Мнения ясли Варна

  • 2 601
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Здравейте, ние сме от Варна и ни предстой подаване на документи за детска ясла Simple Smile
В нашият район са 3: Щастливо детсто, Зайо Байо и Звънче.
Искам да питам по-запознатите как бихте ме посъветвали? В какъв ред да подредя яслите? Нямам много време да чета , а утре отиваме ...
много ще съм благодарна, ако чуя някакви отзизи за посочените ясли Simple Smile
Предварително благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 232
В ред да ти е най- близо. Сигурно съм закъсняла с отговора...

# 2
  • Мнения: 137
О. не си закъсняла Simple Smile
Ходих да подам в Зайо Байо, но директорката едно каза по-телефона, а друго като отидохме Simple Smile
Нещо не ми хареса тази жена, само повтаряше колко много чакащи има ( за разговор от 5мин. го повтори над 10пъти)

А някой да е чувал за премахване на районирането?

# 3
  • Мнения: 232
Сигурна ли си, че си говорила с едно и също лице? Понякога заместничката и вдига телефона. А директорката се държи много любезно. Чувала съм от други мами, че и с тях се е държала любезно. А това за чакащите го повтарят на всякъде. Хич не си го слагай на сърце. И на нас ни го казаха. Ти си пиши и трите ясли за всеки случай и имай търпение да поизчакаш някой друг месец. Ако питаш за мнения за трите ясли, и за трите ще има по нещо кофти да ти кажат.Аз също мога да ти кажа и хубави неща и неща, които не ми харесват. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 137
мерси Simple Smile
да те питам за още един съвет, понеже малката ще може да започне ясла от април, този месец ли да пиша или март например?

# 5
  • Мнения: 232
Извинявай, нещо не мога да разбера въпроса. От къде знаеш , че април ще почне? newsm78

# 6
  • Мнения: 137
не, не ! Аз искам да започне тогава

# 7
  • Мнения: 232
Ами виж сега в повечето случаи като се класирате детето не тръгва веднага. Ние се класирахме юни, а пък ни казаха, че ще тръгнем септември. Но в края на краищата ни се обадиха да тръгнем август. Така, че дори да пишеш март, възможно е ,ако ви класират през март, да не тръгнете точно през март. Ако в никакъв случай не искаш да тръгнете март месец, то за да си сигурна си пиши април. Имай предвид, че трябва и около седмица за изследвания. Чувала си също, че децата докато се адаптират се поразболяват. Така е с почти всички. Обаче иначе си личи влиянието на яслата-моето дети ми показва разни игри, които играят. Мъче се да пее. И е запомнило доста имена на деца. Напълня, защото доста си хапвал. И стана още по енергичен и дивак. Дано да не ти е злоядо детенцето. Само едно лошо нещо стана-отучи се от гърне. Аз го бях научила, ама понеже не винаги казва за акито, там го искаха на памперс. Там ги слагат на гърнета,ама той като е с памперс си знае, че може да го пуска всичко вътре и се отучи да казва.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 232
Освен това и ще поплаква в началото, ама те все гледат да ги успокоят. Даже съм виждала да ги държат на коленете си. Те в началото ги успокояват, пък после децата като се почувстват у дома си им се качват на главите. Мойто почнаха да го "хвалят" какви бели е направил. Grinning

# 9
  • Мнения: 39
Виждам,че темата е стара, но рових и не открих друга такава newsm78
Понеже и аз съм в р-н. Одесос, в който са съответните 3 ясли ще съм много благодарна,ако мамите с дечица в тях дадат малко отзиви и съвети  bouquet
Моето момченце е още на годинка и половина и смятам от 2г. да го пусна на ясла, т.е. от месец октомври.Вече си набавихме необходимите документи и се запознах с наредбата и процедурата,но все пак ще ми е от голяма полза да чуя някой вече минал по този път...Мисълта ми е, че чета противоречиви информации по форумите относно районирането и възрастта например.Не срещам в страницата на Общината да е отпаднало районирането,но някои майки казват, че май е newsm78Та каква е истината?
По принцип най-удобна ни е "Звънче", но подочух, че не им давали да пият вода, оплаквали се,че децата били палави Rolling Eyes и други такива....
Та много ще съм благодарна на всеки, който може да каже нещо по въпроса! Hug

# 10
  • Мнения: 232
Ние не сме във Звънче, ама въпреки това като прибирам детето е толкова жадно, че испива сумати вода. А ако не нося плаче за водичка. Може би след следобедната закуска вече не им дават и те като беснеят съвсем ожадняват.

# 11
  • Мнения: 39
Явно е масово... Thinking

# 12
  • Мнения: 74
здравейте!Христос Воскресе!!!моето дете е записано в Щастливо детство,директорката е много лубезна жена но немога да кажа сащото за сестрите и лелките.Вначалото Боян го оставях за един час,някаде след две седмици го оставяхме до обед и тогава започна да се раболява.Като попитам как е било,вначало казваха че плаче седи отстрани не яде не пие......и така известно време после започнаха да отговарят с ...спокоен е не плаче пие вода обикаля.Като ги попитам дали го слагат на гарне ми казват НЕ,трябвало да е с памперс гащи.Купих ги и вече две седмици ги питам и отг е един и сащ НЕ.Немога да кажа че е лоша яслата ,можеби аз сам от капризните мами...

# 13
  • Мнения: 1 165
Здравейте.И на нас ни предстои кандидатстване за въпросните ясли и също много бих се радвала за отзиви за Звънче и Зайо Байо.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 323
Здравейте,

Приети сме в Санаториална ясла. Не намирам нищо за нея. Моля, за мнения, ако някой я посещава Praynig

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт