Отговори
  • Мнения: 122
Здравейте,
моля ви за помощ и ще съм  съвсем кратка ... баба ми е в университетска болница в Пловдив. Оперираха я успешно, но хемоглобина и е спаднал много  и болницата не разполага с резерви от кръв, за да и прелеят. Има  ли сред вас или ваши приятели някой, който би могъл да дари кръв , група А отрицателна?
Пишете ми моля ви имейл : elly_mcdeal@yahoo.de . Спешно е....

Поздрави,
Ели

Последна редакция: вт, 02 ное 2010, 22:59 от Mamma

# 1
  • София
  • Мнения: 7 980
Подбутвам темата, за жалост не мога да помогна...

# 2
  • Мнения: 122
Благодаря все пак....Надявам се , че ще успеем навреме... Cry

# 3
  • Варна
  • Мнения: 966
Аз също за съжеление не мога да помогна, но се надявам, че ще се отзоват хора с тази кръвна група и ще помогнат. Пожелавам ви успех и бързо възстановяване на баба ти. Стискам палци.

# 4
  • Мнения: 224
Аз съм такава кръвна група. Разбирам Ви напълно, защото Февруари имаше същия случай. Няма в наличност. В Пловдивска област имаше една банка, а в Хасковска - нито една (където беше жената, та ходихме до там да даряваме).

Ами пишете ми на лични колко е спешно и условията - примерно със собствен транспорт ли да дойда, за да Ви кажа какви са ми възможностите. Принципно най-удобно ми е в петък, не знам каква е ситуациятя, ще се опитам и утре да е ако е супер спешно и т.н. да не говоря предварително. Ще чакам.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 966
snejinka, пиши и на мейла.

# 6
  • Мнения: 224
snejinka, пиши и на мейла.
писах и там  Peace

# 7
  • Мнения: 2 132
Пуснах във фейсбук в група Пловдив, ще пусна и в пловдивските теми тук, ако вече не си го направила.

# 8
  • Мнения: 122
Momicheta , mnogo vi blagodarja za otzivchivostta, trognata sam prosto! Veche znam,che tuk ima seriozni hora na koito v beda mozhe da se razchita!
Za shtastie problema se reshi, sled kato se okaza che vse pak imalo krav v nalishnost, no chovek trqbvalo da plati....kakto e pri vsichki drugi situacii v Bulgaria...Prosto sled izvestno vreme chakane pochvat da se pazarjat s teb kato ti davat predlozhenia za sumata koiato trqbva da platish za da poluchish zhivotospasjavashtata krav. Krav poluchihme, a baba mi veche e mnogo po-dobre i az sam shtastliva, njama znachenie prez kakvo minahme....

Oste vednazh ogromno blagodarja na vsichki vas za usiliata vi!  Hug Hug Hug  Zhelaja vi mnogo mnogo zdrave i da ne izpadate v podobni situacii! newsm10

# 9
  • Варна
  • Мнения: 966
Радвам се, че нещата са се оправили и че баба ти се подобрява. Пожелавам ви успех и скорошно оздравяване.

Общи условия

Активация на акаунт