Защо имате (или искате да имате ) дете?

  • 1 812
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 464
За да не ми е скучно smile3534
Не, сериозно,мисля че Вероника и баща и СА смисъла на моя живот!Не си представям да имам семейство без деца.Обичам децата,всички,не само моето,обичам детския смях,обичам да тичат покрай мен,обичам къщата да ми е нагоре с краката/вече/,обичам да играя с тях,обичам да правят бели,обичам ги,обичам Вероника!

# 31
  • Мнения: 2 672

не ! просто ми интересно защо  реши да имаш дете?
мога да ти кажа , че колкото хора , толкова и причини има...

# 32
  • Мнения: 1 910

днес си четох за дипломната по психология и във връзка с това реших да си направя един "малък експеримент" , да видя как реагирате за едно нещо , дали автора е прав.
Но ако бях го писала с подробности , нямаше да получа достоверни резултати.
Може би по -нататък ще драсна нещо Wink  , ама сега само следя резултатите  Wink . Та така.
Е, с това трябваше да зашочнеш. Щом е в името на нуката ще кажа и аз.

Защо искам...всъщност аз не знам защо искам и дали наистина искам. Това, което ме нави е ентусиазма на мъжа ми ...и един пример на майка ми: Имахме куче, което много обичаме ( любвеобилно, умно, красиво, разбирахме без думи). Та майка ми хич не го искаше това куче в началото, после нещата бяха на другия полюс. И тя каза: Добре де, представи си, ако я нямаше Съни. Никога нямаше да преживеем всичко свързано с нея. Е, с детето е същото, но пъти по-специално и по-хубаво.
Та съм приела, че някои неща ще ми просветнат след раждането. Сега просто не мога да заемам твърда позиция за нещо, за което и предства си нямам.

П.С. Питах и мъжа ми. Той каза, че трябва да оставим нещо след себе си.


# 33
  • на село
  • Мнения: 3 914
За да не сме сами  Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 6 743
Защото това е НАЙ-ГОЛЯМОТО БОГАТСТВО!

# 35
  • Мнения: 2 700
Заради радостта да създадеш живот.
За да осмисля брака ни.
За да има за кого да живея и като остарея.
Защото просто го исках !

# 36
  • Мнения: 2 096
Срещнах човек, когото много обичам и който много ме обича. Никога не бях обичала така преди, никога не си бях задавала въпрос "Искам ли дете?".. Когато любовта ни стана толкова силна, когато опознах човека до себе си, когато разбрах че искам той да е до мен през целия ми живот, когато открих щастието в неговите очи.. си зададох въпроса "А дете?" и отговора беше "ДА .. от този мъж ".. за мен детето е най висшата форма на любовта между двама човека.. открих го когато срещнах мъжа, който искам да е баща на моите деца...

# 37
  • Мнения: 6 164
Защото кучето ми умря, и исках ново, понеже ми липсваше да се грижа за някого и си казах "или куче, или бебе"...
Нашите не искаха куче...
Joy

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ами честно да си кажа ,обичам децата,но това го разбрах чак като си имах мое.Той беше първото бебе което взех на ръце(преди никога не бях пипала бебе).Забременях случайно и решихме да го оставим...сега си имам най- голямото съкровище на света..и искам още деца ...много деца Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 1 489
Дядо ми казваше"Човека е човек,когато остави след себе си нещо".
Е аз мисля,че ще оставя нещо след себе.Преди живеех за себе си,а сега живея в името на детето.

# 40
  • Мнения: 6 164
Дай сега сериозно... Винаги съм знаела, че искам да имам деца, това е естествен вътрешен стремеж, инстинкт...
Мисля, че една жена става наистина пълноценна жена, едва когато стане майка. Тогава тя е завършена. Сега когато съм бременна, още не съм родила първото, а искам и второ и трето... Искам пълна къща с деца! Знам, че е трудно, но боже колко ще е весело само! Crazy

# 41
  • Варна
  • Мнения: 308
Защото за татето много го искаше,беше най-важното за него.Ама сега съм доволна че го имам и като ги гледам двамата-баща и дъщеря как се гушкат се разтапям

# 42
  • Мнения: 949
С моя приятел и вече бъдещ тати,реших ме че след като сме от 4 години заедно и все още се обича ме ще бъде страхотно да си имаме бебе.И така след упорит труд след приблизително година се получи.И сега след горе-долу 8 седмици ще станем родители!

# 43
  • София
  • Мнения: 2 671
Това май е най-смисленото нещо, което съм решила да направя! Е, не че съм най-вятърничавият чоек на света, но нещата които наистина имат значение значение в по-глобален план, мога да изброя на пръстите на едната си ръка!

# 44
  • Мнения: 2 849
За да има за кого и какво да живея.
newsm10 Точно казано .

Общи условия

Активация на акаунт