Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 ноем. 2005, 15:46 ч.

Въпрос за стерилна урина

• 669
  • 6
  •   1
Отговори
  • Хасково
Някой виждал ли е/ползвал/ следното нещо /така ми го опсаха/: контейнер който е стрилен отваря се и по краищата има силиконова лента която се залепя за дупето.
Трябва ми да взема стерилна урина на дъщеря ми която е на 1 г. 7 мес.
Моля Ви помагайте къде да намеря такова чудо само така не сме вземали стерилна урина.

# 1
Да има такива колектори мисля че ги водят  newsm78, би трябвало да ги има в по-големите аптеки от рода на Санита, Образцови аптеки, Ремедиум. Не са много скъпи и вършат работа, само че си вземи поне два ако не стане с  единия, да сложиш следващия. Освен това продават и стерилни кутийки тип малко бурканче за самата урина. Вземи си и от тях, за да си сигурна, че всичко ще е стерилно.

# 2
Някой виждал ли е/ползвал/ следното нещо /така ми го опсаха/: контейнер който е стрилен отваря се и по краищата има силиконова лента която се залепя за дупето.

В Циба-лаб. Има различни размери (обеми).Аз купих от 100мл и беше по-малко от 2 лв.
Нарича се колектор за урина.

# 3
  • Хасково
 Благодаря Ви за отговорите!  bouquet Съпруга ми ще пътува до София и ще издири щом се предлага.

# 4
Във всяка аптека ги има. Струват лев и нещо.

# 5
  • Варна
КОЛектора няма да ти гарантира стерилна урина! Най-добре да пишка директно в стерилно шишенце Wink.Успех!

# 6
КОЛектора няма да ти гарантира стерилна урина! Най-добре да пишка директно в стерилно шишенце Wink.Успех!

202uu
Наде, взимаш сутринта детенце, измиваш много хубаво дупарата, и над едно легенче я държиш. Добре е да имаш помощник, който да "хване" струйката. Има големи стерилни шишенца, над 100 мл, които са идеални за целта. (около 50 ст.)

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт