*!* Всяка сутрин за ръчица водим на градина ЮЛСКИТЕ дечица *!*

  • 18 916
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 824
Ce Dim, Tedi Nikolova, Nikka, Герката, NaMeLeSz, Фил също много ми липсват. Ако четат да се разпишат.

# 31
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Били,на Тедо колко пъпки са му излезли?
Знам ли , на гърба и корема има по 10-тина , има по дупето и ръцете , по врата , в ушите и в косата , мъчат се да му излизат на клепачите.Но не са много и не са големи , има една на 5-6 по-страшна.

# 32
  • София,
  • Мнения: 4 267
Били пази го само да не се чеше, че остават белези, при нашия батко първата пъпка която излезе после стана огромна, спука се и сега има белег, а е карал Варицелата преди повече от пет години Peace
Аз днес най после карах новата кола, супер удобна е и лесно се кара Laughing, утре пак,  Peace, още се уча де.
Искре дано вашата се намери  Praynig

# 33
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Опитвам се да го пазя , добре , че е с дълъг ръкав , по-големите пъпки са покрити с дрехи , иначе и неговата първа е голяма и порядъчно разчесана.
Искре , а каква е процедурата , колко време ще я търсят , преди да решат да ви изплатят застраховката.Дано по-бързо се наредят нещата.

# 34
  • София
  • Мнения: 17 591
Малей, 3 страници.
Ще ги дочета след малко... или утре, че нещо дремя леко май.
Тедо да се оправя леко с шарката.
А останалите болни - да оздравяват и да ходят да играят с децата.

Преди малко Давид се бори с баща си, замерят се с възглавници и одеяла, ама по едно време на татито май му посвърши енергията и полегна на дивана... затискайки едно одеяло. Давид отива, тегли, дърпа, накрая с почти хленчещ глас му вика - "Тати, пусни одеялото, искам да те замеря с него!"

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Искре, застрахователя колко месеца каза че ще я търсят, три ли?

Ивчо приспа баща си и сега му играе върху главата  Joy

# 36
  • Мнения: 616
А нашия татко замина нощна смяна пожела ни лека нощ ама аз не знам кога ще успея да го натикам в леглото Whistling

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 523
Сагата със застрахователите е следната:
от полицията се чака около 3 месеца. После (ако не се е случило да я намерят - тогава не знам какво следва Grinning) се закрива следствието и се почва едно ходене по мъките със самите застрахователи. Предишния път - 6 или 7 месеца отне цялата работа. И това с бая ръчкане от наша страна. Да видим сега какво ще е.  Crazy Абе общо взето - плащаме си ние, кола - немаме. И след 6 месеца - си вземаме част от парите ... Нашия поне плаща.

# 38
  • Мнения: 1 749
Вчера ходихме до гробищата и след това Николаи Валери заспаха в колата, та затова тръгнахме към Панчерево. Многохубава разходка си направихме, после ходихме да вечеряме във Виктория на арена, където има голяма и хубава зала за непушачи (приятно изненадана останах, обикновено са няколко маси в найгадното помещение). Много хубаво си изкарахме, днес пак решихме да отидем до Панчерево

Галена, първо да ти кажа, че миналогодишните ботуши на Кая от Англия ги има в мола за 190 лв Laughing За чистенето мнението ми е, че трябва да си наемеш жена (ама не такава, преди която да чистиш). Смисълът да работиш на добра работа е в нещата, които можеш да си позволиш. Логично е, че като се прибереш вечер няма да хванеш да миеш порзорци или да гладиш, а ще искаш да видиш Кая. Събота и неделя също ти е важно да си с нея. На Надето жената е много свестна и чисти добре, мога да взема координати. Колкото до тия два часа чистене, аз никога не съм отделяла толкова за чистене, просто защото нямам толкова време накуп. Всъщност отделям ежедневно, може би и повече, но разпокъсано. За мен това е решението. Мопът на целия апартамен ми отнема 15 минути, което ми е досадно. Бършенето на прах пак толкова, но там включвам Никола и го обръщаме на игра.Гладенето също отнема повечко време, но пък тогава гледам сериал и направо си ми е любимото време. Всичко останало отнема някакви минутки. Къпя се, измивам ваната. Мия си ръцете, измивам мивката. Миенето на тоалетната е 5 минути. Миялнята се прибира пак за няколко минути. Когато тези неща ги правиш разпокъсано, а не накуп, през промеждутъка можеш с детето да се занимаваш и във форума да влезеш...не е пък казано, че всяка седмица трябва да миеш прозорци, аз холните ми не съм ги мила от месец, ами мръсни са, не са ми приоритет за момента,ще им дойде и тяхното време. Аз винаги съм се оплаквала от неучаститето на Десо в къщната работа (откакто ходих при психоложката вече не го правя,защото осъзнах, че това не е негова работа, но това е друга тема), но това което не мога да му отрека е, че не се налага да чистя след него (да му събирам дрехите и да му вдигам масата например), ако и малките ги науча така, много ще ми се улесни живота...отплеснах се, но така е, когато нямаме време да се видим и да се наговорим Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Добре изкарахме вчера,пропуснахме един РД но пък времето беше супер.
Искре,още немога да повярвам че ви се случи пак  Hug как са децата?Какво стана с поръчката?
Били,много спокойно го приемаш,аз ако бях #Crazy
Яна как са децата?
Моите още сутрин кашлят като станат,незнам дали утре да ги пусна,какво ще кажете?
Големи задръствания показваха по тв-то от изхода на софия към перник Shocked
Галена Марти е права,само жена ти трябва за един път в седмицата ще си свободна да се радваш на семейството.
Аз хем съм в къщи хем не правя нищо освен прахосмукачка парцал-2 пъти дневно заради кучето.Ако ходя и на работа никога няма да мога да го свърша.Не гладя-само при нужда.Прозорци само ако Мария ги измие на 4месеца Embarassed много мразя да разтоварвам миялна,абе една домакиня съм.Готвене сега не правя взимам от ози и съм доволна и мъж ми

# 40
  • Мнения: 329
добро утро
Аз чистя всеки ден ,но нещо единично, както Марти е описала.Да си отделя цял ден за чистене не става.
Еви иска да ходи на Кюстендил и сега й оправих багажа, чака татко й и тръгват натам.Няма да я пускам на градина, в тази жега е пълно с вируси  PeaceТя само повтаря- "много съм очарована че отивам на Нил"  Laughing
Искре, много неприятно и късащо нервите  Crazy но не се ядосвай, това са бели кахъри, важно е да сте добре  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 254
Аз жена едва ли ще си взема скоро, но поне се успокоявам, като ви чета. То и аз разпокъсано правя нещата, като съм си вкъщи, с дете няма как иначе. Но и явно много бавно ги правя нещата - целия апартамент за 15 мин. с моп никога не мога да мина  Laughing

Сега почвам да гладя и да стягам багаж Simple Smile

Ако имам интернет, ще ви чета през седмицата.

Марти, ти ме разби с тези ботуши. Това в кой магазин е? Тия хора са луди. А още по-луди са тези, които си купуват. В момента на сайта на кларкс ги има за 40 паунда. Паундът е по-скъп от миналата година, ама както и да го смяташ са си около 90 лв. Още 100 отгоре  Crazy

# 42
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Здравейте ,
нощта беше ужасна , Тедо вдигна малко температура , но по-лошото е , че го дразнеха пъпките , мазах поне 10 пъти през нощта със спирт и пудра , пудрата го облекчава явно , защото си я иска.Вчера ме пита какво е това , аз отговарям "бебешка пудра" , а той - "за батковци ли?" , щото той , разбира се не е бебе.Освен това ме боли ужасно кръста , чувсгвам се като баба , не мога да се наведа , а вечер не мога да си намеря място в леглото , това съчетано с много ставания и още толкова подритвания от Тедо не е особено добра комбинация.
Иначе на дневна светлина нещата не изглеждат толкова зле.

# 43
  • Мнения: 329
Били стискай зъби, още малко и ще свърши Hug

# 44
  • Canada
  • Мнения: 231
Здравейте Hug,
Аз нещо не мога да спя и идвам да се запиша в новата тема.
ayka  Hug, добре съм, мерси, че питаш. Hug Просто не ми достига времето, идната седмица ще ми е последна работна и се надявам после да намирам повече време за писане.
В момента ме боли гърло и се наливам с чайове, не се сещам какво друго мога да направя по въпроса, та като стана до WC и после не мога да заспя Crazy, но го приемам за нормално (сега е почти 5 тук Laughing, кукувам си/.
По въпроса за къщите, всички пренареждаме приоритети, няма как иначе. Ние догодина пролетта ще се местим на по-широко, е, за там вече се каня да си купим от тези почистващи роботи, че иначе къде ще му излезе края.
марисса, какво имаш предвид под "това не е негова работа"? В какъв смисъл, при положение, че не идва външен човек да я върши.
Аз винаги съм се оплаквала от неучаститето на Десо в къщната работа (откакто ходих при психоложката вече не го правя,защото осъзнах, че това не е негова работа, но това е друга тема), но това което не мога да му отрека е, че не се налага да чистя след него (да му събирам дрехите и да му вдигам масата например), ако и малките ги науча така, много ще ми се улесни живота...

У нас мъжа ми по-често пуска прахосмукачка, а напоследък - явно само той, защото Раян на скоро като ме видя и каза: "Мамооо, не пипай прахосмукачката на тати!" Laughing

Общи условия

Активация на акаунт