Педиатрите във Варна 3

  • 412 273
  • 1 942
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 99
Здравейте.
Отварям нова тема, защото предната е на 90 страници!   Peace

Моля като давате информация за някой лекар, пишете всичко което ще е полезно за другите. Давайте телефони - стационарни и мобилни, работно време, отзиви дали сте доволни и всичко друго коете се сетите. За да видите таблицата в пълен размер, натиснете върху снимката.

Последна редакция: ср, 08 дек 2010, 11:38 от AnMary

# 1
  • Мнения: 1 165
Записвам се да следя.Ние засега сме доволни от нашия педиатър.По принцип малката като е била болна и съм имала някакви притеснения съм се допитвала  и до други лекари.

# 2
  • Мнения: 2 784
Записче и от мен.  Peace

# 3
# 4
  • Варна
  • Мнения: 391
  bouquet

# 5
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
запис

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Запис   bouquet

# 7
  • Мнения: 472
Д-р Хариева по здравна каса ли работи,ако да в майчин дом ли е?
Освен,че е любезна,може ли някой да сподели за лечението,поставяне на диагноса,отношението към антибиотиците какво е и вдига ли си телефона ,когато я търсите?

# 8
# 9
  • Мнения: 599
Запис и от мен Simple Smile

 Аз родих октомври месец и записахме моя син при д-р Бенева  в Санита. Тя дойде на първо посещение и сега във вторинк ни вика на първа консултация. Нещо не останах кой знае колко очарована като първа среща, но все пак беше първа....среща....ще видим как ще мине консултацията. Ако не ми хареса особенно, мисля декември месец да я сменя. Ще видим.

# 10
  • Мнения: 137
Здравейте, ние записахме малката при д-р Хариева още от самото раждане. Изключително съм доволна, винаги си вдига телефона и не е привърженик на антибиотиците ,

Последна редакция: пт, 05 ное 2010, 19:44 от Jerita

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Следя и аз темата, че е полезна.

# 12
  • Мнения: 472
Здравейте, ние записахме малката при д-р Хариева още от самото раждане. Изключително съм доволна, винаги си вдига телефона и не е привърженик на антибиотиците ,
А къде преглежда?

# 13
  • Мнения: 6
Здравейте майчета,иаскам да помоля ако някоя мам има координатите на др.Дора Петкова да ми ги даде и да споделите мнение за нея,ако имате наблюдения,понеже на  мен вече 3-ти педиатър ми отказва да ми запише детето  Cry ,защото имали много пациенти #Cussing out,а ние бяхме една година в Стара Загора, и сега се върнахме във Варна и съответно сме без лекар.
Или ако препоръчате някой друг в района на окръжна болница или Лятно тракия ще съм безкрайно благодарна                           .Благодаря предварително  Hug

# 14
  • Мнения: 2 096
Да вземете да добавите информация за лекарите или поне препратка към старата тема..

Общи условия

Активация на акаунт