За Перла

  • 1 331
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 303
Перличке, аз май съм изтървала нещо при теб - кога успя да направиш ново ин витро? Или поне така пише в подписа ти
Ин витро януари_отрицателно
Крио май_отрицателно
Ин витро юли_положително,но 3а жалост и3вьнмато4на бременност
ин витро октомври_отрицателно

Я сподели да ти олекне поне на душата. Като гледам напоследък почти не си писала сигурно ти е много тъжно, но нали затова сме тук.

# 1
  • Мнения: 508
Хееееййй Клиа...наблюдателна си Laughing
От пусто суеверие ли ,не 3нам..Не ка3ах на никой,не споделих.
Отидох просто на преглед,месец след и3вьнмато4ната бременност и лекарят ми ка3а ,4е вси4ко и3глежда 4удесно с органите.Тогава реших да направя следващият опит.А3 сьм много нетьрпелива,а и годините ми са 38 и се страхувам да 4акам.И така ре4ено сторено.3а жалост отново не се полу4и.Бях наистина тьжна,но ве4е ми отмина и сьм готова да продьлжа януари.Лекарят ми ме 3арадва,а и а3 про4етох тук и там,4е касата отпуска при нали4ие на бременност още 3 опита 50% 3аплатени.Много се радвам 3а това,макар 4е а3 имам още 2.Единият пре3 октомври го броят.
Друго ме притеснява,което не ми се е слу4вало до сега.
Днес ми е 14 ден от теста 3а бременност и още не ми е дошьл М.Лекарят ми препорь4а да 4акам да си дойде от самосебе си.
А ти Клиа,ме 3арадва с това,4е си ми обьрнала внимание Laughing  bouquet

# 2
  • Мнения: 7 716
Перла, съжалям. Но пък имаш шансове, щом е станало един път, ще стане пак - този път на правилното място. Успех и пиши по-често.

# 3
  • Мнения: 1 951
И аz наскоро се чудех къде се иzгуби Перла. Съжалявам че не се е получило, но както е лаzала Лали,
  щом е станало един път, ще стане пак - този път на правилното място
Стискам палци Grinning

# 4
  • Мнения: 1 029
Миличка,съжалявам...важното е,че се бориш...и аз те подкрепям! Hug

# 5
  • Мнения: 303
А ти Клиа,ме 3арадва с това,4е си ми обьрнала внимание Laughing  bouquet
Честно казано щеше ми се да забележа други работи  Confused  дано следващия път да имаме повод да ти честитим.

# 6
  • Мнения: 533
Перличке, чудесно е, че ще можеш да ползваш още два пъти 50% от касата.
След като вече веднъж е имало бременност, шансовете ги оценявам като много високи Grinning

Успех Grinning

# 7
  • Мнения: 390
Перла,мила,от все сърце ти желая следващия път да стане!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Перла, да се включа и аз. Съжалявам за неуспеха. И искрено ти се радвам, че толкова бързо си се решила да се пробваш пак.
Ако си спомняш ние с теб имахме извънматочна по едно и също време. Аз обаче още не съм се престрашила за нов опит, може би другия месец  Blush Страхът е голяма работа, ей  #2gunfire

Пожелавам ти от сърце за Нова година да сте 2 сърца в теб   bouquet

# 9
  • Мнения: 40
Перличка,много ми е мъчно за теб Sad но въпреки всичко бъди силна и не се предавай,дано това да ти е последното препятствие.Стискам палци яноари да се похвалиш.Прегръщам те силно. Hug

# 10
  • Мнения: 508
Много ме радвате с пожеланията и 4увствата кьм мен  bouquet
А3 не сьм от големите писателки Confused
Имам комп у дома,на работа не ходя 4есто и малки деца нямам,но оби4ам пове4е да 4ета Confused
Хубавото при мен е това ,4е бьр3о 3абравям лошите неща и смело продьлжавам напред.
Ще пиша обещавам.
Целувки и прегрьдки на вси4ки вас и на о4акващите кьсмет Hug

# 11
  • Мнения: 3 376
Перличка, аз помня статуса ти до извънматочната, за последното ин витро не бях забелязала. Чудесно е, че забравяш лошите неща и продължаваш напред! Това си е рядко и много ценно качество. Пожелавам ти скоро да добавиш тотално различна информация в подписа си, а именно - бебешка лентичка!  bouquet

# 12
  • Мнения: 978
Перла със замразени ембриони ли беше последното?

# 13
  • Мнения: 508
Не,мила,нормално ин витро.От вси4ките 14 яицеклетки се оплодиха 3 и тях ми вьрнаха.

# 14
  • Мнения: 978
Направо сте за завиждане в Германия с това хубаво субсидиране. желая ти успех другия път!

Общи условия

Активация на акаунт