Неудобни въпроси към ???

  • 3 540
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
на него му стигало да ме гледа през балкона, как с две ръце хванала 4ерпака бъркам у казаня с лютеницата
ти да не облизваш черпака ? Wink Flutter

# 46
  • Мнения: 3 098
ама докато стане хонда и помете  newsm44 newsm44 newsm44 newsm03
Тя ако помете,бива,ами да не ни   341uu

# 47
  • Мнения: 4 212
Хонда , за днес приклю4и, така 4е.... Flutter  Party

интимният си сексуален живот не го издавам, сега и за стойка ще ме питате. Нахални.  Crossing Arms  Mr. Green Варя лютеница и толкова.


Следвщаите ми проекти са за петали, луканка ще ма4кам аз и на пръ4ка на балкона  Mr. Green
Тъз лютеница няма постна да я ям. Ако има желаещи да помагат, моля.

# 48
  • Мнения: 3 098
на него му стигало да ме гледа през балкона, как с две ръце хванала 4ерпака бъркам у казаня с лютеницата
ти да не облизваш черпака ? Wink Flutter
Недей го облизва,да не се пресе4е лЮтеницата Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 173
и ако искате да знаете ве4е в цяло Габрово затварят с 2 капа4ки и аз тъй. D

Ми ти ко търсиш у Габрово? Комшито ли е габровче?
Ше ги научиш ти тънките тарикатлъци... (моля габровците да не се обиждат)

Кат каза габровче, да кажа че скоро си имахме гостенин от Габрово (приятел на мъжо от студентските години). Госина доктор по нам си кви си науки, ама 5 лева да купи на детето си нещо за ядене му се свидят. Важното е, че човека маниери има, сам си отваря хладилника, сам си се обслужва, че и негудува на банановия сок, че много го засищал и вика да изпиел моя (от касис), че по му харесвал. #Cussing out А на тръгване, понеже 350 км път имат си направи сандвичи човека, че много изгладнява, че и бутилка с кола и минерална вода си взе, да не ожаднеел....

# 50
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ооооо, ама и наденици буташ, а? Joy
е, там вече ще ти трябват услугите на мистър мускулов.
помня, че от време на време се мачкаха  newsm78

# 51
  • Мнения: 4 399
A и аз слагам забрадката!  #Cussing out
Какъв ден е днеска че всеки бърза да пусне някаква странна тема? (Странна казвам за да не кажа това дето ми е на устата) Twisted Evil Аз затова не влизам в клюкарника защото не мога да ги дишам такива теми. Весито, не се сърди, но това е специализиран форум насочен към живота в чужбина. Не че не си говорим и други работи, ама честно казано не ме вълнува особено на кой какъв му е любимия цвят. Обаче ако пуснеш тая тема в клюкарника съм убедена че ще пожънеш голям успех. Както и с някои други които пускаш напоследък. Sunglasses

# 52
  • Мнения: 3 098
ооооо, ама и наденици буташ, а? Joy
е, там вече ще ти трябват услугите на мистър мускулов.
помня, че от време на време се мачкаха  newsm78
Не само,4е се ма4кат до припадък,ами се и тъп4ат яко Joy

# 53
  • Мнения: 4 212
Теиич, ти както си обещала на всиички краставиички, лютеничка, какво още готвеше zабравих, zа теб ще остане ли нещо? или само zа спорта си се zабраждаш Mr. Green Wink
на мен ще ми остане спомена от любовта покрай казана. Зву4и като заглавие на книга, може мемоари да напиша"Любовта покрай казана". Мммм 4удесно заглавийце.

Ако не оближеш 4арпака, лютеницата не става  Naughty туй от кака си го запомнете  Flutter

Бер4е, не се каздисвай, търся помощни4ка за 4ушкопека  Sunglasses

# 54
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
айде да спиме, бе хора.....кога се иzписаха 5 стр., няма и половин час......  #Crazy #Crazy #Crazy

# 55
  • Мнения: 2 825
Аз идвам да мачкам луканките, ама може ли и за мене едно бурканче лютеничка, или това е само за мускулестите  Wink

# 56
  • Мнения: 4 212
Палми, лютеницата се бърка по забрадка  Flutter..толкова
Ша ма4кам я  Crossing Arms моя кат замина при шведките  Crossing Arms аз ко да кажа  Sunglasses

# 57
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
няма да се спи smile3506......и аz идвам в отбора по мачкане...... newsm62

# 58
  • Мнения: 2 825
Хонда , за днес приклю4и, така 4е.... Flutter  Party

интимният си сексуален живот не го издавам, сега и за стойка ще ме питате. Нахални.  Crossing Arms  Mr. Green Варя лютеница и толкова.


Следвщаите ми проекти са за петали, луканка ще ма4кам аз и на пръ4ка на балкона  Mr. Green
Тъз лютеница няма постна да я ям. Ако има желаещи да помагат, моля.
представям си само как ще му се иска на хорхето да е точилката в твоите ръце и ти отгоре мачкаш, мачкаш, мачкаш Mr. Green
освен забрадка, друго облекло има ли по теб, щото то само като си представя - жега в бенидорм, жежки пламтящи спански очи,  жегата от казаня и от толкова жеги newsm03 newsm03 newsm03 едва ли бъркаш лютеницата в тежко бойно одеяние

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 4 212
Обещавам на вси4ки по един Хорхе, да не сте сами в ма4кането.  Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт