Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 ноем. 2005, 14:28 ч.

Благотворителен коледен базар

• 15 267
  • 364
  •   1
Отговори
  • в гората
Движение на българските майки организира
благотворителен коледен базар на 17 декември 2005 г., събота, от 10 до 20 часа в НДК.

Каква по-точно е идеята?
На базара всеки, който има възможност може да донесе свои вещи, които счита за ненужни, но са малко употребявани или неупотребявани и да ги предложи за продажба като набраните средства ще бъдат предоставени изцяло за ремонт и други належащи нужди на домове за деца лишени от родителски грижи.

Какво можем да продадем/купим на базара?
- дрехи - дамски, мъжки, детски, бебешки (малко употребявани или нови)
- играчки, които вече не са ни нужни Wink
- аксесоари - чанти, бижута
- бебешки принадлежности в добро състояние
- всякакви предмети и красоти от дома, които са ни излишни, но същевременно биха представлявали интерес за някой друг - антики, стари лампи, кутийки и т.н
- книги
- ръчно изработени сувенири, украшения, предмети

Така, хем ще помогнем на децата, хем ще можем да попаднем на някоя истинска шопинг находка преди Коледа;-)!

Както обаче знаете, инициативата се нуждае от вашата помощ и участие.   bouquet  Wink
Затова ви каним най-любезно да се включите в базара!  bouquet 

Нуждаем се от следната информация:
Потвърждение за участие във вид на постинг в тази тема. Потвърждението трябва да включва информация дали ще участвате като продавач. Тази информация ни е нужна за организацията на мероприятието. НДК ни предоставят безплатно зала, но трябва да знаем колко човека ще изложат неща за продан, за да уточним броя на масите и други детайли.
Затова най-учтиво молим да заявите желанието си за участие тук до 17 ноември, за да имаме поне приблизителна представа как ще изглеждат нещата. 

17 декември (денят на базара) е съботен ден, по време на Коледния базар в НДК, така че очакваме добър човеко-поток (каква дума само newsm78) и силно се надяваме това да даде добър тласък на благотворителната разпродажба.
Ще обявим за меропроятието и в печатни и електронни медии, с две думи - ще имаме добър анонс!

Вие сте. Simple Smile

# 1
  • у дома
Линде Hug,не е нужно да казвам ,че ще участвам като помощ в организацията,пък и що да не донеса разни нещица за базара-сега се сещам за малко сувенири и бижута(е не златни де Embarassed)
айде мамчета-стягайте се да направим един страхотен базар и да съберем много средства Hug
  bouquet

# 2
  • sofia
to e iasno,no da si kaja i az Flutter

Igrachki(pochti novi)
bebeshki dreshki-unikalni Crazy.Maitap de,mnogo sa novi.Americhki razbiiiishli Money
Bijuta
malko moi dreshki

tova za sega i pochvam ot sega da gi prigotviam.

haide momicheta,naistina vsiaka ima kakvo da donese.

# 3
  • София
Ако събера достатъчно неща - ще дойда.
Само да питам - бебо може ли да е с мен, ще стои тихо и кротко цял ден в количката. Няма на кого да го оставя.

# 4
  • в мъжки прегръдки
Ще си прегледам сега гардероба и гардеробите на децата и ще видя мога ли да участвам с нещо.

# 5
  • sofia
Ако събера достатъчно неща - ще дойда.
Само да питам - бебо може ли да е с мен, ще стои тихо и кротко цял ден в количката. Няма на кого да го оставя.

e,kak?
bez detzata ne e sashtoto :hug:Razbira se,na koito kakto mu e udobno  bouquet

# 6
  • София
аз нямам нищо за продаване Embarassed,но ще дойда да пазарувам Grinning

# 7
Ами мога да донеса разни вази ... мога ли обаче да не ги продавам лично, а просто да ги предам?

# 8
  • в гората
Ами мога да донеса разни вази ... мога ли обаче да не ги продавам лично, а просто да ги предам?

Може, ще се разберем допълнително. Wink

# 9
  • София
И аз бих донесла неща стига да не се налага да седя цял ден да ги продавам.

# 10
  • sofia
И аз бих донесла неща стига да не се налага да седя цял ден да ги продавам.

da,niama problem,shte se organizirame :hug:Kato go znaem ot rano e lesno Wink

# 11
  • Varna
Аз не мога да се включа, защото съм далеч, обачеога да ви дам една идея. Миналата година правихме подобно нещо във Варна, но го направихме под формата на наддаване и събрахме доста парички. Може да отделите по-ценните неща и с един добър говорител да направите наддаване. Първо е забавно, второ се вземат повече пари. Ако никой не иска да наддава, просто някой по желание оставя някакви пари и си взема предмета. Това е идеята. Желая ви успех

# 12
  • в гората
Мерси за идеята! Може и такава част да има!   bouquet

# 13
  • sofia
Мерси за идеята! Може и такава част да има!   bouquet

vednaga se seshtam za niakolko po-izvestni lichnosti,chiito gashtichki Twisted Evil i bokserki Crazy mojem da naddavame newsm74

# 14
  • София
Ми аз ви предложих да наддавате за моя мъж ... ама да видим дал некой ша са навие да го земе Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт