Кой какво ще готви днес

  • 4 001
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
пилешки рулца или пържолки, не съм решила още newsm78

А може ли рецептата за рулцата Praynig

Иначе ние сме на кебапчета, салата "ала фантазе" и печени картофки със сиренце
Ами правя ги според каквото имам в хладилника. Първо начуквам месото на тънко и го намазвам с горчица. Слагам кис. краставичка, сварено яйце, нарязани маслинки, топено сирене, чушки от туршия, кашкавал. Не всичко де, изброих варианти, може и само кашкавал, абе каквото имаш. Завиваш рулцето и редиш м намаслена тавичка. Ако месото е без кожа отгоре слагаш кашкавал. Печеш и това е. В тавичката се сипва и малко вода. А може и доматки да стане сос  Wink

# 31
  • Мнения: 1 269
Сиренце на фурна с домати, яйца и поляти с газирана вода. Зелева салата с моркови, крем "Оле" за десерт( за сефте ще го пробвам Wink) Ябълки за накрая както винаги Hug
Може ли рецептата за сиренцето на фурна Rolling Eyes
Moже Wink:
В тавичка нареждам половин кг. нарязано сирене на филии. Отгоре слагам едро нарязани домати от консерва или пресни на филийки. Поръсвам с масло на парченца или зехтин и пека на силна фурана докато остане на мазнина. След като е готово поръсвам с магданоз, черен пипер и заливам с 5 яйца разбити с 200мл газирана вода  и обратно във фурната до порозовяване. Да ти е сладко Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 625
огретен от картофи........ще пробвам фикс-малки тайни за целта!
Някой да е ползвал?

# 33
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Аз такива дивотии не ползвам  Crossing Arms
А за днес имаме пуешки кебап с гъби и праз и от снощи пилешки пържолки. Трябва да помисля и за събота и неделя, че утре да напазаря  newsm78

# 34
  • Мнения: 1 708
Фикс малки тайни за картофен огретен съм ползвала и на мен лично много ми хареса.

# 35
  • ново
  • Мнения: 5 961
 Салата зеле с много моркови, "голямо кюфте" с гарнитура панирани чушки, за нас десерт  Naughty няма да има, за детето има плодове. Wink

# 36
  • Мнения: 2 000
Печени бутчета. А за гарнитура - ориз със зеленчуци в микровълновата. За десерт - сутринта намерих във форума рецепта за сладки"Сълзица" с бутер тесто и ги направих. Много хубави станаха  Simple Smile

# 37
Аз ще пъхна във фурната пилешки пържоли, но преди това ще ги "опаковам" хубаво в листа от кисело зеле. Стават сочни, а и гарнитурата си е готова едновременно с ястието.

# 38
  • Мнения: 1 269
Свински кебапчета на скара, малули със зелен лук на салатка, лютеница, ябълки, червено вино за нас и компот за детето Simple Smile

# 39
  • Мнения: 206
огретен от картофи........ще пробвам фикс-малки тайни за целта!
Някой да е ползвал?
Става супер С МАЛКИТЕ ТАЙНИ,то пиши на опаковката как се прави,но ти препоръчвам повечко да ги вариш картофите,ок
А ние днес ще ядем спанак с ориз,риба на скара и бяло винце...

# 40
  • In transit
  • Мнения: 11 810
Мисля да пробвам Телешкото по Пражки ( с гъби) на Сладка-та хапка

# 41
  • София
  • Мнения: 4 423
Сиренце на фурна с домати, яйца и поляти с газирана вода. Зелева салата с моркови, крем "Оле" за десерт( за сефте ще го пробвам Wink) Ябълки за накрая както винаги Hug
Може ли рецептата за сиренцето на фурна Rolling Eyes
Moже Wink:
В тавичка нареждам половин кг. нарязано сирене на филии. Отгоре слагам едро нарязани домати от консерва или пресни на филийки. Поръсвам с масло на парченца или зехтин и пека на силна фурана докато остане на мазнина. След като е готово поръсвам с магданоз, черен пипер и заливам с 5 яйца разбити с 200мл газирана вода и обратно във фурната до порозовяване. Да ти е сладко Grinning
Много ти благодаря, в неделя ще пробвам!  bouquet

# 42
  • Мнения: 165
днес зготвих в Била Laughing Laughing Laughingпилешко роле,тиквички с кисело мляко,млечна и млечно-кашкавалена салата и невероятно вкусните им питки Peace

# 43
  • Мнения: 1 259
Днес приготвих една мнооого вкусна чорбичка с гъби Mr. Green  chef

# 44
  • Мнения: 1 190
Свинско от бут с праз, червено винце и черен пипер на фурна!  м  м  м  ...  вкусно! Hug

Поздрави Wink

Общи условия

Активация на акаунт