Разгледайте новата коледна брошура на Орифлейм

  • 1 854
  • 17
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 1 634
Нищо лошо няма да питаш защо някой предпочитат Avon пред Oriflame, ама ми се струва че вече го обърна на реклама!

# 2
  • Мнения: 1 708
Просто ви информирам.Мисля че няма нищо лошо в това.Каква е моята изгода от това че ти или някоя друга мама ще го разгледа.Извинявай ако съм те засегнала.В такъв случаи ние непрекъснато рекламираме магазини сайтове и т.н.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 634
С какво да ме засегнеш?
Мен лично с нищо.
Освен това, засичам няколко вече твои поста, в които доста целенасочено хвалиш Орифлейм.
Рекламата във форумите е забранена попринцип. Коментирането на даден магазин и обяснението къде се намира след питане от някого не е реклама в прекия и смисъл.
Иначе, нямам нищо против козметиката на тази марка, не я ползвам, но за всеки влак си има пътници.

А принципно, мога да споделя лично мнение относно това, че ако вляза в някой магазин и продавачката почне много настоятелно да ми хвали дадена стока .... си излизам без да харча пари. Не обичам да ми се налага чуждо мнение по този начин.


С най-добри чувства!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 634
Разгледах брошурката. Предполагам това е някакво допълнение към основната брошура, защото ми се заредиха само 17 страници.

Всичко е красиво представено. Има и интересни неща.

Едно от нещата, които може да се каже, че дори ме дразнят в тези брошури (важи и за двете марки, но в по-голяма степен за Орифлейм) е начина на представяне на продуктите. Всичко е "божествено", "невероятно"... и т.н. Като че ли хората които купуват такива продукти, са толкова елементарни, че се връзват на такава манипулация.

Другото, което ме интересува, но така и не можах да открия отговора на този въпрос, е "кой от кого копира и краде идеи"? Не знам тази брошура кога е излязла официално, знам че каталога на Ейвън излезе преди около 2 седмици някъде. Интересното е, че даже чантичките и опаковките за подаръци са еднакъв тип newsm78

# 5
  • Мнения: 1 708
Знам че каталозите се печатат 6 месеца предварително но не мога да кажа кой от кого краде!Гледат да са конкурентноспособни .НЕЗНАМ!!!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Ама какво се заяде с момичето бе жена Naughty Като не ти харесва  не го гледай и толкова... На пък много ми допада и  благодаря за предоставената възможност  Peace

# 7
  • гр.София
  • Мнения: 269
Ама какво се заяде с момичето бе жена Naughty Като не ти харесва  не го гледай и толкова... На пък много ми допада и  благодаря за предоставената възможност  Peace

Подкрепям Vesito!!!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 634
Не съм искала да прозвучи като заяждане!
Просто си изказах мнението.


Снежи, ако съм те обидила  - извинявай!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Благодарна съм на Снежи за информацията и съветите относно продуктите на Орифлейм  bouquet. Смятам че е неуместно да и се прави забележка за реклама защото тя не го прави с комерсиална цел (така де, стотинка не печели от това). Във всяка една тема се хвалят и препоръчват марки и никой няма нищо против. Аз харесвам едни продукти и не одобрявам други и от двете каталожни марки.
Снежи имам питанка по декемврийския каталог:
1 Хубави ли са спиралите +500%. Харесала съм си Фуксия и понеже е на намаление, че съм се позачудила. )принципно никак не фаресвам спиралите и на двете каталожни марки)
2 на стр. 44 от каталога Упокояващ дневен крем и Балансиращ дневен гел със SPF8 (зелена серия на Swedish Care) взаимно заменяеми ли са  newsm78. И за какво по принцип се ползва гела. Ще ми се да си взема дневен крем но не зная кой.....

# 10
  • Мнения: 35 891
Снежи имам питанка по декемврийския каталог:

нали може и аз да кажа?
1. спиралите на Орифлейм не ги харесвам, на Ейвън са по-добри, на Буржоа са дъ бест Sunglasses
аз също бях навита на Фуксията заради цвета, но една приятелка каза, че спирали с такъв цвят правят окото да изглежда по-червено, т.е. всяка червена ивичка по него се вижда по-ясно, мислиш ли, че е вярно?
2. двата крема са заменими, дневни са, гелът не е толкова "гелов", по-скоро е "кремест", има фактор 8, а този чувствителна - няма, предполага се, че е по-щадящ, защото филтърът хипотетично може да раздразно чувствителната кожа; и двата крема имат тестери, можеш да помолиш дистрибутора да ти даде, за да си по-сигурна в избора си!

# 11
  • Мнения: 1 708
Здравей Яни!
Относно спиралата за обем е хубава, но е много индивидуално.Аз бих ти препоръчала да сложиш като първи слой от зеленета а отгоре да сложиш черно.Получава се много интересно-черно със зелен оттенък.Ако имаш дълги и извити мигли можеш да ги оцветиш в черно,а само върховете в зелено.Просто смело с импровизацията.В момента са актуални очите така че подчертавай ги смело.  bouquet
Относно кремовете ти препоръчвам сега за зимата да ползваш успокояващия крем.Той съдържа усойниче и успокоява кожата,овлажнява я и има силно действие срещу стареенето.
Това е мое мнение.Хубавото е знаеш че винаги можеш да ги върнеш до 30 дни.  bouquet

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
много, много ви благодаря и на двете. Всъщност за кремовете да съм честна аз днес си взех да пробвам мнинитата от зелената серия (дневен SPF8 и нощен) и се чудех ако ги харесам кой от двата дневни да избера.
................................. на Буржоа са дъ бест Sunglasses
ооооооо да, и аз винаги това съм твърдяла и винаги съм съжалявала когато съм вземала друга за проба, но пък за цветна която ще използвам изключително рядко мога да се прежаля.
Всъщност всички цветни са ми ня`кви евтинийки:
синя - Класик, приятен цвят, никакъв обем, но пък добра сирала
зелена - Avon, водоустойчива, отврат
кафява - Avon, почти черна (цвета не е според очакванията ми), за обем, средна работа (но не пък чак лоша)
на ся` лилавко нямам и това вишнево-бордо или какъвто там се води цвета на Фуксията, че се позачудвам  newsm78

# 13
  • Мнения: 165
винаги съм предпочитала продуктите на Орифлейм пред тези на Ейвън newsm10

# 14
  • Мнения: 2 596
Благодаря за линка, но си ми далеч.

Общи условия

Активация на акаунт