Различни ли са ви гърдите?

  • 3 024
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 730
Да,лявата ми беше по-голяма преди да родя,сега е обратното,но разликата е много малка Peace

# 61
  • Мнения: 4 371
И двете са ми еднакво малки Mr. Green

 Joy Joy И моите!
Но докато кърмех лявата ми беше по-пълна и по-голяма!
Същата работа Wink


Ми същата... Mr. Green

 hahahaИ аз съм във вашия отбор.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 618
Ей, момичета, много Ви обичам Hug Hug И моята лява гърда е по-голяма от дясната. През бремеността се позаличи разликата като и двете пораснаха малко, след раждането дясната си остана по-голяма, а лявата си върна размерите и разликата ве4е почти не се забелязва, само аз я виждам Crazy Винаги съм се притеснявала за това и все съм си мислила, че се забелязва от далеч Joy,  но мъжото не вижда разликата  и смята че гърдите ми са супер. Сега като знам, че много жени имат разлика се успокоих и ме накарахте да се радвам!  bouquet

# 63
  • Мнения: 34
Преди раждането лявата гърда ми беше по-голяма от дясната.По време на кърмене още повече и сега също.винаги ми е била по-голяма едната от другата пък и те без това са ми големички , сега обаче чакам да се свият , че не ги издържам.

# 64
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
моите също са различни, а докато кърмех едната се пълнеше повече от другата. Wink
и при мен е така

# 65
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И двете са ми еднакво малки Mr. Green

 Joy Joy И моите!
Но докато кърмех лявата ми беше по-пълна и по-голяма!
Същата работа Wink


И при мен Simple Smile

# 66
  • Мнения: 4 358
И двете са ми еднакво малки Mr. Green
Същата работа и при мен  Blush
Сега кърмя и дясната се пълни повече от лявата, т.е. в момента изглежда по-голяма.

# 67
  • Мнения: 373
i pri men lqvata e po-golqma, a sega kato rodih i kyrmq razlikata e pove4e ot o4evadna, mai ve4e nqma da moga da nosq bluzi na raieta... Thinking

# 68
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Само моите ли са еднакви?
Да не би да ми има нещо newsm78

Общи условия

Активация на акаунт