90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №116

  • 29 099
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 777
Лари 1983аз мисля че кафе можеш да си пиеш колкото искаш.Важно е само да не е със захар или мляко.

# 16
  • Мнения: 14
Отчитам си деня
З - мандарини и кафе чисто
О - 1/2 пица със зеленчуци
В - тиквеник (домашно приготвен) и парченце черен натурален шоколад

Ох утре ми е първия плодов ден стискайте палци да издържа .
Има ли ограничение за вида ядки които да залъгват глада за количеството разбрах 100 гр за целия ден.

# 17
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте момичета! Simple Smile Не съм писала от няколко дни,но бях доста заета и малко наруших диетката покрай гостита и партита и какво ли не.Пак се върнах в редиците и се отчитам за днес! Simple Smile
Закуска - кафе и банан
Обяд - филия с лютеница
Вечеря - постен кекс с мармалад

# 18
  • sf
  • Мнения: 10 142
оооох такъв глад ме гони, ама не е само лакомия, направо ми стърже- хем съм въглехидрати днес,ама удържам,
За утре съм си взела един плодов микс от сушени плодове и кайсиеви ядки пък дано удържа истински плодов ден.

# 19
  • Мнения: 604
Охооо, честита нова темичка, фиданки Simple Smile

Предния уикенд и аз кривнах от пътя, но бързо коригирах кривката и тази сутрин кантара ме зарадва с първата свалена 10-ка Simple Smile Много съм щастлива  Heart Eyes

Отчет за днес: варива- з-фреш от портокал и кафенце, о-ориз със спанак, в-пастет от грах Simple Smile

Успех и усмивки на всички  bouquet

# 20
  • Мнения: 0
Жива съм. Оцелявам. Първия път ми беше гладно, сега във втория коремът ми е надут и имам газове
много странно.До сега може и към 3-4 литра вода да съм смотала не знам точно. Сега е важно да заспим- утре сутрин ще ям това. Ха да се посмеете .

# 21
  • Мнения: 35
Здравейте,аз съм режимна,варирам си в рамките на един килограм и не мърдам по-надолу. Кантарът си показва все едни и същи цифри - все едно ги е запаметил тези стойности и само тях върти Simple Smile
STELLEE , може всякакви сурови ядки.Само фъстъците са за бобов ден.
Harli , Laughing само каква закуска си си приготвила,но ще е заслужена след воден  Laughing

Днес - въглехидратна:
з. - ябълка и кафе
о. - фокача с маслини martin4e,супер стана!
в. - фокача+овесени ядки с мед и лентичката черен шоколад

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен,честита нова темичка на всички фиданки и много минуси  най-вече,да се отчета за днес  З-круша  О-2 яйца+ доматки  В-пак яйца + сиренце засега ми е 9 ден пак само  -2 кг 

# 23
  • Мнения: 1 698
Бисинка, на база 29 дни го смятай.Резултатът е супер!Карай си по план и следващите минуси ще дойдат. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 0
Дано само не си остана със -2 кг за целия цикъл

# 25
  • Мнения: 68
дравейте,честита темичка и много минусчета. Hug

# 26
  • Мнения: 3 385
Втори плодов ден, ма нещо го оплесках  Flutter
закуска - кафе;
обяд - една ябълка;
вечеря - салата зеле с моркови, печена чушка с чесън и понеже бях много гладна, препечена филия  Blush хем наруших, хем хапнах най-много именно на вечеря  Tired трябваше да хапна повече на обяд или слеобяд пак, нищо не направих  Sad

# 27
  • Мнения: 42
Честита нова темичка на всички...незнам защо ама вече 3ти ден от диетата и съм -2 кг. тоест бях 70 сега съм 68.Това моментно ли е?

# 28
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Честита нова темичка на всички...незнам защо ама вече 3ти ден от диетата и съм -2 кг. тоест бях 70 сега съм 68.Това моментно ли е?

Не е, ще има още много Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 777
Mерлински в плодов може да се яде през два часа.А като хапнеш и 100 гр ядки глад не се усеща.

Общи условия

Активация на акаунт