

Силви, преди малко качих снимка. Установих, че не съм снимала скоро Преслава сама и затова качих обща, надявам се да ме клъцнеш  Praynig Благодаря и дано не съм Опуснала срокЪТ  Mr. Green

# 39
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Бубе само един "запис"ли бе душа  Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 735
Здравейте.Ние сме добре. Ако някой се е чудил къде се изгубих в къщи съм си,просто нямам много свободно време.Целувки

# 41
  • Мнения: 0
Мам4ета, я дайте някаква идея освен нишасте и оцет какво да вземем в мъжо за разтройство, ама в комбинация и с повръшане, 4е ми се из4ерпаха идеите  newsm78 Аз днес следобяд оповръщах света, та прах, та трих, та аман...по-зле от децата, ама такова 4удо не ми се е слу4вало от раждането и страни4ните ефекти на епидуралната, мъжо и той поне малко по-добре, та се гледаха. Макс и той от в4ера бойкотира всякакви хранения и я кара главно 3 пъти на ден по 240 АМ и до там. Предполагам, 4е неговото е зъби и дано, 4е само това ми липсва. Утре май ще ходи на градина, а ние с мъжо ще се лекуваме  ooooh! Това у4илище ще си имам разправии с тия отсъствия, ама пък какво да направя...

# 42
  • Мнения: 439
Лиде, тук има едно хомеопатично л-ва, казва се Волмитусхил на капки, минава от второто даване, то е за повръщане
за растройство задължително пробиотик, давам Лактофлор, при вас незнам какво има, но дано помогнах, да се оправяте

Джули, какви хомеопатични даваш за зъбките?

Бърборанке, като казваш иди си-пускаш надолу, после ела си-издърпваш нагоре детето, и на всяка сричка първо пускаш до долу, после дърпаш към теб,
яж каша-надолу, да си наш-нагоре.... и тн /дано добре го обясних/

# 43
  • Мнения: 0
Пепеджийнс - имам смекта прах4ета за Макс, но видях, 4е дозата е 6 на ден за възрастни и се отказах да го вземам, 4е няма да има за детето, ако ми потрябват, а пробиотик имам биогайа. Ако вършат работа, казвай по колко и как да го вземаме, 4е имам само за деца дозировите и т.н. Имам и белладона и осцилококцинум. Аз съм и с лека Т ве4е 37,7, но е за ухо, което реално е 37,2 градуса, ама все пак го има. Мъжо няма Т.

# 44
  • Мнения: 72
Фликс-честит рожден ден,да си жива и здрава,много щастлива и обичана от всички около теб  bouquet newsm59

Магаре-да се оправят бързичко и Деси и Митко Heart Eyes,за кожния наистина ако не и мине скоро на Деска по добре я заведи,че нашите педита много подценяват тия проблеми нали и аз виждам нашата, колко пъти и обръщам внимание на петната и тя ми такова то онакова и сега ако не се повлияе от тия илачи ще ми даде направление макар че все едно и исках пари #2gunfire.За прегледите при докторите-не мога да помогна,Али засега се кефи като влезе,обикаля навсякъде из стаята и нарежда,най обича да й преглеждат ушите Laughing,стои мирно като паметник,ама и в къщи като й ги чистя и много се кефи чак ще заспи от кеф Laughing

Трейси-2 дена се ровя в блога ти Grinning и съм хвърлила око на някой неща Simple Smile.Мъжо пък така хареса ябълковия сладкиш с карамел,че веднага се втурна да го прави и стана страхотен CrazyСега като го изядем се каня да направя морковената торта,че почти всички тук я похвалиха и ме зарибихте Wink,после следват шоколадовите топчета и така да видим до къде ще стигнем,най-много с 5 кила нагоре да сме Laughing

Лека нощ

Общи условия

Активация на акаунт