ЖЕНАТА ЛЪВ - 41 ЧАСТ

  • 15 101
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 329
Камче на децата да взема от Арниката 9, а за нас кой номер? Абе сега ще си запиша, че оня ден исках отново да си купя ама не помних кво беше. Можех да ти звънна ,ама а-дееееее........

Кипре, станахме две спортуващо - УРА. Ще видиш колко добре, че се почувстваш. Ти какво спортуваш по - точно?

# 736
  • Мнения: 577
Еееее,ами добре .........и аз ще направя сусамки,че ми се виждат лесни и бързи .Отивам да купя яйца и сусам.Ще ги направя след 12 обаче,като взема Васко от у-ще!

Бенджи, може.Но не мога да подпиша договор за 1 година,че знам ли накъде ще ме дуфффнеееее вятъра другото лято.
Кипре,бравос муцка!
Рейче,аз цъкам на първата и след това стрелкичката и така докрая.То има и албумчета ли  Blush

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 1 153
Спортувам чилаут стречинг - само това е от 9ч. сутринта  hahaha. Ама е тъкмо за мен, понеже от години не съм се занимавала със спорт. Не е интензивно, ами по-лежерно.

# 738
  • София
  • Мнения: 6 210
Хм, Ками, мерси! Ще звънна на сестра ми да й кажа за Арниката  Peace!

# 739
  • Мнения: 668
Рейчо пак 9 пия. По 3-4, пък Бенджи казва по 2. На мен моята хомеоПатка ми каза 3-4, веднъж, ако има нужда вечерта пак, в смисъл ако е много синьо. И на сутринта пак. Ох бързам, айде после пак.

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
За Арниката: пък на нас хом. ни каза Арника 15СН *2гр. веднага, и после след час -два, ако има нужда вечерта пак, може и сутринта на следващия ден...

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 1 153
Другарки, време е за нова тема! Ще пуска ли някой, или аз да се пробвам?

# 742
  • Мнения: 11 329
Пу Кипре ти спечели 1-вото място за нова тема да пускаш  Joy

# 743
  • София
  • Мнения: 6 210
Я се пробвай!  Hug

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 1 153
Отде се взимат тия лъскави надписи за рождените ни дни?

# 745
  • София
  • Мнения: 6 210
Отде се взимат тия лъскави надписи за рождените ни дни?
Кипре, можеш направо да ги копираш (както и цялото първо мнение), като дадеш цитат  Wink. После само ще добавиш линк към тази тема, когато пуснеш новата.

# 746
  • Мнения: 699
Вениhahaha hahaha hahaha голяма скица тоз бат' Бойко  hahaha hahaha hahaha ЩО не пробваш да му вземеш някой друг екзотичен плод, може пък градина да направи  Joy Joy Joy

Реа, друга ми е рецептата за лазанята, ако искаш ще ти я напиша, ако искаш мога да ти кажа къде я има.

Аз тая вечер няма да готвя, само се чудя дали един кекс да не врътна.

Джуличка ми се загуби трайно  newsm78 где ли я отведоха кукувиците?

Отивам да бачкам, че днес е някаква лудница от бачкане, а и нов обект излезе.

# 747
  • Мнения: 11 329
Хаясче, пускай лазанята.

Кипре що станА? Wink Joy

Стеф
дека си?
Пол а ти?
Айде идвайте, че нова тема шЪ сЪ пуска

# 748
  • Мнения: 9 776
Тук съм. Обаче нещо не ми се пише. Няма к'во Rolling Eyes

# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 1 153
Аре заповядайте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=542747.new#new

Полин, жива да си! Цяла сутрин нагласям едно по едно, отде да знам, че става с един прост цитат...

Общи условия

Активация на акаунт