Добър стоматолог-хирург в София

  • 46 060
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте. Тези дни, неочаквано и без никакви симптоми ми откриха киста на един от кътните зъби. Стоматологът смята, че е нужна операция, препоръча ми няколко имена на хирурзи, но бих искала да се допитам и до вас. Преживял ли е някой подобна операция и бихте ли ми помогнали с избора на  хирург?

# 1
  • София
  • Мнения: 577
Моят съвет е да потърсите добър ендодонтист и да изчакате с операцията.

# 2
  • Мнения: 16
Благодаря ви. Действително операцията е краен вариант, но доколкото разбрах, кистата е доста голяма и много малък шанс да се излекува напълно с ендодонтско лечение. Затова реших да се консултирам и с хирург, не че го търся направо за операция, но искам да чуя и неговото мнение, само че не знам към кого да се обърна . Специално хирург никога не ми се е налагало да търся, така че не съм се интересувала до сега и не ги познавам.

# 3
  • София
  • Мнения: 577
Аз мога да ти кажа какво ще каже хирурга: За вадене е Simple Smile
Консултирай се с ендодонтист, а по негова преценка, той ще те изпрати на хирург.

# 4
  • Мнения: 397
Мога да ти препоръчам и ендодонт. и хирург,ако искаш.Има и хирурзи,които не бързат с ваденето  Grinning

# 5
  • Мнения: 16
О, благодаря, Рол. И в двата случая ще си ми от голяма помощ.

# 6
  • Мнения: 397
По-късно ще ти ги пратя на ЛС.

# 7
  • Мнения: 16
Ще ти бъда много благодарна, ако го направиш. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 87
Е, това не е ли доцент Антон Джоров?

# 9
  • Мнения: 397
Не,Станимиров,работи в същата катедра.

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 795
На мен ми направиха такава операция през юни.Не е страшна! Прави ми я проф.Угринов,много съм доволна!

# 11
  • Мнения: 242
горещо препоръчвам доц. Ели Деливерска-факир е-0888949740

# 12
  • Мнения: 397
Тя не прави ли операции при пародонтоза?

# 13
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте!

Аз също имам нужда от лицево - челюстен хирург.
Става дума за два долни мъдреци, които са пораснали хоризонтално и притискат седмите зъби.
Другият проблем е, че на сина ми, който е на 14 г., трябва да му се извадят зародишите на долните мъдреци, защото като на мен, му растат към другите зъби и така пречат на брекетите да подредят другите зъби.

Не мога да намеря подходящ хирург - очевидно моят проблем е по-сложен, т.е. операцията ще е сложна.
За сина естествено се притеснявам повече.
Бяхме при доц. Джоров - цената за вадене на двата зародиша, която поиска, беше 600 лева!!!
Доста стряскащо.
Тогава за моите вече легнали мъдреци, не мога да си представя какво ще иска - може би към 3 бона!

Ако може някой да ми препоръча хирург, ще бъда благодарна! Simple Smile

# 14
  • Мнения: X
И аз не съм наясно относно стоматолозите- хирурзи в София. За Станимиров съм чувала доста, а някой за Гръбчева има ли отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт