Рецепта

  • 3 108
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
 Simple Smile Здравейте !Днес сготвихме с моята пулвинка нещо нестандартно и поне за мен нещо НОВО ...!!!
Нарекохме го "Сладка бъркотия"... И двамата останахме очаровани от резултата.
Ето и необходимите продукти :
1.Пилешко филе (една тарелка)
2.брокули един пакет(замразени)
3.Заквасена сметана
4.Гъби (500гр ,по желание и повече).
5.Моркови,чушки,лук,доматено пюре-колкото повече толкова по вкусно и добре... Laughing
6.Ориз-300гр.
7.Подправки: Вегета,черен пипер,чесън на прах,соев сос,сол.

Начин на приготвяне: Запържваме месото,наряазано на хапки,след,което слагаме лукът,морковите,чушките и гъбите,като пребавяме и всичките подправки,и всичко това го задушаваме,прибавяме доматеното пюре,добавяме вода,колкото да покрием всичко,след това слгаме оризът,докато оври,оставяме да покъкри  докато  поизври малко водата и добавяме след това сметаната за 5 мин. да сетегне,и след това остава само да разсипем по чииниките...,ПРИЯТЕН АПЕТИТ...!!!  Party ooooh! Grinning

П.С. Това сладко изкушение ще ви струва около 15 лв,така,че сами предценете дали ви е скъпо ? Simple Smile

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 15:05 от duci78

# 1
  • Мнения: 0
Броколи обичаме, но така приготвени..не знам  Embarassed
Ето една рецептичка с броколи от мен  Peace
http://mandjorno.com/brokoli-s-shunka-i-topeno-sirene.html   

Последна редакция: нд, 27 ное 2011, 19:16 от Андония

# 2
  • Мнения: 27 524
Пулвинка  #Crazy

# 3
  • Мнения: 945
Брокули #Crazy

# 4
  • Мнения: 9 901
пребавяме

300 грама ориз не е ли ужасно много?

# 5
  • Мнения: 945
500гр. гъби също е множко Rolling Eyes

# 6
# 7
  • Мнения: 1 352
Нит нормал - викат холанЦите...

# 8
  • София
  • Мнения: 45
А брокулито не разбрах за къде е? За тази рецепта?

# 9
  • Мнения: 25 571
Не разбрах откъде идва сладкото на рецептата - нито захар, нито мед, нито някакъв друг подсладител виждам...?

# 10
  • Мнения: 9 901
авторката е забравила за картофите, карфиола, патладжана и спанака, да бъде по-богата рецептата.

# 11
  • Мнения: 1 352
Аз забравих да благодаря на авторката за хубавата тема. Много приятно ми се отрази със сутрешното кафе  Simple Smile.

# 12
  • Мнения: 847
Смеете се вие, ама нейната тема все на 1-ва страница стои!  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 352
Защото рецептата е уникална!

# 14
  • Мнения: 150
Завидяхте на момата,че е дала 15 лв за тази сладка бъркотия и веднага я захапахте за правописа.  Joy Joy Joy На пулвинката ще му се дръпнат очите от толкоз ориз - няма да я пробвам  Naughty, но вие предценете дали ще я приготвите.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт