Химически пилинг или грийн пилинг във Варна

  • 2 510
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте   bouquet Нека тези, които са минали през такава процедура да ми препоръчат къде да отида. Доволни ли сте? Знам,че сега е подходящия момент за такъв род процедури Simple Smile Моето лице е доста чувствително и е с белези /не много дълбоки/ от акне.
Мерси предварително за отговорите Simple Smile
Хубав ден   bouquet

# 1
  • Мнения: 0
Здравей, днес си направих с Трихлор ацетатна киселина, води се средно дълбок, проблемът ми е хиперпигментация.
 След седмица мога да коментирам резултата, това е първата процедура, след 2 седмици още една.

# 2
  • Мнения: 2
А какво представлява грийн пилинга?

# 3
  • Мнения: 89
Аз съм си правила пилинг с плодови киселини, както и кератоличен пилинг, като и двата са доста по-леки от химичния, но козметичката ми наистина е доста добра и прави химичен на други клиентки. Според мен е добре да се консултираш поне с двама специалиста преди да решиш, защото не е сигурно, че това е най-добрия вариант за теб, при наличието на толкова много различни методи ....
Салонът, в който аз ходя се намира на ул. Пирин - Helena face, козметичката се казва Диди, мога да ти дам телефона й ако искаш  Peace.

# 4
  • Мнения: 1 629
аз съм си правила гриин пийл и бях доволна от втория път. За химическия знам, че се постигат горе долу едни и същи резултати както с билковия, но е малко по-силен. При химическия обаче се налага малко повече грижа след това.

# 5
  • In transit
  • Мнения: 11 777
Малко късно виждам темата, но ако все пак мога да ти помогна. Ходя вече две години ( зимата) на химичен пилинг при д-р Мария Андреева. Много съм доволна от резултата, белезите ми почти изчезнаха и самата кожа се подобри значително. Като почнах бях с много мазна кожа, сега ми е нормална даже малко към суха отива. ТАзи зима мисля пак да си направя още една серия от 4 пилинга. Дано да съм била полезна!  Peace

# 6
  • Мнения: 0
Здравейте! Вероятно за някои е късно, но пък за мен е точно навреме ..... ако Ви е възможно да  ме насочите къде да открия д-р Андреева? Предварително много благодаря Grinning

# 7
  • Мнения: 4 578
Повдигам темата , за да не пускам нова.
Споделете къде , какъв пилинг правите, цени и резултати?
Аз съм правила само веднъж при козметик,с глюкол, много бях притеснена ,защото беше срещу лятото, слава богу няма поражения, но и ефекта беше временен:)

# 8
  • Мнения: 817
И аз да споделя,е преди 4 години си правих химичен пилинг (мисля че 6 процедури-вече не помня точно) и останах много доволна.Правих го при д-р Бакърджиев в Медея .За съжаление след второто раждане пак ще имам нужда от процедури Tired
Ще следя темата,за да се ориентирам в новостите Peace

# 9
  • Мнения: 0
molqte iskam da mi kaje6 kakvo zna4i dovolna ot ximi4en piling za6toto imam belezi ot akne i za6to trqbva da hodi6 pak sled vtoroto si rajdane  Embarassed i dali znae nqkoi da mi kaje dali ima efekt ot lazaren piling za belezi po dobar li efektat ot negoot kolkoto ot himi4en

Моля, пишете на кирилица!
модератор

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 13:43 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт